Cuma , Ekim 18 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Gaziantep’te Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisine giden M.P istediği ilacı yazmayan doktor S.M.'yi darbetti, masa ve bilgisayarları kırdı

Resim

Gaziantep'te Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine giden M.P., doktor S.M.’den kendisine istediği ilacı yazmasını istedi.

S.M.’nin söz konusu ilacın uzman hekim tarafından yazılması gerektiğini ve kendisinin yazamadığını söylemesi üzerine M.P., doktora önce sözlü saldırıda bulundu ardından darbederek hastanedeki tıbbı cihazlara zarar verdi.

Doktor hastanede tedavi altına alınırken şüpheli M.P. ise hastane polisi tarafından gözaltına alındı.

Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen şüpheli, işlemleri için Emniyet'e götürüldü.
Kaynak :Cnnturk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Witmahen yazdı:
03.08.2019 - 14:51:15
arkadaşlar denk gelmişken sormak istiyorum.Doktor olarak bana fiziksel şiddet uygulayan/uygulamaya çalışan kişiye misliyle karşılık vermek hukuken bir problem yaratır mı?Boksörüm.
Problem olur. Hatta lisanslı boksörsen daha da problem olabilir. Forumda bir arkadaş başından geçen bir beyaz kod olayını anlatmıştı. Suçu olmamasına rağmen hem kendisi hem de karsı taraf ceza almıştı.
Kullanıcı avatarı
Bir belgeselde görmüştüm. Meksika'da hastanenin acil servis girişi cezaevi kapısı gibiydi sadece üstten ufak bir pencereden dışarısı görülüyordu. Gelen hastaya bakıyorlar ve ambulans görevlilerini bile değil sadece hastayı içeri alıyorlardı. Hastane koridorlarında da polisler ve asker ağır silahlı olarak dolaşıyordu. Özellikle kartel üyelerinin odaları ayrıydı, o odalara sağlık çalışanları yüzleri ve yaka kimlik kartları kapalı olarak polis eşliğinde gidiyorlardı. Türkiye'de bu kadar olmasa da güvenliğin artık maksimum seviyeye getirilmesi lazım
Kullanıcı avatarı
Witmahen yazdı:
03.08.2019 - 14:51:15
arkadaşlar denk gelmişken sormak istiyorum.Doktor olarak bana fiziksel şiddet uygulayan/uygulamaya çalışan kişiye misliyle karşılık vermek hukuken bir problem yaratır mı?Boksörüm.
sana fiziksel darbe veren herkesi yere sermen kadar olağan bir durum yok. türkiyede aklı başında hakim zor bulnuur. anca sosyal medyada yayılacakki görevlerini yapsınlar. bakınız serbest bırakılan magandalar haber olup tepki çekince geri yakalama emri çıkartılıyor. suç mu değişiyor? yasa mı değişiyor? cevap hayır o zaman değişen nedir?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009