Salı , Aralık 10 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Göz doktoruna bıçaklı saldırı

#4295559  gönderen drhaber
 06.08.2019 - 18:25:20
Gaziantep'te göz doktoru, otomobiline binerken bıçaklı saldırıya uğradı

Resim

25 Aralık Devlet Hastanesinde görevli göz doktoru K.K. mesai bitiminin ardından hastane otoparkında bulunan aracına binmek istediği sırada kimliği belirlenemeyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Kalçasından yaralanan ve aynı hastanede tedavi altına alınan doktorun durumunun iyi olduğu belirtildi.

Polis ekipleri, olay sonrası kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Serdar Sarıfakı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, saldırıyı şiddetle kınadığını belirtti.

Hiçbir sağlık çalışanının böyle bir davranışı hak etmediğini dile getiren Sarıfakı, şöyle devam etti:

"Çok çirkin bir olay yaşandı. Sağlık çalışanlarına yapılan hiçbir saldırı kabul edilemez. Olayın hemen ardından hocamız arkadaşlarımız tarafından alınarak hastanemizin acil servisine getirildi ve burada gerekli tıbbi müdahaleler yapıldı. Bu vahim olayda beyaz kod verilmiş olup adli mercilere intikal etmiştir. Bu tarz olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz."
Kaynak:Hürriyet
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Göz doktoruna bıçaklı saldırı

#4295596  gönderen Drnedned
 06.08.2019 - 20:02:57
Geçmiş olsun. Toplu iş bırakıp tepki göstermedikçe kimseye sesimizi duyuramayız. Yapmamız gereken belli. Forumlara yazmaktan ötesini yapmalıyız.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4295627  gönderen prntscrn
 06.08.2019 - 21:39:51
Drnedned yazdı:
06.08.2019 - 20:02:57
Geçmiş olsun. Toplu iş bırakıp tepki göstermedikçe kimseye sesimizi duyuramayız. Yapmamız gereken belli. Forumlara yazmaktan ötesini yapmalıyız.
Çok haklısınız ama meslektaşlarımın meslektaşlarının kuyusunu kazma gibi bir meşgaleleri oldukça birlikte hareket etmeye vakitleri kalmıyor.

#4295729  gönderen soraya
 07.08.2019 - 08:41:19
kapıya dikkat köpek var yazılır ya caydırıcı olsun diye, acilin kapısına da tüm personelimiz silahlıdır yazılması gerekecek yakında:( büyük geçmiş olsun biz yine hiçbir şey olmamıs gibi çalışmaya devam edelim:(

#4295819  gönderen sulea93
 07.08.2019 - 13:47:02
Yine Gaziantep.... Söylemek istediğim cok şey var da içimde tutuyorum.. hiçbir seyi haketmeyen onlarca yüzlerce insana canla basla hizmet ediyoruz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4295853  gönderen io
 07.08.2019 - 15:34:55
Toplu hareket etmedikçe daha neler göreceğiz bilmiyorum,biz doktorlar haklarını savunmak konusunda neden bu kadar pasif bir meslek grubuyuz acaba?Geçmiş olsun demek dışında birşeyler yapılabilmeli.Ben 10.yılını çalışan bir doktor olarak bireysel çaba göstermekten ;grup,oda,sendikaların ilgisizliklerinden gerçekten tukendim artık.