Pazar , Eylül 15 2019
Aile hekimlerinin genel bilgi paylasim platformu...

Aile Hekimi Hkk.Yardım

#4297908  gönderen HarikalarPrensi
 16.08.2019 - 08:28:23
Merhabalar;

İl içi kura ile Sanal Asm olarak gözüken yerde görev yapıcam.Saglık merkezi tabele işlemini hekim kendisi yaptırıyormuş
İl saglık müdürlüğü yada belediye ücretsiz yapıyor diye duydum? Nasıl bir yol izlemeliyim. Tek hekim olarak sıfır nufüslü yer acıyoruz.Az harcama yaparak bu işi kapatmam gerekiyor.
Ayrıca nüfüs toplamam için en onemli iş nedir ? Bu konuda nasıl yol izlerim .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Aile Hekimi Hkk.Yardım

#4297991  gönderen HarikalarPrensi
 16.08.2019 - 12:32:35
Benimle aynı durumda olmayan tecrübeli arkadaslar yokmu ? saglık ocağı tabele kim yapacak nereden yaptıracagım? İl saglık kendiniz yaptıracaksınız diyor ücretle bir yerde duymuştum ama belediye ücretsiz yapıyor diyor

#4299673  gönderen HarikalarPrensi
 21.08.2019 - 09:35:10
Siz cevap vermediniz ben konuyu çözdüm cevap vereyim baska arkadaslar mağdur olmasın; Sanal asm kurulumda tabele işlemleri yapımı da hekime bağlı; Aile Saglığı merkezinden denetleme yapan kişiyle görüşüp onların anlaşmalı olduğu yerde tabele işlemlerini yaparsanız daha uygun sekılde yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca anlasmalı oldugu firma tüm ölçüleri yürürlüğü uygun olarak logolu yapıyor;basınız ağırmaz direk iç tabeleları (emzirme odası-müdahale odası ) gibi iç tabelaları ise internet sitelerinde uygun fiyata hazır bulabilirsiniz.Allah yardımcınız olsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4301352  gönderen Simurg
 26.08.2019 - 13:28:10
tabelayı siz yaptıracaksınız mecburen( yonetmelikte tum gıderler AH ınce karsılanır dıyor ancak binanın dısı içi ayırmamış)