Çarşamba , Temmuz 17 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Yani şimdi o zaman biz kızlar siyahi yakışılı erkekleri mi takip edelim.... Kocaya misilleme olarak.. Veya biz kızlar biz de mi bikini foto paylaşalım..kocaya misilleme olarak.. Olmaz ki böyle misllemeli evlilik..

Mutlu olmak, huzurlu olmak, özel hayat yaşamak içim evlenmek istiyorum.. Hatta evlendikten sonra inst face falan sadece tıp ile ilgili sayfalara ve hocalar ulaşmak için kullanırım.... Eee koca da gidip bikinili kız mı takip etsin olmaz ki bana göre değil
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kizarmisekmek yazdı:
31.08.2018 - 02:00:42
Sen kaslı erkeklerin olduğu dizi filmleri izliyorsan takip ediyorsan seninki de biryerlerde bikinili bikinisiz birilerini takip edip izliyordur. Eşitlik öyle değil böyle olur.
Bu arada instekrami olan kızla evlenilmez
Turkuaz elbiseli kiza dair yorumuna rağmen seni affediyorum ve bu konuda destekliyorum da
Karsindaki fasulye sırığı laftan anlamaz
İt osturdukca bi şey uyduran bi şahıs
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 02:12:11
Yani şimdi o zaman biz kızlar siyahi yakışılı erkekleri mi takip edelim.... Kocaya misilleme olarak.. Veya biz kızlar biz de mi bikini foto paylaşalım..kocaya misilleme olarak.. Olmaz ki böyle misllemeli evlilik..

Mutlu olmak, huzurlu olmak, özel hayat yaşamak içim evlenmek istiyorum.. Hatta evlendikten sonra inst face falan sadece tıp ile ilgili sayfalara ve hocalar ulaşmak için kullanırım.... Eee koca da gidip bikinili kız mı takip etsin olmaz ki bana göre değil
RED küt Allah belani versin.
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 02:06:04
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 01:58:51
Bence başlık yanlış forumda açılmış bir başlık. Gelinlerin Tatli Telaşı diye bir sayfa vardı orda acarsanız daha çok yardımcı olabilirler size bence
Ben doktorum ve doktor kesimine ulaşmak istiyorum öncelikle....

Ancak yardım şu olur... Burayı okuyan bir kaç kişi hak verir..Belki ama belki miniminnacık ihtimal

Der ki evet ya bikinili kız takip ediyorum... ama eşim bikinili foto paylaşsın istemiyorum...Şimdi evlilik düşündüğüm kız, benim bikinili kız takip ettiğimi görürse ne düşünür... yok olmadı kendimle çelişemem. Evleneceğim kızın aklına soru işareti gelmemesi benim için daha önemli diyip takip ettiği bikinili kızı inst çıkartır...
İnan bana herkes neyin ne olduğunu bilerek yapıyo. Takip etmese bile bi insanin bahsettiğin şekildeki kızları görmesini engellemek imkansiz internette normal bir haber sayfası okurken bile görebilirsin.Bence bu takip etsin baksın yada bakmasın olayı değil karşındaki kişiye güvenmen ile alakalı. Zaten eğer evlenmek üzere iken başka kizlara bakıyorsa bikinili fotoğraf beğenmeden de bunu yapabilir
aykutoguzridvan yazdı:
31.08.2018 - 02:13:43
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 02:12:11

RED küt Allah belani versin.
Kulağa hoş geliyor redküt... Erzurumlu niloya gibi :D ...Ama
Küt ile farklıyız.. Hele benim ilk plajlı soruma bak.. Orda ilk bana verdiği cevaplara bak... Anlarsın

Ama galiba sen kütten hoşlanıyor musun? Yani sanki ilgin var? Yanlış mı anladım?
Çünkü sık sık küt küt sesi geliyor kalpten :D
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 02:14:55
Redcrystal yazdı:
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 01:58:51
Bence başlık yanlış forumda açılmış bir başlık. Gelinlerin Tatli Telaşı diye bir sayfa vardı orda acarsanız daha çok yardımcı olabilirler size bence

Ancak yardım şu olur... Burayı okuyan bir kaç kişi hak verir..Belki ama belki miniminnacık ihtimal

