Pazar , Kasım 17 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
nuruman yazdı:
31.08.2018 - 10:12:24
hocam siz gerçekten doktor musunuz ve gerçekten böyle şeyler yazarak forumdan koca bulmak gibi bir fikre ve bulduğunuz eşin sağlıklı bir ilişki ile evlilik sürdüreceğine inanıyor musunuz ve en önemlisi sizi sevdiğine emin olduğunuz herhangi bir canlının hiçbir hareketini sorun yapmazsınız sevdiğine emin değilseniz sevmiyordur çok da takılmayın okudum da başlığı filan şok oldum tus için bakmıştım ahaha!
Aman 40 yere yazdım bezdim yani ..tusum var istifalıyım.. Ben sadece şimdiye kadar gördüğüm toplumsal sorunları canım sıkıldıkça yazıyorum... Erkekler genel olarak daha hanımhanımcık ve daha az şeyin :D farkında yönetilecek kızları daha çok tercih eder eder, burdaki Redcrystal karekteri öyle değil pek :D :D yani aradığım falan yok..Şimdilik...

2. Sevgi işinin yetmeyeceğini herkes bilir.. Sevgi aşk lazım ama yetmez... Kaç yaşındasın ben de tıp 4. Sınıfa kadar böyle bir inancım vardı :D :D
Kullanıcı avatarı
sevgi aşk yeter yetmez değil kast ettiğim hayatta aradığına göre değişir o ! sadece türkiyenin en zeki okumuş kesimi bile bunları böyle değerlendiriyorsa bitmiş bu ülke. Laf yetiştirmek için değil anlamak için okursanız demek istediğim şu hocam niyet ne olursa olsun kafanızda kalıplaşmış size öğretilen kuralların dışında kendinize uygun sizin sevdiğiniz seveceğiniz ve sizi sevdiğine emin olduğunuz insan tek başına tatile de kızsa ıssız adaya 50 tane bikinili kızla da düşse rahatsız olmazsınız 25 yaşındayım doktorum 11 yaşımdan beri haftada 3 kitap okur 3 film izlerim kuralımdır ve malesef hala insanların işine burnumu sokar farkındalık yaratabileceğim gibi bir hataya düşerim dediklerimidüşünün daha mutlu olacaksınız ama cevap vermeyin düşünün:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kizarmisekmek yazdı:
31.08.2018 - 10:34:35
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 06:50:29
kizarmisekmek yazdı:
31.08.2018 - 02:00:42
Sen kaslı erkeklerin olduğu dizi filmleri izliyorsan takip ediyorsan seninki de biryerlerde bikinili bikinisiz birilerini takip edip izliyordur. Eşitlik öyle değil böyle olur.
Bu arada instekrami olan kızla evlenilmez
Şimdi yani tabi en ideali film bile olsa bakmamaktır haklısın.. Ama kim yapabilir ki bunu, yapabilen varsa helal olsun. Zaten ekrandan filmden bile başka kızlara bakmayan erkeğin, kendi gibi kız istemesi hakkıdır. Ama nerdeyse yapılması imkansız

Ben bir ünlüye baksam. takip etsem ünlü zaten...ünlüyle gidip evlenemem: öyle bir isteğim de yok, böyle birşey olması da imkansız.... ,ünlüyü gerçek hayatta tanıma imkanım yok..., zaten farklı ve bize uygun olmayan dünya ünlü dünyası.. Ünlü biri için sevdiğim birini terkedemem...

şimdi gidip bana gelen bir erkek hadiseyi takip etse andriana limayı takip etse çok da önemli değil çünkü bu şahıslar sanat dünyasından bizim dünyamızdan değil.. Yani bikinili olmaktan çok çok daha fazla özellikleri var..

Ama benim dünyamdan, benimle eşit şartlara sahip, bikinili bir kızı takip etmesi, ben bu kıza değer veriyorum demektir .. Kızın Bu hareketine ve böylece takipçi toplamasına değer veriyorum demektir..
Ünlü unsuz fark etmez hepsi kanlı canlı insan.burdaki problem senin kalbine ve beynine başka bir erkegi sokman. Ona ulaşamam tanışmam imkansız diye bahane olmaz. Ulassan adam gel dese gitceksin yani. Senin evlendikten sonra onları algilayamaman lazım kalbin dolu olduğu için görürsen bakıp gecmen lazım. Uzun uzadıya ünlü veya unsuz baska birini takip etmek herseyini bilmek mide bulandirici. Esin sana dese bak Miranda ne güzel hergün bakıyorum elmizde sen vardın seninle evlendim mecbur zaten bana bakmaz tanismamiz imkansız dese hiç Üzülmez miydin haklı mı oluyor ünlü olduğu için.
Ayrıca sen yakışıklı kaslı erkeklerin olduğu dizi filmleri izliyorum demiştin yani önceliğin film değil kaslı izlemek gibi gorunuyor:)
1)Filmleri kaslı izlemek için izlemiyorum..
Kaslı başlığını neden açtım biliyor musun? 2-3 nedeni var bir diğeri

Şunu fark ettim içi boş bazı erkekler kas yapıp iyi kızları kapmaya çalışıyor..

