Pazartesi , Ağustos 10 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Sarıyer Baltalimanı hastanesinde nöbet tutan Dr. Kaan Erol aynı hastanede çalışan meslektaşı Dr. Yavuz Sümter tarafından defalarca bıçaklanarak katledildi.

Türkiye'yi sarsan doktor cinayetinin ayrıntılarına CNN TÜRK ulaştı. CNN TÜRK İstihbarat Şefi Nihat Uludağ'ın özel haberi.

Sırtında siyah çantası. İçerisinde cinayet aleti komando bıçağı ve balta vardı. Doktorun doktoru öldürdüğü cinayetin görüntüleri ortaya çıktı.


Baltalimanı Metin Sabancı Kemik Hastanesi'nde 11 Ekim 2019 tarihinde Dr. Yavuz Sümter siyah sırt çantasıyla Dr. Kaan Erol'un dinlendiği odaya gitti. Bir süre sonra ise hastane koridorlarında koşuşturma ve panik anı kameraya yansıdı. Dr. Kaan Erol'u 65 yerinden bıçaklayan zanlı Dr. Yavuz Sümter etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı.


Katil zanlısı Dr. Yavuz Sümter, katlettiği doktorun başında ölmesini beklediği ortaya çıktı. Olay yerinde yapılan incelemelerde, zanlının yanında sadece bıçak değil sırt çantası içerisinde bir adet balta da getirdiği belirlendi.Yürütülen soruşturmada Dr. Yavuz Sümter'in hedefinde bir başka doktorun daha olduğu da anlaşıldı.


Dr. Kaan Erol'un hatırası konferans salonunda yaşayacak. Hastanenin 2 konferans salonuna Dr. Kaan Erol'un ismi verildi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/dokto ... k-41349084

şöyle bir haber var katil olan doktor beni eziyorlar demiş yaşı da kıdemlilerinden büyük yazdığına göre daha önce de intihar etmeyi düşünmüş birkaç defa da istifa etmiş ama yönetim kabul etmemiş yanlış anlaşılmasın katili savunmak için söylemiyorum ama göründüğü üzere doktorların üzerindeki baskılar ne sonuçlara yol açıyor intihar da edebilirdi o lanet okuyarak belli ki kin besleme raddesine gelmiş olaylar ve masum bir meslektaşımızın katliyle sonuçlanmış peki hastane yönetimi sağlık bakanlığı ders almışlar mıdır umrunda bile olduklarını düşünmüyorum 2016 da galiba Adana Pediatri asistanı ''lanet hastaneler doktorlarlara yüklenip durmasın'' diye mektup yazarak intihar etmişti o günden bugüne hiçbir şey değişmedi hatta daha kötü oldu ama suçlu biziz bu kadar kozumuz varken işlerin daha iyi olması adına hekimliğin onuru adına hiçbir şey yapmıyoruz maaş hesabı yapıyoruz sürekli
Kullanıcı avatarı
Hepimizin hayatında keşke olmasaydı ya da hiç tanışmamış olsaydık ne güzel olurdu dediğimiz insanlar vardır.Fakat bu yüzden tutup da kimseyi tasarlayarak öldürmüyoruz.Bir cinnet anı,kavga esnasında işlenmiş cinayet değil.Soğukkanlılıkla tam teçhizat gelmiş,tüm gün çalışmış birkaç saatliğine odasına dinlenmeye çekilmiş birisini öldürmüş.Bunu sisteme şuna buna bağlamayın.Sistemin ülkenin her alanında ne kadar kötü ,doğru işlemez olduğunun hepimiz farkındayız zaten.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009