Çarşamba , Ekim 16 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı
gercekten aglasam mi gulsem mi bilemedim

esim uzman oldu bu atamaya girecekti. ben A universitesinde asistanim ve yeni cikan afla B universitesine geciyorum. afla geri donecegim yerden onayimin ne zaman ciakcagini bilmedigimiz icin saglik bakanligindaki memura belgelerin son teslim tarihini sorarken boyle bir durum oldugunu soylemistik o da yetistirirseniz getirirsiniz yoksa suan calistigi yere atanir dedi. son teslim gunu biz de el mahkum suan calistigim yerin yani A universitesinden calistigima dair belgeyi godnerdik.

kadrolar aciklandi ve o da ne es durumu redd edilmis cunku benim gecme ihtimalim olan yere baslamadigim yaziyor ve KOMİK OLAN BENİM SÖZEL! OLARAK BELKİ GECERİM DEDİGİM BOLUMU BİLE YANLİS YAZMİSLAR. ESİ B UNİVERSİTESİNİN X BOLUMUNE BASLAMAMİSTİR. ortada suanda calistigima dair belge var neye dayanarak gecme ihtimalim olan yere hem de yanlis bolume baslamadi diye es durumu ret veriyorsun allahim ya sabir bu memurlar 2 asamali islemlerde error veriyor yeminlen error veriyorlar.