Ama içi dolu erkek, içi boş erkek kadar dış görünüşüne dikkat etmiyor...Tamam Allahın yarattığı birşey var ama o potansiyeli sonuna kadar kullanmak da var

Yani içi dolu erkek meydanı içi boş bazı kaslı erkeklere bırakıyor. Eskiden bir adamdan sadece kaslı diye hoşlandım adamın yeni cümle üretme kapasitesi bile yok cümle ezberliyor :D ..Tabi tanışma aşamasında kaldı .. Peki suç sadece benim mi.. İçi dolu erkek de onun kadar kas yapsaydı belki içi boş olana değil dolu olana bakacaktım.

Diğer sebebi oraya yazmıştım.. Bazı erkekler kendi tiplerine bakmadan eşlerinin sevgililerinin tiplerini eleştirip psikolojik şiddet uyguluyor.. Aynaya baksın onlar da

2) evet haklısın kimse eşinden başkasını gözü görmemeli takip etmemeli.. Ünlü de olsa takip etmemeli en doğrusu budur

Zaten ideali bu.. Hatta dediğin gibi instagram olmaması daha ideal...Çünkü ben şunu yaptım şunu yedim fotoğrafını paylaşmak nazar ve başkasını üzmeye yol açabilir .. Olan var olmayan var giden var gidemeyen var.. Veya başkası ne yapmış takip etmek insanı geri bıraktırıyor...yani insan kendi hayatına odaklanmalı... Sosyal medya üzerine makale yazarım

Ama senin dediğin ideal tipi ben yapabilirim benim için evlilik önemli inst face neymiş kurban olsun evliliğe .... ama herkes yapamaz.. Ama gidipte yani ünsüz bikinili kızı takip etmeyin bari :D
nuruman yazdı:
31.08.2018 - 10:51:07
sevgi aşk yeter yetmez değil kast ettiğim hayatta aradığına göre değişir o ! sadece türkiyenin en zeki okumuş kesimi bile bunları böyle değerlendiriyorsa bitmiş bu ülke. Laf yetiştirmek için değil anlamak için okursanız demek istediğim şu hocam niyet ne olursa olsun kafanızda kalıplaşmış size öğretilen kuralların dışında kendinize uygun sizin sevdiğiniz seveceğiniz ve sizi sevdiğine emin olduğunuz insan tek başına tatile de kızsa ıssız adaya 50 tane bikinili kızla da düşse rahatsız olmazsınız 25 yaşındayım doktorum 11 yaşımdan beri haftada 3 kitap okur 3 film izlerim kuralımdır ve malesef hala insanların işine burnumu sokar farkındalık yaratabileceğim gibi bir hataya düşerim dediklerimidüşünün daha mutlu olacaksınız ama cevap vermeyin düşünün:)
Haklısın zaten, güvenilir insan issiz adaya 50 kızla düşse yanlışa kaymaz... Valla haklısın.. Var gördüm öyle beyler.. Dediğini anladım güven ve sevgi oldumu böyle şeyler dert olmaz.. Tamam kabul cepte onlar....Zaten biliyorum kocanın poposunu kollayamam, :D niyeti kötü adam zaten heryerde fırsat bulur...niyeti iyi adam ayağına geleni teper..Hatta her iki cins için de geçerli niyeti bozan kız bozar yani

Ama sen de şunu düşün... Daha inst Takip eden erkek.. 50 kızla adaya düşse ne olur?

Bak özel olarak takip ediyor bir de ünsüz sıradan birini :D
kizarmisekmek yazdı:
31.08.2018 - 10:23:10
Misilleme derken? Misilleme ne demek.kocan seni aldattı diye sen de onu mu aldatacaksin. Bir çizgin değerlerin olsun önce başkası için birsey kırmızı çizgi asilmaz fedakarlik yapılır
Zaten yazdım ya ben yapamam, öyle birşey bana göre değil.. :| :|

Ama bu tarz erkekler, kendileri gibi kızın ellerine düşünce mum gibi oluyorlar :D... Mis mis

Bazen erkekler laftan anlamıyorki ; ekşın lazım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr.blitz yazdı:
31.08.2018 - 11:26:25
bu son olsun yazdı:
31.08.2018 - 11:20:05
Dikkat ağır anlaşılamamazlık içerir ! Hiç bu topa girmeyin derim.
Dünyanın en tehlikeli insanları; aç cerrahlar, cahil doktorlar...

