Perşembe , Eylül 19 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

#3621104  gönderen tusuyerimkiben
 03.08.2016 - 22:26:04
Criticall yazdı:
tusuyerimkiben yazdı:
Criticall yazdı: Bolu çok soğuk olur geyiği dönüyor hocam kime sorduysam cevap bu :D
Bolunun adı çıkmış, Edirne'de cok soguktur( -19u yaşadım, akan sular donardı.)
Mesafe açısından değerlendiriyor iseniz, istanbulu aşmak inanın cok yıpratıcı oluyor! 450 km yi 3-3.5 saatte de 7saatte de aldığım olmuştur.
Eğitim derseniz Trakya daha köklü ve bölge universitesi yeterli tababet egitimini alırsınız.. Abant çıkışlı kimse ile çalışmadım, fakülteyi de tanımadığımdan kıyaslayamam..
Doğa açısından bolu>trakya ancak yaşam standardı trakya>bolu...
Paha bakımından eşdeger sayilabilir her iki şehir de...
Simdilik aklıma gelenler bu kadar...
Hocam Bolu için orada kafan rahat olur, sessiz kalabalık olmayan bir şehir, bir tıp öğrencisi için uygun diyorlar sizce de bu doğru tespit mi?
Sosyal cevremde başka bölüm mezunu arkadaşlarım var, guzel 4yıl geçirdiklerini anlatırlar... Yalnız öğrenci sehri diyorsanız
1)eskisehir ( henuz gidip goremedim)
2)edirne denir...
Yaklaşık 12 yıllık geçmişim var Edirne'de , başka bir yerde aynı tadı bulamadım...

#3621107  gönderen Criticall
 03.08.2016 - 22:29:40
tusuyerimkiben yazdı: Sosyal cevremde başka bölüm mezunu arkadaşlarım var, guzel 4yıl geçirdiklerini anlatırlar... Yalnız öğrenci sehri diyorsanız
2)edirne denir...
Yaklaşık 12 yıllık geçmişim var Edirne'de , başka bir yerde aynı tadı bulamadım...
Hocam sizce sosyal hayat çok önemli mi tıp öğrencisi için? Çünkü genelde sosyal hayatı yaşayacak vakitlerinin dahi olmadığı söylenir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3621121  gönderen tusuyerimkiben
 03.08.2016 - 23:04:31
Criticall yazdı:
tusuyerimkiben yazdı: Sosyal cevremde başka bölüm mezunu arkadaşlarım var, guzel 4yıl geçirdiklerini anlatırlar... Yalnız öğrenci sehri diyorsanız
2)edirne denir...
Hocam sizce sosyal hayat çok önemli mi tıp öğrencisi için? Çünkü genelde sosyal hayatı yaşayacak vakitlerinin dahi olmadığı söylenir.
Her ne alanda olursa olsun kişinin kendine özel alan ve zamanı olmalı diye düşünürüm ve öyle de yaşarım...
Cömez asistanken bile 10 nobet tutup , 1h.snumun boş olduğu zamanlar dahil bunu hep saglamaya çalıştım, sağladım da...
Ogrenciligim boyunca da birkaç ogrenci toplulugu ve geziler icerikli hep aktif idim... Kişi boylece daha motive ders de çalışıyor :)

#3621135  gönderen Criticall
 03.08.2016 - 23:24:35
tusuyerimkiben yazdı:
Criticall yazdı:
2)edirne denir...
Her ne alanda olursa olsun kişinin kendine özel alan ve zamanı olmalı diye düşünürüm ve öyle de yaşarım...
Cömez asistanken bile 10 nobet tutup , 1h.snumun boş olduğu zamanlar dahil bunu hep saglamaya çalıştım, sağladım da...
Ogrenciligim boyunca da birkaç ogrenci toplulugu ve geziler icerikli hep aktif idim... Kişi boylece daha motive ders de çalışıyor :)
Çok teşekkürler hocam ellerine sağlık :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009