Pazar , Eylül 15 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle herkesin sonuçları hayırlı olsun, başlıktanda anlaşıldığı gibi hali hazırda üniversite sb kadrosunda asistanken şu anda tekrar üniversite sb kadrosu kazandım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Size sorularım var.

1- Kayıt işlemleri yaptırırken farklı bir yol izlemem gerek mi? Asistanken tekrar nasıl kayıt yaptıracağım?

2- Bölümden başka bir bölüme geçerken bölüm hocalarından izin alınması gerekiyormuş . Bu tam olarak nedir ? Ne zaman izin alacağım ? Kayıt öncesinde mi , kayıttan sonra mı ? İzin alırken bir yazı almam gerekiyor mu ?

3- Hocalar izin vermezse sb kadrosu olduğum için feragat etmem gerek gibi birşeyler okudum. Bu durum tam olarak nasıl oluyor ?

4- Hocalar izin vermezse vs gibi olumsuz bir durumda kazandığım hakkım yanar mı ? Böyle birşey mümkün mü ?

Forumda araştırma yaptım birçok bilgi var evet ama sorularıma net cevaplar bulamadım. Umarım bu post ben ve aynı durumdaki diğer arkadaşlarıma yardımcı olur.

Teşekkür ederim .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Arkadaşlar TUK 'u aradım beni mevzuatla ilgili bir yetkiliye bağladılar, o yetkilinin bana dediğine göre siz zaten SB kadrosuna sahipsiniz atamanızı SB yapar belgelerinizi verip bekleyeceksiniz dedi. Sizi SB atadı yeni yerinize de SB atayacak dedi. Hocaların karışacağı birşey yok dedi.

Aynı durumda olan arkadaşlarda bakanlık numarasını arayıp oradan TUK'a bağlanmak istediklerini söylesinler. TUK sekreteri sizi karşılıyor konuyu hızlıca özet geçince ilgili yetkiliye bağlıyor. Lütfen arayın ve sizde buraya dönüş yapın. Teşekkürler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
bronkolin yazdı:
02.05.2018 - 15:05:09
Arkadaşlar TUK 'u aradım beni mevzuatla ilgili bir yetkiliye bağladılar, o yetkilinin bana dediğine göre siz zaten SB kadrosuna sahipsiniz atamanızı SB yapar belgelerinizi verip bekleyeceksiniz dedi. Sizi SB atadı yeni yerinize de SB atayacak dedi. Hocaların karışacağı birşey yok dedi.

Aynı durumda olan arkadaşlarda bakanlık numarasını arayıp oradan TUK'a bağlanmak istediklerini söylesinler. TUK sekreteri sizi karşılıyor konuyu hızlıca özet geçince ilgili yetkiliye bağlıyor. Lütfen arayın ve sizde buraya dönüş yapın. Teşekkürler.
👍🏻