Pazar , Ekim 13 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
İki doktor arası başka meslek gruplarında bulunamayan bir iletişim? Muhabbet? Üslup? var o insanı cezbediyor evet ama sadece bu yeterli mi diye düşününce de zaten bütün günün hastanede doktorlarla iç içe olunca insan kendini sosyal hayata döndürecek bir eş istemiyor değil. Yani hangisi daha tatminkar olur ona karar vermek lazım
Kullanıcı avatarı
1- ilk sayfaya git
2-başlığı kim açmış kontrol et
3-o gün içine attığın ne varsa başlık sahibi karşındaymış gibi tüm negatif enerjini ona sal.
4-hayatı milyonmilyarıncı kez sorgula
5-derin bir nefes al ve senin de bu çevrenin bir parçası oldugunu kabul et. Bu kafayı yaşıyorlarsa sebebi biraz da sensin de olayı iyice içselleştir
6-patla ve öl. :cherry: :eusa_hand:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kutsaclirapunzel yazdı:
25.04.2019 - 23:57:46
1- ilk sayfaya git
2-başlığı kim açmış kontrol et
3-o gün içine attığın ne varsa başlık sahibi karşındaymış gibi tüm negatif enerjini ona sal.
4-hayatı milyonmilyarıncı kez sorgula
5-derin bir nefes al ve senin de bu çevrenin bir parçası oldugunu kabul et. Bu kafayı yaşıyorlarsa sebebi biraz da sensin de olayı iyice içselleştir
6-patla ve öl. :cherry: :eusa_hand:
Bu ne yaa
firstlady yazdı:
26.04.2019 - 00:03:04
nomadeslang yazdı:
26.04.2019 - 00:01:23
Doktor bir 'kadın' her türlü meslek sahibi insanla veya meslek sahibi olmayan biriyle evlenebilir.
Evlenebilir ama mutlu olamaz
doktorları gözünüzde fazla mı büyütüyorsunuz sanki? fazla büyüten biri mutlu olamaz doğru. çok da değeri kalmamış bir meslek, para (o da yaşamaya yetecek kadar) kazanma aracı aslında sadece, çok da büyütmemek gerek.
nomadeslang yazdı:
26.04.2019 - 00:05:11
firstlady yazdı:
nomadeslang yazdı:
26.04.2019 - 00:01:23
Doktor bir 'kadın' her türlü meslek sahibi insanla veya meslek sahibi olmayan biriyle evlenebilir.
doktorları gözünüzde fazla mı büyütüyorsunuz sanki? fazla büyüten biri mutlu olamaz doğru. çok da değeri kalmamış bir meslek, para (o da yaşamaya yetecek kadar) kazanma aracı aslında sadece, çok da büyütmemek gerek.
Büyüttüğüm için değil, damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Ben polis olsaydım polis bi erkekle evlenmek isterdim. Doktor olduğum için doktor istiyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
firstlady yazdı:
26.04.2019 - 00:06:46
nomadeslang yazdı:
26.04.2019 - 00:05:11
firstlady yazdı:

Büyüttüğüm için değil, damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Ben polis olsaydım polis bi erkekle evlenmek isterdim. Doktor olduğum için doktor istiyorum
neden hayatta başka bir özelliğiniz yok mu? (şahsi bir soru değil, 'siz'i sembolik olarak kullandım yanlış anlamayın)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7