Der ki evet ya bikinili kız takip ediyorum... ama eşim bikinili foto paylaşsın istemiyorum...Şimdi evlilik düşündüğüm kız, benim bikinili kız takip ettiğimi görürse ne düşünür... yok olmadı kendimle çelişemem. Evleneceğim kızın aklına soru işareti gelmemesi benim için daha önemli diyip takip ettiği bikinili kızı inst çıkartır...
İnan bana herkes neyin ne olduğunu bilerek yapıyo. Takip etmese bile bi insanin bahsettiğin şekildeki kızları görmesini engellemek imkansiz internette normal bir haber sayfası okurken bile görebilirsin.Bence bu takip etsin baksın yada bakmasın olayı değil karşındaki kişiye güvenmen ile alakalı. Zaten eğer evlenmek üzere iken başka kizlara bakıyorsa bikinili fotoğraf beğenmeden de bunu yapabilir
Bayağı Haklısın Tabi güvenmek zaten aşkın anahtarı

Şimdi ekrandan bakmak ayrı, hemen hemen herkes bakar internette karşı cinse bu özel hayattır bir nevi merak vs .. .( Zaten eğer evlenmek üzere iken başka kizlara bakıyorsa bikinili fotoğraf beğenmeden de bunu yapabilir demişsin zaten bu feci bir durum)

ben de daha demin.. Beşiktaş yeni kalecisine baktım :D :D .. Kızlar hepimiz Beşiktaşlıyız :D ...

Ama şimdi takip etsem ünlü zaten,.. gidip evlenecekmiyim yoo,.. ben ünlüyü tanıyormuyum yoo,.. sevdiğim adamı bu ünlüye değiştirmiyim yoo...

şimdi gidip bana gelen bir erkek hadiseyi takip etse andriana limayı takip etse çok da önemli değil çünkü bu şahıslar sanat dünyasından bizim dünyamızdan değil.. Kaldı ki andriana limaya bakmış değer.. :D

Ama benim dünyamdan, benimle eşit şartlara sahip, bikinili bir kızı takip etmesi, ben bu kıza değer veriyorum demektir .. Kızın Bu hareketine ve böylece takipçi toplamasına değer veriyorum demektir..

Yani gizleme ihtiyacı bile duymamış.. O kadar ki benim ne düşüneceğimi düşünmüyor...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 02:34:25
Dtkübra yazdı:
Redcrystal yazdı:

Şimdi ekrandan bakmak ayrı, hemen hemen herkes bakar internette karşı cinse bu özel hayattır bir nevi merak vs .. .( Zaten eğer evlenmek üzere iken başka kizlara bakıyorsa bikinili fotoğraf beğenmeden de bunu yapabilir demişsin zaten bu feci bir durum)

ben de daha demin.. Beşiktaş yeni kalecisine baktım :D :D .. Kızlar hepimiz Beşiktaşlıyız :D ...

Ama şimdi takip etsem ünlü zaten,.. gidip evlenecekmiyim yoo,.. ben ünlüyü tanıyormuyum yoo,.. sevdiğim adamı bu ünlüye değiştirmiyim yoo...

şimdi gidip bana gelen bir erkek hadiseyi takip etse andriana limayı takip etse çok da önemli değil çünkü bu şahıslar sanat dünyasından bizim dünyamızdan değil.. Kaldı ki andriana limaya bakmış değer.. :D

Ama benim dünyamdan, benimle eşit şartlara sahip, bikinili bir kızı takip etmesi, ben bu kıza değer veriyorum demektir .. Kızın Bu hareketine ve böylece takipçi toplamasına değer veriyorum demektir..

Yani gizleme ihtiyacı bile duymamış.. O kadar ki benim ne düşüneceğimi düşünmüyor...
Bence Gelinlerin Tatlı Telaşına keisnlikle bu başlığı aç ve düşüncelerini yaz
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 02:40:48
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 02:34:25
Dtkübra yazdı:

Bence Gelinlerin Tatlı Telaşına keisnlikle bu başlığı aç ve düşüncelerini yaz

Sen hiç anlamadın galiba... Anlayıp anlamadığından emin değilim.. Yazma şeklim dilekçe gibi resmi bir dil değil .. Yani arada geyik var

Yani demek istediğim benimle eşit şartlarda benimle eşit dünyada olan bikinili kızı takip etmesi, ona değer verdiğini, bikini ile takipçi toplamasına hayran kaldığını,gösterir.. Yani aslında bana demiş oluyor ki bu hareketi ile sen de bunun gibi olursan sana daha fazla değer veririm...

