Pazartesi , Ağustos 19 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Gazi Üniversitesi yayımladığı ilanda 100 akademik personel alacağını duyurdu. Yapılan duyuruda 12 akademik personelin Tıp Fakültesi bünyesinde görevlendirileceği belirtildi

Tıp Fakültesi bünyesinde kabul edilecek akademik personel koşulları şu şekilde:

Resim

Resim
Gazi Üniversitesi Rektörlüğünden yayımlanan akademik personel ilanında 100 personelin istihdam edileceği bildirildi. Yapılan açıklamada koşullar belirtilirken başvuruların 9 Mayıs tarihinde başlayacağı ve 23 Mayıs’ın da başvurular için son gün olduğu belirtildi.

Gazi Üniversitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Gazi Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 Sayılı DMK 48. Maddesi hükümleri dâhilinde Öğretim Üyesi alınacaktır.

GENEL AÇIKLAMALAR

1. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete ’de yayın tarihi itibariyle 15 (On beş) gündür.

2. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 5772 sayılı Kanunla değişik 23. , 24/e ve 26. maddelerinde belirtilen asgari koşulları sağlamış olmaları gerekir.

3. Eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

4. Doçent kadrosuna Profesörler, Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Profesör ve kadro unvanı Doçent olanlar müracaat edemez.

5. Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesine uygun olmayan başvurular kabul edilmeyecektir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
arzthamburg yazdı:
09.05.2019 - 15:49:16
Adet yerini bulsun diye verilmesi gereken ilana bakıyorsunuz, alınacak kişiler bellidir zaten, özellikle bazı branşlar kendini çok belli ediyor
Bunlar gene biraz olsun usulüne uygun ilan vermişler hocam, en azından "halk otobüsü şoförlerinin sigara kullanımı hakkında araştırma yapmış olmak" gibi ön koşullar yok :)
Kullanıcı avatarı
Piruvat yazdı:
09.05.2019 - 15:54:52
tedi yazdı:
09.05.2019 - 13:10:22
DEHB ile çalışma yapmamış ÇRS uzmanı var mıdır acaba bu nasıl bir şart :D
dehb alanında yetkin biri gerekli demek ki. bir tane çalışma söz konusu olduğunu düşünmüyorum
yok merak etmeyin öğrendik kimin olduğunu (:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tedi yazdı:
09.05.2019 - 18:09:09
Piruvat yazdı:
tedi yazdı:
dehb alanında yetkin biri gerekli demek ki. bir tane çalışma söz konusu olduğunu düşünmüyorum
Ağlanacak halimize gülüyoruz
Kullanıcı avatarı
tedi yazdı:
Piruvat yazdı:
tedi yazdı:
Yine adrese teslim kadro açılmış ama belli olmasın diye şu konuda çalışma yapmış olmak diyorlar bir zamanlar çok eleştirildiler ya, başvuranları şu eksik bu eksik diye eleyecekler
Kullanıcı avatarı
nebivolol yazdı:
10.05.2019 - 10:59:29
tedi yazdı:
Piruvat yazdı:

Yine adrese teslim kadro açılmış ama belli olmasın diye şu konuda çalışma yapmış olmak diyorlar bir zamanlar çok eleştirildiler ya, başvuranları şu eksik bu eksik diye eleyecekler
Hangi üniversite akademik personel ihtiyacına göre açıyor? Ancak sağda solda kimsenin gitmediği, kervan geçmeyen yerlerde şartsız ve isimsiz açılıyor. Hatta tokat, ordu, giresun a kadar düşmüş. Millet nasıl bunaldıysa devletten kaçış hızlandı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009