Salı , Temmuz 14 2020
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32
Kullanıcı avatarı
Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev yapan sağlık çalışanlarına Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, daha önce yaptığı açıklamada ek ödeme ücretlerinin 3 ay yüzde 100 olarak tavandan yapılacağını açıklamıştı. 1 Mart 2020'den itibaren geçerli olacak ek ödemeye yönelik Bakanlık, usul ve esaslar yayınlandı
Covid-19 pandemisi nedeniyle sağlık tesislerinde ek ödeme yapılmasına ilişkin usul esaslar:
Resim

Resim

Resim

Resim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tustustutustuk yazdı:
09.04.2020 - 16:25:09
Bunu gerçekten özetleyecek biri var mı anlayanlardan? Yani benim anladığım şey şu eah da olan asistan uzman veya pratisyen ve covid servisinde veya covid polde çalışanlar Tavandan (%100) geri kalanlar aşağıdaki tablodaki gibi mi alacak??
aynen hocam.
cevd06 yazdı:
09.04.2020 - 16:27:00
tustustutustuk yazdı:
09.04.2020 - 16:25:09
Bunu gerçekten özetleyecek biri var mı anlayanlardan? Yani benim anladığım şey şu eah da olan asistan uzman veya pratisyen ve covid servisinde veya covid polde çalışanlar Tavandan (%100) geri kalanlar aşağıdaki tablodaki gibi mi alacak??
aynen hocam.
Hocam Peki ünvde çalışanlar için de aynı şekilde geçerli mi? Ve covidde çalışıp çalışılmadığı nasıl belirlenecek? Mesela ben covid servisinde çalışıyorum.. ama öyle covidde çalıştığıma dair falan bi görevlendirme yazısı yok? Ama servis covid servisi ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Gördüğümüz gibi sağlık bakanı televizyonlar karşısında söylediği şeyi hiçe saydı bu konu hakkında birlik olmalıyız en azından halkın bilmesi gerekiyor söylenenden farklı yapıldı diye önüne gelen herkes 3 ay tavandan alıcaksınız artık bi 20 bin alırsınız muhabbeti twitterda bu hakkında hastag kuruldu destek bekliyoruz #riskheryerdeyüzdeyüznerde
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32