Salı , Ekim 15 2019
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 25
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
bugün tercih ettiğim yerlerin bölüm başkanlarıyla görüştüm 'hiç boşa yazma kendi adamımızı alıcaz dediler kendi bölümümüzden, hatta öyleki bir tanesi gelsen bile üvey evlat muamelesi görürsün tarzına yakın ifade kullandı ' şimdi bu nekadar doğru bir yanıt, şu haliyle ben hiçbir yere giremiyorum, daha sınavın adı bile yok ama kaderimi belli etmişler,,,, hekim arkadaşlarıma
zeytinburnu yazdı:
20.03.2019 - 18:20:41
bugün tercih ettiğim yerlerin bölüm başkanlarıyla görüştüm 'hiç boşa yazma kendi adamımızı alıcaz dediler kendi bölümümüzden, hatta öyleki bir tanesi gelsen bile üvey evlat muamelesi görürsün tarzına yakın ifade kullandı ' şimdi bu nekadar doğru bir yanıt, şu haliyle ben hiçbir yere giremiyorum, daha sınavın adı bile yok ama kaderimi belli etmişler,,,, hekim arkadaşlarıma
En azından sınava başvurabilmişsin, benim kadrosunu verseler emekliliğe kadar ek ödemesiz çalışmayı kabul edeceğim yer açıldı ama çok zahmetli olup ssci-e dergide yayınlanan tezimde ilk isim olmam gerekirken yazılmadığım için sınava başvuramadım, burası Türkiye işte dedirten garabet bir durum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
soroz yazdı:
20.03.2019 - 19:53:44
zeytinburnu yazdı:
20.03.2019 - 18:20:41
En azından sınava başvurabilmişsin, benim kadrosunu verseler emekliliğe kadar ek ödemesiz çalışmayı kabul edeceğim yer açıldı ama çok zahmetli olup ssci-e dergide yayınlanan tezimde ilk isim olmam gerekirken yazılmadığım için sınava başvuramadım, burası Türkiye işte dedirten garabet bir durum
Doktor hanım/bey,
Tezinizde ilk isim olmanız gerekir
Bunun aksinin suç olduğunu, bunu yapanların cezalar aldığını duymuştum
Araştırın isterseniz
Bazılarımızın ( şahsen benim de) elindeki en güçlü şey tezi, onu da harcatmayalım
Hepimize kolaylıklar
gözdağı vermiş olma ihtimali yüksek klinik şeflerin juri üyeleriyle sıkı dost olacağının sözünü geçireceğinin bir garantisi yok ortalıkta öncesi farklı klinikte hatta farklı şehirde çalışmış bir sürü başasistan hekim örneği var
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 25