Cumartesi , Aralık 14 2019
Aile hekimlerinin genel bilgi paylasim platformu...
Tıbbı bitirdikten sonra ortalama kaç yılda aile hekimliğine geçilebilir arkadaşlar seneye bitiyor aile hekimliği düşünüyorum acilde vs çalışmam gereken süre hizmet puanı yardımcı olursanız sevinirim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kenlos yazdı:
19.03.2019 - 21:43:55
Tıbbı bitirdikten sonra ortalama kaç yılda aile hekimliğine geçilebilir arkadaşlar seneye bitiyor aile hekimliği düşünüyorum acilde vs çalışmam gereken süre hizmet puanı yardımcı olursanız sevinirim
2017/21 sayılı genelge ve muhtemelen tek maddeyi değiştirecek 2019/5 sayıkı genelgelere göre işlem yapılır (aile hekimliğine geçişte muvafakat işlemleri) aynı hafta da yerleşebilirsiniz yıllarca da yerleşemeyebilirsiniz
Kenlos yazdı:
19.03.2019 - 21:43:55
Belli olmaz hocam. İstanbul ve doğu illeri olursa 1-2 ayda geçilebilir. Ama öyle iller var ki 15 senelik doktorlar sıra bekliyor. Yani bu süre bir ayda olabilir , hiç geçme şansı bulunmayadabilir. Mecburi hizmette tsm yazınız hocam. Acilde ihtiyaç var diye muvafakat verilmeyebilir. Kurumlar birleşti ancak hala muvafakat vermeyen hastaneler var. Yani hastane başhekimi personel ihtiyacım var diyerek aile hekimliğine geçiş izni vermiyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009