Ben öyle bir sayfayı bilmiyorum, galiba sen biliyorsun ve takip ediyorsun.....Benim ilgi alanım değil hiç de bilmem o sayfaları, hiç bir zamanda ilgi alanıma girmez

Yeni mezun diş hekimisin galiba...
kizarmisekmek yazdı:
Sen kaslı erkeklerin olduğu dizi filmleri izliyorsan takip ediyorsan seninki de biryerlerde bikinili bikinisiz birilerini takip edip izliyordur. Eşitlik öyle değil böyle olur.
Şimdi yani tabi en ideali film bile olsa bakmamaktır haklısın.. Ama kim yapabilir ki bunu, yapabilen varsa helal olsun. Zaten ekrandan filmden bile başka kızlara bakmayan erkeğin, kendi gibi kız istemesi hakkıdır. Ama nerdeyse yapılması imkansız

Ben bir ünlüye baksam. takip etsem ünlü zaten...ünlüyle gidip evlenemem: öyle bir isteğim de yok, böyle birşey olması da imkansız.... ,ünlüyü gerçek hayatta tanıma imkanım yok..., zaten farklı ve bize uygun olmayan dünya ünlü dünyası.. Ünlü biri için sevdiğim birini terkedemem...

şimdi gidip bana gelen bir erkek hadiseyi takip etse andriana limayı takip etse çok da önemli değil çünkü bu şahıslar sanat dünyasından bizim dünyamızdan değil.. Yani bikinili olmaktan çok çok daha fazla özellikleri var..

# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
hocam siz gerçekten doktor musunuz ve gerçekten böyle şeyler yazarak forumdan koca bulmak gibi bir fikre ve bulduğunuz eşin sağlıklı bir ilişki ile evlilik sürdüreceğine inanıyor musunuz ve en önemlisi sizi sevdiğine emin olduğunuz herhangi bir canlının hiçbir hareketini sorun yapmazsınız sevdiğine emin değilseniz sevmiyordur çok da takılmayın okudum da başlığı filan şok oldum tus için bakmıştım ahaha!
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
31.08.2018 - 06:50:29
kizarmisekmek yazdı:
Şimdi yani tabi en ideali film bile olsa bakmamaktır haklısın.. Ama kim yapabilir ki bunu, yapabilen varsa helal olsun. Zaten ekrandan filmden bile başka kızlara bakmayan erkeğin, kendi gibi kız istemesi hakkıdır. Ama nerdeyse yapılması imkansız

Ben bir ünlüye baksam. takip etsem ünlü zaten...ünlüyle gidip evlenemem: öyle bir isteğim de yok, böyle birşey olması da imkansız.... ,ünlüyü gerçek hayatta tanıma imkanım yok..., zaten farklı ve bize uygun olmayan dünya ünlü dünyası.. Ünlü biri için sevdiğim birini terkedemem...

şimdi gidip bana gelen bir erkek hadiseyi takip etse andriana limayı takip etse çok da önemli değil çünkü bu şahıslar sanat dünyasından bizim dünyamızdan değil.. Yani bikinili olmaktan çok çok daha fazla özellikleri var..

Ünlü unsuz fark etmez hepsi kanlı canlı insan.burdaki problem senin kalbine ve beynine başka bir erkegi sokman. Ona ulaşamam tanışmam imkansız diye bahane olmaz. Ulassan adam gel dese gitceksin yani. Senin evlendikten sonra onları algilayamaman lazım kalbin dolu olduğu için görürsen bakıp gecmen lazım. Uzun uzadıya ünlü veya unsuz baska birini takip etmek herseyini bilmek mide bulandirici. Esin sana dese bak Miranda ne güzel hergün bakıyorum elmizde sen vardın seninle evlendim mecbur zaten bana bakmaz tanismamiz imkansız dese hiç Üzülmez miydin haklı mı oluyor ünlü olduğu için.
Ayrıca sen yakışıklı kaslı erkeklerin olduğu dizi filmleri izliyorum demiştin yani önceliğin film değil kaslı izlemek gibi gorunuyor:)