Pazartesi , Ekim 21 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Kullanıcı avatarı
Neoliberal politikaların sosyal pratikte giderek belirginleşen yeri. Arzın kısıtlı talebin çok olduğu algısını oluşturmaya yönelik reklamcılık sistemi. Siz de karşılığında konkordato ilan edebilir, piyasayla alacak verecek ilişkilerinizin yeniden yapılandırılması sinyali verirken yatırımlarınızı başka alanlara kaydırabilirsiniz. Tabii bu riskli bir adım ama nihayetinde serbest piyasa kendi dengesini bulacaktır. Kısa vadede tavsiyem: İki faiz açıklaması arasında herhangi bir yatırımdan kaçınılması, en azından temkinli olunması.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drmaniac yazdı:
06.10.2018 - 13:52:36
bitmeyentus yazdı:
06.10.2018 - 13:45:42
Kaç kızla flört ediyorsunuz ki?
şuanda bir tane var ama oncekiler de hep ayni şekilde kıskandırmaya çalışıyolardı
ne anlama geliyor çözemedim ben.
kızların yardımına ihtiyacım var
Gençlik çağının verdiği duygularla hareket ediyordur onlar henüz olgunluğa erişmemisler demek oluyor yani kanları deli akıyor anlarsınız ya :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kaffeepause yazdı:
06.10.2018 - 13:34:59
Neoliberal politikaların sosyal pratikte giderek belirginleşen yeri. Arzın kısıtlı talebin çok olduğu algısını oluşturmaya yönelik reklamcılık sistemi. Siz de karşılığında konkordato ilan edebilir, piyasayla alacak verecek ilişkilerinizin yeniden yapılandırılması sinyali verirken yatırımlarınızı başka alanlara kaydırabilirsiniz. Tabii bu riskli bir adım ama nihayetinde serbest piyasa kendi dengesini bulacaktır. Kısa vadede tavsiyem: İki faiz açıklaması arasında herhangi bir yatırımdan kaçınılması, en azından temkinli olunması.
Sen de reklamcılıktan iyi anlıyosun ha :wink: :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009