Salı , Ağustos 20 2019
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Adana'da 29 Ekim'de meydana gelen olayda Dr. Ece Ceyda Güdemek (26), girdiği bunalım sonucu balkondan atlayarak intihar etti.

Gaziantep'te gözyaşları arasında toprağa verilen Güdemek'in hayatına son vermeden kaleme aldığı 'veda mektubu' ortaya çıktı. Genç doktor mektubunda şunları yazdı:

Annemden özür diliyorum. Hayat benim için çok zor. Bunaldım bu hayattan. Umarım ölümüm bazı güzel değişikliklere yol açar. Kimse kimsenin dedikodusunu yapmasın. Lanet hastaneler doktorlara yüklenip durmasın. Kredi kartı borcum var ama 10 binden fazla para var. Dert etmesin Erbil ağabeyim, borç yıkmıyorum. Annemi üzmesin kimse tek isteğim budur. Ha birde ola ki anında ölmezsem seçimim ölmekten yana kimse beni yaşatmaya çalışmasın.
Ece.

AKŞAM
SONER KAN
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
İçim ürperdi, bir kaç kez okudum okudukça göğsüm daraldı. allah rahmet eylesin. keşke yapmasaydın ece, çözülmeyecek sorun yoktur keşke destek alsaydın
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
JustAnotherKinase yazdı:
07.11.2017 - 12:19:26
Elimde güç olsa; uğradığı mobingden veya bu kadar yıpranmasından kim sorumluysa hapse tıkardım

Google da biraz arastirma yapinca babasinin bazi aciklamalarini gordum,inanamadim.Bu aciklamalara göre ciddi bir mobbinge maruz kalmis maalesef.
Kullanıcı avatarı
Ne kadar acı
Gencecik bir doktorun ölmeyi seçmesinin vebali hepsinin üstünde. Doktoru makina zanneden, hak hukuk bilmeyen toplum, asistana çöp kadar değer vermeyen hocalar, sana insan muamelesi yapmayan sistem. Bu vebal hepinize yeter.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009