Cuma , Aralık 13 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Bakın konumuz yine bikini.. En baştan söyleyeyim
Herkes istediği kişiyi takip etmekte ve bikinili foto paylaşmakta özgürdür. Saygım vardır...Eş adayım olmadığı müddetçe eleştirmek haddim değildir..

Sadece şunu soracağım.. Ünlü olmayan ve inst bikinili foto paylaşan kızı takip eden erkek, ileride eşinin inst bikinili fotoğraf paylaşmasına izin verir mi?

1) eğer erkek bikinili kız takip ediyorsa ve eşinin bikinili fotoğraf paylaşmasına izin vermiyorsa bu çok büyük bir çelişkidir

2) takip ediyorsa, bu şu demektir ben sana değer veriyorum öyle değil mi?

3) eğer ileride eşinizin bikinili foto paylaşmasını istemiyorsanız, bikinili foto paylaşan kızları takip etmeyin

4) ama zaten bikinili foto paylaşan kızları takip edip, eşiniz bikini foto paylaşmasından da rahatsız olmayacaksanız... Tebrikler saygı duyarım çünkü çelişki yok...

5) ama bikinili foto paylaşan kızları takip etmeyip, eşinizin bikinili foto paylaşmasından rahatsız olacaksanız... Tebrikler saygı duyarım .. çünkü çelişki yok

6)bu da benim kişisel görüşüm, siz de buna saygı duyun
Ben inst vb ünlü olmayan bikinili bir kızı takip eden bir erkekle asla ama asla evlenmem...isterse 24 ayar altın olsun çok kişilikli ve yakışılı olsun.. Umrumda olmaz..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Dr_Adayi yazdı:
31.08.2018 - 01:30:31
Doktor hanım, Zamanınızı ve Enerjinizi daha verimli harcayacağınız başka bir konu yok mu acaba?

Yada absürt bir konu olduğunu düşünen bi ben mi varım merak ettim?
Benim için değil.. Çünkü bana ciddi niyetle gelen ve beğendiğim çoğu erkek bikinili kızlar vardı takip ettiği

Ve tabiki olmaz dedim... İleride acaba bana gelen erkek benim değerimi güzelliğimi inst beğeni sayısı ile mi ölçer diye korku oluştu..Bu durumda takipçi sayımı mı arttırmam lazım kocam beni beğensin diye.. Yani beğeni ve takipçi sayısını arttırmak sorun değil :D , ama ben bunu istemiyorum..

Düşün acaba kaç erkek vardır bikinili kız takip etmeyen az sayıdadır diye düşünüyorum...

Dediğim gibi bunlar benim kişisel görüşüm.. Eş adayım olmayan Kimseyi eleştirmek haddime değil
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr.blitz yazdı:
31.08.2018 - 01:44:34
Doğru sekmede olup olmadığımı kontrol ettiren bir başlık oldu...
Aşk sevginin gerçek yüzü bu.. Evlenilecek erkek bulamıyorum ki...artık korkar oldum ne çıkacak acaba bunda diye

Aşk sevgi 2 düğün fotosu değil..
zekidegilimbendoktor yazdı:
31.08.2018 - 01:50:35
Ya sabır bikinine de sana da yeter ya.
Moderatörleri davet ediyorum artık.Bu saçmalıklar nereye kadar ?!Lütfen.
İşimize gelmeyen başlıklara saçma diyip atamayız...hayatın içinden başlık
Hatta de saçma de...de.... Ne olacak.... Bir gün senin de karşına çıkacak

Bu sitede ne başlıklar var.. Kezban kız nedir gibi asıl saçma başlık bu...
Bunlara böyle atar yaptın mı?

Beğenmiyorsan okuma kardeşim..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Dtkübra yazdı:
31.08.2018 - 01:58:51
Bence başlık yanlış forumda açılmış bir başlık. Gelinlerin Tatli Telaşı diye bir sayfa vardı orda acarsanız daha çok yardımcı olabilirler size bence
Ben doktorum ve doktor kesimine ulaşmak istiyorum öncelikle....

Ancak yardım şu olur... Burayı okuyan bir kaç kişi hak verir..Belki ama belki miniminnacık ihtimal

Der ki evet ya bikinili kız takip ediyorum... ama eşim bikinili foto paylaşsın istemiyorum...Şimdi evlilik düşündüğüm kız, benim bikinili kız takip ettiğimi görürse ne düşünür... yok olmadı kendimle çelişemem. Evleneceğim kızın aklına soru işareti gelmemesi benim için daha önemli diyip takip ettiği bikinili kızı inst çıkartır...