Hahahha :D... Niye cahilmişim açıkla? Eğer açıklaman mantığa ve bilgiye uygunsa. Daha böyle başlık açmayacağım?

Yani sorum basit :İNST BİKİNİLİ FOTO PAYLAŞAN KIZLARI TAKİP EDEN ERKEKLER,EŞLERİ BİKİNİLİ FOTO PAYLAŞSA KABUL EDER Mİ?
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 06:13:23
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 02:40:48
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 02:34:25

Bayağı Haklısın Tabi güvenmek zaten aşkın anahtarı

Şimdi ekrandan bakmak ayrı, hemen hemen herkes bakar internette karşı cinse bu özel hayattır bir nevi merak vs .. .( Zaten eğer evlenmek üzere iken başka kizlara bakıyorsa bikinili fotoğraf beğenmeden de bunu yapabilir demişsin zaten bu feci bir durum)

ben de daha demin.. Beşiktaş yeni kalecisine baktım :D :D .. Kızlar hepimiz Beşiktaşlıyız :D ...

Ama şimdi takip etsem ünlü zaten,.. gidip evlenecekmiyim yoo,.. ben ünlüyü tanıyormuyum yoo,.. sevdiğim adamı bu ünlüye değiştirmiyim yoo...

şimdi gidip bana gelen bir erkek hadiseyi takip etse andriana limayı takip etse çok da önemli değil çünkü bu şahıslar sanat dünyasından bizim dünyamızdan değil.. Kaldı ki andriana limaya bakmış değer.. :D

Ama benim dünyamdan, benimle eşit şartlara sahip, bikinili bir kızı takip etmesi, ben bu kıza değer veriyorum demektir .. Kızın Bu hareketine ve böylece takipçi toplamasına değer veriyorum demektir..

Yani gizleme ihtiyacı bile duymamış.. O kadar ki benim ne düşüneceğimi düşünmüyor...
Bence Gelinlerin Tatlı Telaşına keisnlikle bu başlığı aç ve düşüncelerini yaz

Sen hiç anlamadın galiba... Anlayıp anlamadığından emin değilim.. Yazma şeklim dilekçe gibi resmi bir dil değil .. Yani arada geyik var

Yani demek istediğim benimle eşit şartlarda benimle eşit dünyada olan bikinili kızı takip etmesi, ona değer verdiğini, bikini ile takipçi toplamasına hayran kaldığını,gösterir.. Yani aslında bana demiş oluyor ki bu hareketi ile sen de bunun gibi olursan sana daha fazla değer veririm...

Ben öyle bir sayfayı bilmiyorum, galiba sen biliyorsun ve takip ediyorsun.....Benim ilgi alanım değil hiç de bilmem o sayfaları, hiç bir zamanda ilgi alanıma girmez

Yeni mezun diş hekimisin galiba...
Yazdıklarınızın dilekce gibi resmi bir dil mi yoksa geyik mi olduğunu idrak edebilmek için herhangi bi okuldan mezun olmaya gerek yok emin olun
Sizinle eşit şartta bikinili kız takip edip onun fotoğrafını beğenmesi bir erkegin ona verdiği değeri yada sizin onun gibi olmanızı istemesi anlamına gelmez.Siz onun için özel ve değerlisinizdir zaten eğer aranızda bir ıliski var ise bence ona güvenin.Ama aranızda bir iliski olma ihtimali olan birinin sosyal medya hesaplarına bakıyorsanız bakmamalısınız bence bu şekilde sağlıklı bi iliski kuramazsınız hatta bu şekilde derin düşünceleriniz varken sosyal medya hesabı kullanmayan biri ile olma ihtimalinizi düşününebilirsiniz.
Daha önce de plaja gitmeyen bikinili kızlara bakmayan erkek vs.gibisinden bir başlık açmışsınız bence bu şekilde acaba bilinç oluşturabilir miyim diye böyle başlıklar açarakta kafanızdaki soru işaretlerini arttırıyosunuz.
Sosyal medya kullanmayan ünlü,ünsüz hiç bir bayana bakmayan,her şeyiyle kafanızdaki kriterlere uygun ruh eşinizin karşınıza çıkması dileği ile...
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 13:41:53

Sizinle eşit şartta bikinili kız takip edip onun fotoğrafını beğenmesi bir erkegin ona verdiği değeri yada sizin onun gibi olmanızı istemesi anlamına gelmez.

