Cuma , Aralık 13 2019
Stajyer hekimlerin bilgi paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı

Dönem 5 olduk bir yol gösterin lütfen

#4297315  gönderen Creative
 13.08.2019 - 18:25:46
Öncelikle herkese iyi günler hayırlı bayramlar dilerim ve hemen konuma geçmek istiyorum. Dönem 4 ü sene sonunda en zor 4 stajın bütünü vererek kılpayı uzatmadan bitirdik sonunda 50 günlük bir tatil kaldı bize yedik içtik gezdik yüzdük memlekete geldik ve şuan evde çok sıkılıyorum eskiden yaparken havalara uçtuğum aktiviteleri şimdi aklıma bile getirmek istemiyorum dönem 5 olmanın verdiği baskıyla ne yapacağımı bilmiyorum şunun şurasında bir ay kaldı tatilin bitmesine ve ben ilerde kendime yararlı olacak bir şeyler yapmak istiyorum bu yüzden abiler ablalarıma danışmak istedim şimdi önümde 2 seçenek var birincisi hiç olmayan ingiliZcemi alacağım kitaplar ve dış desteklerle tıpdili ilk girişte geçebilecek düzeye getirmek .
İkincisi (ailemin istediği de ) bizim burdaki özel hastanede sabah akşam staj yapmak ,vakit geçirmek
Sizce hangisini yapmalı , hangisi daha yararlı olur (ilerde pişman olmak istemiyorum ) bu vakitte siz olsanız ne yapardınız değerli cevaplarınızı esirgemeyin lütfen

Re: Dönem 5 olduk bir yol gösterin lütfen

#4297360  gönderen slmnll
 13.08.2019 - 23:31:07
Bahsettigin staji yapmanla yiyip icip gununu gun edip gezmen arasinda ilerideki egitimine katkisi acisindan hicbir fark yok...tercih senin psikopatligina kalmis...
walla,yanlis anlama ama gercekten bu zihniyete cok uzuluyorum...surekli bir gerginlik hali,surekli birseylerden biryerlerde geri kaliyormus hissi,surekli basarma zorunlulugu duygysu vs zor hayat vesselam...
Gez guzel kardesim gez hobi edin....staj yapacagin gunlerde gelecek merakta acelede etme..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4297397  gönderen Creative
 14.08.2019 - 05:40:43
slmnll yazdı:
13.08.2019 - 23:31:07
Bahsettigin staji yapmanla yiyip icip gununu gun edip gezmen arasinda ilerideki egitimine katkisi acisindan hicbir fark yok...tercih senin psikopatligina kalmis...
walla,yanlis anlama ama gercekten bu zihniyete cok uzuluyorum...surekli bir gerginlik hali,surekli birseylerden biryerlerde geri kaliyormus hissi,surekli basarma zorunlulugu duygysu vs zor hayat vesselam...
Gez guzel kardesim gez hobi edin....staj yapacagin gunlerde gelecek merakta acelede etme..
Samimi cevabınız için çok teşekkür ederim hocam
Kullanıcı avatarı

#4297405  gönderen Creative
 14.08.2019 - 10:01:47
KafKa yazdı:
14.08.2019 - 09:14:07
İngilizceyi halletmek dışında hiçbirşey yapmamanı öneririm tıp ile alakalı.
Bu soruya aldığım cevapların çoğu bu yöndeydi zaten hocam teşekkür ederim tecrübelerinizden yararlandım