Perşembe , Aralık 5 2019
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

Kullanıcı avatarı
Armada'nın önünde buluşmuştuk. Sonra bir film izleyip üstüne de yemek yemiştik...
12 yıl önceydi... Offf amma çok vakit geçmiş.
İlk ve son sevgilim, her ne kadar birbirimize hiç "sevgilim" demesek de...
Çıkma veya evlenme teklif etmesek de...
Zamannn, sen nasıl bir şeysin?

Tonla olay ve sorun-sıkıntı-dert yumağından sonra çok şükür ki sonunda 2buçuk yıldır da kocam.
İki taraf da bekleyecek ve sabredecek kadar seviyorsa, mutlu son 10 yıl gecikse de geliyor.

(Fon müziğimi de eklemeden geçemeyeceğim)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
neolsam yazdı:
23.05.2018 - 02:11:00
Armada'nın önünde buluşmuştuk. Sonra bir film izleyip üstüne de yemek yemiştik...

Tonla olay ve sorun-sıkıntı-dert yumağından sonra çok şükür ki sonunda 2buçuk yıldır da kocam.
İki taraf da bekleyecek ve sabredecek kadar seviyorsa, mutlu son 10 yıl gecikse de geliyor.

Sizin hikayeniz mutlu sonla bitmiş ne güzel :) ama bu şarkının hikayesi çok acıdır yanlış anlama ama olmamış buraya
Kullanıcı avatarı
zixiebixie yazdı:
23.05.2018 - 21:40:23
neolsam yazdı:
23.05.2018 - 02:11:00

Sizin hikayeniz mutlu sonla bitmiş ne güzel :) ama bu şarkının hikayesi çok acıdır yanlış anlama ama olmamış buraya
Haklısınız hocam, ama 10 yıllık deriiin mevzular ve de acılarla bugüne geldik, ona istinaden şeettimdi.
Kullanıcı avatarı
İstemeye gittik o gün ilk kez gördüm, tepsiyi uzattı göz göze geldik, ürkek bir tavırla bakışlarını kaçırdı, başındaki kenarları altın işlemeli al yazma dudaklarının kırmızılığını tamamlıyordu, elim titriyordu, fincanı devirdim, çok utandım, sonra uykudan uyandım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009