Pazar , Ekim 20 2019
Doktorca Haberin Adresi...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
18.5 bindeki kisinin tipa gitmesine ne demeli peki ? Simdi şoyle diyenler olacak hayir arada bir kac net fark var , hayir efendim hayir uni sinavinda 10binin ci olan adamin yeri farklidir 18bininci olan adamin yeri farklidir hele 5 bin e giren adamin yeri farklidir , bunlar birkac netten degildir bunlari cok sey degistirir seviyeleri ders calismaya bakis acilari hayata bakis acilari yetenekleri zekalari coook cok farklidir ister inan ister inanma ... her neyse sonuc olarak dis hekimligi eczacilik nasil bittiyse tipta oyle bitecek hatta bitmis olabilir gecmis olsun
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Drmiraysss92 yazdı:
06.08.2019 - 23:18:25
18.5 bindeki kisinin tipa gitmesine ne demeli peki ? Simdi şoyle diyenler olacak hayir arada bir kac net fark var , hayir efendim hayir uni sinavinda 10binin ci olan adamin yeri farklidir 18bininci olan adamin yeri farklidir hele 5 bin e giren adamin yeri farklidir , bunlar birkac netten degildir bunlari cok sey degistirir seviyeleri ders calismaya bakis acilari hayata bakis acilari yetenekleri zekalari coook cok farklidir ister inan ister inanma ... her neyse sonuc olarak dis hekimligi eczacilik nasil bittiyse tipta oyle bitecek hatta bitmis olabilir gecmis olsun
Yanlışınız var. 18bininci mezuna kalsa ilk bine girebilir( bkz:ben) sınava iyi çalışmamıştır ama zekidir, problemle karsılaşınca çözer diye düşünüyorum. Milyonuncu insanların üniversiteli oldugu yerde tıp için 18 bin fazla iyi hatta. Değer mi sizce? Bu arada benim mezuna kaldıgım sene 30 binlerle özel tıp kazanan arkadaşım ilk tusunda derma kazandı.
Merak etmeyin tıp kazanmak kolay okuması zor. Felaket tellallıgına da gerek yok. Neticede aciller hala doktorsuz. Tsmye atandıgım halde acilden çıkamadım. Büyütmeyin. Zaten bizleri bağlayan bir durum yok. Eğer ailenizi onlara emanet etmek istemiyorsanız, şöyle söyliyim. Hacettepe mezunuyum. Dönem arkadaşlarımın çoğu için kimlerle aynı mesleği yapıyorum diyorum.
Alice in Wonderland yazdı:
07.08.2019 - 00:12:29
maftas yazdı:
07.08.2019 - 00:09:39
Kimmiş bu ya 30 binlerden girip İlk tusunda derma kazanan ? Pek inanamadım hocam kusura bakma.
Çok örneği var. Hatta youtuber biri vardı başkent mezunu. Göz asistanı. İsmi deniz gayretli sanırım.
Deniz gayretli çapa mezunu. Dermaların çoğunda en azından bir arkadaşım var ve benim bildiğim sadece haydarpaşa numune, şişli ve sanırım ankara numune’de şu an özel mezunu arkadaşlar vardı. Daha da fazla olabilir.Onlar da kendi tıp fakültelerine tam burslu girmişler zaten. Çok örnek falan yok hocam. Ayrıca deniz gayretli Meram Göz’de ve oraya 66 puanla girdi.
Ben öss’de İlk 10 binin dışında olup da 70 puan üstü yapıp Dermatoloji, Radyoloji, Plastik kazanan duymadım. Varsa bilen söylesin lütfen
En son maftas tarafından 07.08.2019 - 00:20:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
maftas yazdı:
07.08.2019 - 00:18:16
maftas yazdı:
07.08.2019 - 00:09:39
Kimmiş bu ya 30 binlerden girip İlk tusunda derma kazanan ? Pek inanamadım hocam kusura bakma.
Çok örneği var. Hatta youtuber biri vardı başkent mezunu. Göz asistanı. İsmi deniz gayretli sanırım.
Deniz gayretli çapa mezunu. Dermaların çoğunda en azından bir arkadaşım var ve benim bildiğim sadece haydarpaşa numune, şişli ve sanırım ankara numune’de şu an özel mezunu arkadaşlar vardı. Daha da fazla olabilir.Onlar da kendi tıp fakültelerine tam burslu girmişler zaten. Çok örnek falan yok hocam. Ayrıca deniz gayretli Meram Göz’de oraya 66 puanla girdi.
Deniz gayretli başkent mezunu. Neyi tartışıyoruz tanıyorum kendisini.
07.08.2019 - 00:20:06
maftas yazdı:
07.08.2019 - 00:18:16

Deniz gayretli çapa mezunu. Dermaların çoğunda en azından bir arkadaşım var ve benim bildiğim sadece haydarpaşa numune, şişli ve sanırım ankara numune’de şu an özel mezunu arkadaşlar vardı. Daha da fazla olabilir.Onlar da kendi tıp fakültelerine tam burslu girmişler zaten. Çok örnek falan yok hocam. Ayrıca deniz gayretli Meram Göz’de oraya 66 puanla girdi.
Deniz gayretli başkent mezunu. Neyi tartışıyoruz tanıyorum kendisini.
Valla bizim çapalı dekan niye takip ediyo o zaman :D
Özetle 66 puan yüksek bir puan değil.
Tus’ta 70 üstü yapıp Öss’de ilk 10 binin dışında olan arkadaşlar varsa ben varım desinler ben duymadım. Hatta arttırıyorum ilk 5 binin dışında olan fakültelerden Mezun olup da tus’ta 70 üstü yapanlar sadece o fakültelerin derece ilk 5-10’u falandır. İtf-ctf-hütf-ege-ankara-koç’lular genellikle yedirmiyo o kadroları başkalarına.
Off bu sitedeki insanlar neden böyle ?!
Bütün dermalarda en az 1 arkadaşınızın olması daha az mümkün össde 30 bininci olan birinin derma kazanmasından. 66 nın az puan olması yorumu ise güldürmedi. Arkadaşım da 68 ile dermaya yerleşti bu arada. Kimle ne tartışıyorsam ! Pes.