Salı , Eylül 17 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...
Herkese merhaba,
Asistanlığımın bitmesine bir ay kaldı, eşim eş durumu ile başladığı zorunlu hizmete benimle aynı ilde devam ediyor, son atamada ismi yoktu. ben uzman olup atamaya girerken eşimle birlikte belge göndereceğiz ve ikimize uygun bir yer mi açılacak? yoksa yalnızca ben atamaya gireceğim de eşim sonraki atamayla yanıma mı gelecek?
Teşekkürler
drfiby yazdı:
09.08.2019 - 21:17:11
Herkese merhaba,
Asistanlığımın bitmesine bir ay kaldı, eşim eş durumu ile başladığı zorunlu hizmete benimle aynı ilde devam ediyor, son atamada ismi yoktu. ben uzman olup atamaya girerken eşimle birlikte belge göndereceğiz ve ikimize uygun bir yer mi açılacak? yoksa yalnızca ben atamaya gireceğim de eşim sonraki atamayla yanıma mı gelecek?
Teşekkürler
Eşiniz sizden bir önceki kuraya girecek. Eğer ayni kuraya denk gelecek şekilde bir durum varsa hali hazırda, gözden kaçmış eşiniz demektir hocam :) eğer mecburisinin yüzde sekseni bitmişse atanmaz ama. Bakanlığa sormuştum öyle demistiler. Eşim aralikta bitiriyordu aralik kurasina ismim düşmüştü o subat atamasina girecegi icin. Bizim için olan süreçten bahsettim hocam bol şans dilerim huzurlu bir yere atanmanizi dilerim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009