Salı , Temmuz 23 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...

Çok Garip Bir Durumdayım

#4076385  gönderen murat001
 09.03.2018 - 14:38:49
Tıp 2.sınıftayım. Daha önce belki 10 tane konu açmışımdır kızlar neden bana bakmıyor diye. Artık bu durum iyice benim kafama takılmaya başladı. Üniversiteye başlamadan önce kızlarla aram gayet iyiydi. Tanışmak ve konuşmak için özel bir çaba harcamıyordum. Şu anda sanki beğendiğim bir kızla iletişime geçmek için özel çaba göstermem gerekiyormuş gibi. Şu anda 1-2 kızla nadiren selam verip geçiyorum o kadar. Beğenebileceğim kızlarla hiç konuşmuşluğum bile yok.Hakikaten oldukça sıkıntı verici bir durum benim için. 2 senedir aynı durumdayım. Gördüğüm kadarıyla çevremdeki arkadaşlarımın da çoğunun durumu aynı. Ne yapabilirim?

Bu arada alaycı yaklaşıyorsunuz ama hakikaten benim için önemli bir konu
En son murat001 tarafından 09.03.2018 - 14:47:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Re: Çok Garip Bir Durumdayım

#4076390  gönderen dr_enivicivokke
 09.03.2018 - 14:41:57
Özel çaba gösterecen tabi yağuşuklu hatunlar nazı sever welcom to adult world
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4076446  gönderen Labelleindeferens
 09.03.2018 - 15:55:20
İşte bu çok garip😂😂
Bazı tıp fakültelerinde bu tarz uzak ortamlar oluyo. Diğer arkadaşlarınızda benzer durumda olduğundan , bence sizle değil orayla ilgili bi durum.Garip değil bence😂
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4076916  gönderen tomc
 10.03.2018 - 13:33:36
murat001 yazdı:
Tıp 2.sınıftayım. Daha önce belki 10 tane konu açmışımdır kızlar neden bana bakmıyor diye. Artık bu durum iyice benim kafama takılmaya başladı. Üniversiteye başlamadan önce kızlarla aram gayet iyiydi. Tanışmak ve konuşmak için özel bir çaba harcamıyordum. Şu anda sanki beğendiğim bir kızla iletişime geçmek için özel çaba göstermem gerekiyormuş gibi. Şu anda 1-2 kızla nadiren selam verip geçiyorum o kadar. Beğenebileceğim kızlarla hiç konuşmuşluğum bile yok.Hakikaten oldukça sıkıntı verici bir durum benim için. 2 senedir aynı durumdayım. Gördüğüm kadarıyla çevremdeki arkadaşlarımın da çoğunun durumu aynı. Ne yapabilirim?

troll olma ihtimalini göz ardı ederek sana bu yaşıma kadar edindiğim en önemli bilgilerimi sunuyorum: steve jobs ın mezuniyet töreni konuşmasını oku. kendine bir hobi edin. psikoloji oku, içgörü kazanmaya çalış, paran varsa iyi bir psikanalitikçi bul ve terapilere git. mindfulness oku, hatta kitap adı verebilirim "Mindfulness in Plain English by Bhante Gunaratana". semptomların üzerini örtmeye çalışma dostum.. etyolojiye yönelik uğraş...

#4077273  gönderen kuklagiller
 11.03.2018 - 10:05:24
Labelleindeferens yazdı:
09.03.2018 - 15:55:20
İşte bu çok garip😂😂
Bazı tıp fakültelerinde bu tarz uzak ortamlar oluyo. Diğer arkadaşlarınızda benzer durumda olduğundan , bence sizle değil orayla ilgili bi durum.Garip değil bence😂
evet,bazı tıp fakültelerinin eğitim sistemi kaynaşmayı önlüyor
pdö sistemi gibi:)

#4077274  gönderen kuklagiller
 11.03.2018 - 10:06:09
murat001 yazdı:

tüm derdin bu olsun.

Bizim oralarda sen gibi dertli olanlara ''tırrek'' derler:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009