Pazar , Eylül 20 2020
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Ankara'da, özel bir hastanede çalışan anestezi teknikeri Ayşe Karaman, erkek arkadaşı doktor Ö.T.'nin (46) evinde ölü bulundu. Doktor sevgili, polis ve savcılıktaki ifadesinde, eve geldiğinde Karaman'ın cesedini bulduğunu öne sürdü. Ancak Ö.T.'nin beyanları çelişkili bulundu. Evde bulunan eczanede satılmayan anestezi ilaçlarıyla ilgili net bilgi veremeyen doktor Ö.T., 'cinayet' suçlamasıyla tutuklandı

Resim

Ankara'da, özel bir hastanede çalışan anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ın sır ölümünde, erkek arkadaşı doktor Ö.T. (46) 'cinayet' suçlamasıyla tutuklandı.

DHA'nın haberine göre olay, geçen pazartesi Çankaya ilçesi Dikmen Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre, özel bir hastanede çalışan uzman doktor Ö.T., polisi arayarak, sabah saatlerinde geldiği evinde kız arkadaşı Ayşe Karaman'ı ölmüş olarak bulduğunu bildirdi.

YÜKSEK DOZDA İLAÇ ALDIĞI TESPİT EDİLDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri, Ayşe Karaman'ın cesedi ile karşılaştı. Cumhuriyet savcısı, evde yaptığı incelemede bol miktarda ağrı kesici ilaç ve ameliyat sırasında kullanılan anestezi ilacı buldu. Yapılan ilk incelemede, vücudunda herhangi bir darp ya da yara izine rastlanmayan Karaman'ın yüksek dozda ilaç aldığı tespit edildi.


4 YILLIK İLİŞKİLERİ OLDUĞUNU ANLATTI

Gözaltına alınan doktor ifadesinde, Ayşe Karaman ile 4 yıllık ilişkileri olduğunu anlatarak, akşam arkadaşlarının evinde alkol aldıktan sonra eve döndüğünü, saat 04.00 sıralarında çalıştığı hastaneden acil bir ameliyat için çağrıldığını, sabah 08.30 sıralarında geri geldiğini ancak kız arkadaşının cesediyle karşılaştığını ifade etti.

DOKTORUN EVİNDE ECZANEDE BULUNMAYAN İLAÇLAR ÇIKTI

Emniyetteki işlemlerinin ardından önceki gün Ankara Adliyesi'ne sevk edilen Ö.T., savcılık sorgusunda çelişkili beyanlarda bulunduğu ve evde bulunan eczanede satılmayan anestezi ilaçlarıyla ilgili net bilgi vermediği için tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Ö.T. 'cinayet' suçlamasıyla tutuklanarak, cezaevine gönderildi.
Kaynak :Habertürk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
O doktorun kasıtlı olarak cinayet işlediğini hiç sanmıyorum. Hastaneden ilaç temin etmiştir muhtemelen kendisi de kullanıyordur. mahkeme bittikten sonra ak ile kara ortaya çıktıktan sonra ajans ve yayın organlarına şöyle güzel tazminat davaları açar eminim. Bu işler - Cem uzana hapis şoku ! gibi başlıklara benzemez.