Peki ne anlamına gelir? Keşke başka anlama gelse...Gerçekten bak başka anlama gelmesini istiyorum.. Ama sanki geldiği tek anlam bu.. Sizce ne anlamına gelir?
Vorticosa yazdı:
31.08.2018 - 14:06:18
Bir adet kezbanın ağlama duvarına dönmüş burası. Madem bikinili fotoğraf beğenmesini yediremiyorsun git eşinle konuş.
Evli değilim, sevgilim de yok, şimdilik kimseyi de düşünmüyorum...

zaten bikinili kız takip eden erkeği asla ama asla evlenmem isterse 24 ayar altın gibi kişiliği ve tipi olsun..Sadece toplumsal bir durumdan bahsediyorum

gerçekten evli ve çekingen bir kız olsaydım bana Kezban mı diyecektin..ki ne çekingenim ne Kezban..

Normal istekleri olan kızları Kezban kabul ederken
Bikinili fotoğraf paylaşan kızların değerli olduğu toplumsal durum.. Haydi bakalım gönlüne göre düşsün sana da :D

Kezban değil de.. Diğer değer verdiğin gibi bir eş.. Neye değer veriyorsan :)
En son Redcrystal tarafından 31.08.2018 - 14:33:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 14:03:18
Dtkübra yazdı:

Sizinle eşit şartta bikinili kız takip edip onun fotoğrafını beğenmesi bir erkegin ona verdiği değeri yada sizin onun gibi olmanızı istemesi anlamına gelmez.

Peki ne anlamına gelir? Keşke başka anlama gelse...Gerçekten bak başka anlama gelmesini istiyorum.. Ama sanki geldiği tek anlam bu.. Sizce ne anlamına gelir?
Begenilen o bikinili kızlar ile acaba benimde onun gibi olmamı mı isteyecek erkekler şeklinde sacma bi kıyasa götürür bizi düşünceleriniz

Ama asıl ne anlama geliyor derseniz o kişiden vazgeçmeniz ve neyi beğenmiş diye de onu takip etmemeniz demektir çünkü eğer gerçekten yazdığınız şeyleri ciddi olarak yazıyorsanız zamanla o kişiye karşı takıntıya dönüşebilir düşünceleriniz
En son Dtkübra tarafından 31.08.2018 - 14:53:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
bacım takip etmeyi bırak bazıları beğeniyor. İleride o adamın çolugu çocugu olacak mesela. Bunu onlara nasıl açıklayacak, bu konu üzerine de başlık açılıp tartışılması gerek.
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 14:29:27
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 14:03:18
Dtkübra yazdı:

O kızın bikinili fotoğraf paylaşacak kadar güzel fiziğe sahip olduğu anlamına gelir ve bu herkes için kabul edilen bişeydir ve gören insanların çoğunun evet güzel demesi demektir ve durum böyle olunca da kendimizi herkesin guzelligini kabul ettiği kızlar ile acaba benimde onun gibi olmamı mı isteyecek erkekler şeklinde sacma bi kıyasa götürür bizi düşünceleriniz

Ama asıl ne anlama geliyor derseniz o kişiden vazgeçmeniz ve neyi beğenmiş diye de onu takip etmemeniz demektir çünkü eğer gerçekten yazdığınız şeyleri ciddi olarak yazıyorsanız zamanla o kişiye karşı takıntıya dönüşebilir düşünceleriniz
Sence normal kıyafetleri ile tatlı tatlı fotoğraf çeken kızların güzel vucudu yok mu :D :D :D
Ahaahaaa :D
Belki bikinili fotoğraf paylaşan kızdan 2-3 kat güzel vucudu vardır.. Ve vücudunu sadece kocasına saklıyordur..

Veya her bikinili foto paylaşan güzel vücutlu mu? ahahahayy :D

Bak dediğime geldin aynı mentalite,,, bikinili fotoğraf paylaşan kız güzel vücutlu olduğunu tıklanma sayısı ile ispat etmiş oldu... Bravo :D :D

Ama kendisini kocasına saklayan normal kıyafetlerle tatli poz veren kız güzel vücutlu olduğunu ispatlayamadı çünkü beğenisi yok... Kime neyi niye ispatlayacağım...Koca beni beğenen erkek sayısına göre mi evet güzel veya değil diyecek

Burda zaten bikinili kız takip eden erkeğe bırak kafa olarak takılmayı, aşkından ölse 1sn acaba bununla ilişki olur mu diye düşünmem..