Perşembe , Ekim 17 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 27
knboluk yazdı:
14.06.2018 - 16:54:52
Ketamin20 yazdı:
08.06.2018 - 17:15:44
Ben 77. Dhy ile atandığım yere hiç başlamadım . Şubatta da üniversite yök kadrosu kazandim . Tebligat geldikten sonra 15 gün içinde kesin başlamam mi lazim yoksa universite yök kadrosu olduğu icin böyle bir zorunluluk yok mu ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler
Bana gelen tebligatta 1gün içinde göreve başlamam gerektiği yazıyordu(yine yök kadrosu,açıktan atama ve ikamet aynı şehir)
Ama sonuçta maaş almıyoruz neden hemen başlamamız gerekiyor ? Başlamazsak nasıl bi yaptırım olabilir ki yök kadrosu sonuçta devlet memurluğu degil
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
neolsam yazdı:
18.06.2018 - 18:18:10
Güvenlik soruşturması tamamlanan YÖK kadrolu arkadaşlarımız var mı?
Ben NKÜ kazandım, bugün PDB'den arayıp "babanız nerde çalışıyor?" dediler. Tüm gelişmem bu kadarcık =)
Yök kazanmistim açıktan atama olduğum halde süreç tamamlandı .
Saygıdeğer meslektaşlarım
Ben de istifalıyım eah kazandım beklemedeyim ama sıkıntım şu:
yök kadrosunun güvenlik soruşturmasının valilik tarafından yapıldığını ve emniyetten polislerin geldiğini
eah yani sba kadrolarının ise içişleri bakanlığı tarafından yapıldığı bilgisini gerek burdan gerekse bazı arkadaşlardan duydum.Bu doğru mu değil mi sizlere danışmak istedim çünkü eve polis gelecek kaygısıyla il dışına çıkamıyorum hadi bu neyse gezmeye bile çıkamaz hale geldim.Güvenlik srouşturması tabiri caizse sır gibi ne aşamadayız ne durumdayız bilemiyoruz sorabileceğim bir kurum var mı ondan bile habersizim.Bilen veya tecrübesi olan arkadaşlardan rica ediyorum bizi aydınlatın.Doktorluğun her aşamasında ve özellikle tusun bütün aşamalarında kaygılanmaktan ve stres çekmekten sıkıldım.Uzun yazdığım için özür dilerim.İçime dert oldu.
neolsam yazdı:
Ben NKÜ kazandım, bugün PDB'den arayıp "babanız nerde çalışıyor?" dediler. Tüm gelişmem bu kadarcık =)
Ben de NKÜ YÖK kazandım, istanbulda olduğum için sanırım henüz bi gelişme yok. Beklemedeyim.
shm yazdı:
19.06.2018 - 01:20:04
Saygıdeğer meslektaşlarım
Ben de istifalıyım eah kazandım beklemedeyim ama sıkıntım şu:
yök kadrosunun güvenlik soruşturmasının valilik tarafından yapıldığını ve emniyetten polislerin geldiğini
eah yani sba kadrolarının ise içişleri bakanlığı tarafından yapıldığı bilgisini gerek burdan gerekse bazı arkadaşlardan duydum.Bu doğru mu değil mi sizlere danışmak istedim çünkü eve polis gelecek kaygısıyla il dışına çıkamıyorum hadi bu neyse gezmeye bile çıkamaz hale geldim.Güvenlik srouşturması tabiri caizse sır gibi ne aşamadayız ne durumdayız bilemiyoruz sorabileceğim bir kurum var mı ondan bile habersizim.Bilen veya tecrübesi olan arkadaşlardan rica ediyorum bizi aydınlatın.Doktorluğun her aşamasında ve özellikle tusun bütün aşamalarında kaygılanmaktan ve stres çekmekten sıkıldım.Uzun yazdığım için özür dilerim.İçime dert oldu.
Hocam polis gelecek diye evde beklemenize gerek yok, emniyetin size ulaşması onların problemi, sizin değil. Bi şekilde ulaşırlar zaten.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
knboluk yazdı:
14.06.2018 - 16:54:52
Ketamin20 yazdı:
08.06.2018 - 17:15:44
Ben 77. Dhy ile atandığım yere hiç başlamadım . Şubatta da üniversite yök kadrosu kazandim . Tebligat geldikten sonra 15 gün içinde kesin başlamam mi lazim yoksa universite yök kadrosu olduğu icin böyle bir zorunluluk yok mu ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler
Bana gelen tebligatta 1gün içinde göreve başlamam gerektiği yazıyordu(yine yök kadrosu,açıktan atama ve ikamet aynı şehir)
hocam tebligat ikamet ettiğimiz adrese mi geliyor?
zixiebixie yazdı:
18.06.2018 - 19:47:52
neolsam yazdı:
Hocam ikamet nere acaba kazanılan il neresi
Kullanıcı avatarı
hominis1 yazdı:
19.06.2018 - 21:34:42
zixiebixie yazdı:
18.06.2018 - 19:47:52
neolsam yazdı:
Hocam ikamet nere acaba kazanılan il neresi
Dm attım hocam
Drgllozg yazdı:
07.06.2018 - 16:05:05
4924 ten çıkma işini en fazla ne kadar uzatabiliyoruz? Yani ne zamana kadar hak yanmıyor.
hocam subat yök kazandım hala cıkmadım sozlesmeden . unıversıte ıle konustum temmz 15 de usulune uygun cıkıyorum dedım kabul ettıler tekrar o tarıhte muvafakat vercekler bakanlıga. bır unıverıste ıle konusun. hak yanma olayı zaten yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Drnis yazdı:
13.06.2018 - 15:03:52
İkameti Ankara da olup mustafi/istifalılardan YÖK kadrosu çağırılan oldu mu? Müstafilerden İstanbulda işe başlayan bile olmuş
ikametim Ankara'da( Altındağ), YÖK kazandım, DHYden mustafi ve martta YÖKten istifalıyım.
tek gelişme Personel Daire Bşk.'dan arayıp babamın adını ve çalıştığı yeri sordular.
Müstakbel kurumum NKÜ

Hızlandırma ihtimalimiz var mı acaba şu süreçleri?
neolsam yazdı:
20.06.2018 - 16:09:19
Drnis yazdı:
13.06.2018 - 15:03:52
İkameti Ankara da olup mustafi/istifalılardan YÖK kadrosu çağırılan oldu mu? Müstafilerden İstanbulda işe başlayan bile olmuş
ikametim Ankara'da( Altındağ), YÖK kazandım, DHYden mustafi ve martta YÖKten istifalıyım.
tek gelişme Personel Daire Bşk.'dan arayıp babamın adını ve çalıştığı yeri sordular.
Müstakbel kurumum NKÜ

Hızlandırma ihtimalimiz var mı acaba şu süreçleri?
Keşke olsa ama ben de bilmiyorum.Arkadaşım Cerrahpaşa'ya başlayalı 2 hafta oldu.Hem müstafi hem de YÖK kadrosu.Ama sizinki de yakındır arayıp sordularsa.Beni ne arayan ne soran var.Ankara ikametler yavaş ilerliyor sanki
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 27