Pazartesi , Aralık 9 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018

Afyon Kocatepe kbb çok acil!!

#4122219  gönderen uykusuzfare
 23.05.2018 - 19:04:41
Yakın arkadaşım ek yerleştirmede yazmayı düşünüyor. Aramış hastaneyi ama kimseye ulaşamamış. Eğitim-maaş durumu nasıldır bilgisi olan var mı?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Afyon Kocatepe kbb çok acil!!

#4122560  gönderen behcetuz
 24.05.2018 - 16:03:10
Ben tercih döneminde gittim. Bizzat görme fırsatım oldu. Hiç asistan yok bu sebeple işleri intern odaklı yapacaklar gibi duruyordu. Tek asistanı muhtemelen polikliniğe sabitlerler. Servis ile poliklinik farklı binadaydı. Bana çok ilginç gelmişti. Vakaların çoğu özel olarak yapılıyor. Asistan sayısı az olduğu için bu şekilde olabilir. Asistan sayısı artınca ne olur ne olmaz bilinmez. Fakat bölümün asistansız olmasının veya da yedeğe kalmasının sebebi bu değil diye düşünüyorum. Bölümü bundan önce ayrı ayrı tuslarda kazanan iki hekim de başlayamamış, fakat devlette pratisyen olarak çalışmaya devam ediyorlarmış. FETÖ den ihraç edilen hocalar da bölüm kalitesini etkilemiş gözüküyordu. Herkesin hakkında hayırlı olsun. Kötülüyor kendi mi yazacak diye düşünenler için, ben başka bir üniversite KBBye yerleştim.

#4251728  gönderen Drmuratzdmr25
 23.03.2019 - 21:27:48
Arkadaşlar ben şuan Afyon kocatepe üni KBB asistanıyım ve evet tek asistanım ama bu yakın zamanda değişecek gibi çünkü bundan sonraki her tusta kontenjan açacağa benziyor. Uzmanımız görevlendirmeyle hastanemizde çalışmaktadır ve en az 1 yıl daha devam edecek. Tek olmama rağmen 10 nöbetler başladım 3. Ayımda da ameliyathaneye çekildim. İlk 3 ayda poliklinikte durdum. Evet burada bir çok şey internler üzerinden dönüyor. Tabi bu benim için kötü değil aksine iyi birşey çünkü tek asistan olmama rağmen 3-4 asistan varmış gibi oluyor. 2 Doç bir yar. Doç olmak üzere 3 hoca var. Hocalar çok iyiler ve tabi biraz asistan özlemleri de var o yüzden hırpalamıyorlar tabi okumanı araştırmanın istiyorlar. Ameliyat olarak rinoplasti ve :D :-D :-D dahil olmak üzere bir çok cerrahi var ama asistan sıkıntısı olduğundan büyük malignite Cerrahisi çok olmuyor. Bu da asistan sayısı artıkça artacaktır. Gelecek asistan muhtemelen ilk pole çekilecektir. Maaş 8-9 aralığında. Ekstra sorusu olan drmuratzdmr25@gmail.com adresine mesaj atabilir elimden geldiğince dönüş yapmaya çalışacağım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4251737  gönderen drbyal
 23.03.2019 - 21:38:07
afyon hayal kirikliginin baskenti, ne bir sahil ne bir göl kenari ne bir sosyal aktivite var .. en yakin antalya izmir istanbul 4 saat arac ile, civar illerden degilseniz veya hayati ben zaten monoton yasarim diyorsaniz yazilabilir,