Salı , Kasım 19 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Bu tipdisilardan ne istiyorsunuz ?

#3963532  gönderen Tipdisibikiz
 09.08.2017 - 18:33:30
Surekli bi biyokimya grubu acalip tus kokenli filan yaziyorsunuz bu dislayis neden sizin bidiklerinizin bilmemiz gerekenlerini bizde biliyoruz ayni sinava girip yerlesiyoruz sizin 6 yildir gordugunuz dersleri azimla calisarak giriyoruz biz bu sinava neden boyle yapiyorsunuz ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Bu tipdisilardan ne istiyorsunuz ?

#3963545  gönderen btswoman
 09.08.2017 - 18:47:21
Biyokimya uzmanı bir doktorun aldığı 6 yıllık tıp eğitiminin ne kadar zor olduğunu bunun üzerine tusta biyoimya uzmanlığını kazanmasının ne kadar zor olduğunu bildiğinizden emin değilim.Ayrı yeten evet aynı sınav olabilirama aynı puanla mı yerleşiyoruz bunu da size sormak istiyorum ve bizim aldığımız 6 yıllık tıp ğitimi üzerine 4 yıl da uzmanlık eğitimi ile sizin azimle çalışarak aldığınız eğitimi nasıl aynı keseye koyabiliyorsunuz.Sizi küçümseme veya dışlama gibi bir amacım yok.Fakat lütfen neyin derdini yaşadığınızı iyi irdeleyin azimli hayatınızda başarılar

#3963546  gönderen Tipdisibikiz
 09.08.2017 - 18:50:35
btswoman yazdı:Biyokimya uzmanı bir doktorun aldığı 6 yıllık tıp eğitiminin ne kadar zor olduğunu bunun üzerine tusta biyoimya uzmanlığını kazanmasının ne kadar zor olduğunu bildiğinizden emin değilim.Ayrı yeten evet aynı sınav olabilirama aynı puanla mı yerleşiyoruz bunu da size sormak istiyorum ve bizim aldığımız 6 yıllık tıp ğitimi üzerine 4 yıl da uzmanlık eğitimi ile sizin azimle çalışarak aldığınız eğitimi nasıl aynı keseye koyabiliyorsunuz.Sizi küçümseme veya dışlama gibi bir amacım yok.Fakat lütfen neyin derdini yaşadığınızı iyi irdeleyin azimli hayatınızda başarılar
Bakin ornek olarak siz 1 kitabi 6 yilda bitip sinava giriyorsunuz bizde o kitabi bitirip sinava giriypruz onemli olan kac yilda bittigimi ? Neden 4 yil gorevimiz olmadigini bilmiyorum ama olsa bizde giderdik bu konuda hicbi sıkıntımız yok sevmeye bilirsiniz ama dislamak cok farkli birsey
Kullanıcı avatarı

#3963553  gönderen the_dr
 09.08.2017 - 19:01:10
Tipdisibikiz yazdı:
btswoman yazdı:Biyokimya uzmanı bir doktorun aldığı 6 yıllık tıp eğitiminin ne kadar zor olduğunu bunun üzerine tusta biyoimya uzmanlığını kazanmasının ne kadar zor olduğunu bildiğinizden emin değilim.Ayrı yeten evet aynı sınav olabilirama aynı puanla mı yerleşiyoruz bunu da size sormak istiyorum ve bizim aldığımız 6 yıllık tıp ğitimi üzerine 4 yıl da uzmanlık eğitimi ile sizin azimle çalışarak aldığınız eğitimi nasıl aynı keseye koyabiliyorsunuz.Sizi küçümseme veya dışlama gibi bir amacım yok.Fakat lütfen neyin derdini yaşadığınızı iyi irdeleyin azimli hayatınızda başarılar
Bakin ornek olarak siz 1 kitabi 6 yilda bitip sinava giriyorsunuz bizde o kitabi bitirip sinava giriypruz onemli olan kac yilda bittigimi ? Neden 4 yil gorevimiz olmadigini bilmiyorum ama olsa bizde giderdik bu konuda hicbi sıkıntımız yok sevmeye bilirsiniz ama dislamak cok farkli birsey
hangi kitapmış o 6 yılda bitirdiğimiz ? örnek verirken kafatasınız içindeki organı kullanın.

sonra bizi nidin dişliyirsiniz bik bik bik

#3963558  gönderen lappbalsam
 09.08.2017 - 19:03:19
Tipdisibikiz yazdı:
1 kitabı 6 yılda bitirip sınava giriyorsunuz mu? 6 yılda bizlerin hangi dersleri aldığımız ya da hangi sınavları birer birer geçtiğimiz hakkında hiçbir fikrinizin olmadığı o kadar belli ki. ösymde kim bilir kaçıncılıkla girdiğiniz yerden türkiyenin en başarılı öğrencileriyle kendinizi kıyaslıyorsunuz. bence kesinlikle eğitimlerimizin farklı olması gerekiyor. herkesin hakettiği alması gereken eğitim çok farklı siz de farkında olun lütfen artık. biyokimya ya da diğer bölümlerdekiler tıpçılar örgütlenmeli ve sadece tıpçıların o bölümleri seçilmesi sağlanmalı. bir zaman sonra görülecek ki türkiyede bilim çok daha iyi yerlerde olucak böylece

#3963559  gönderen Tipdisibikiz
 09.08.2017 - 19:03:51
the_dr yazdı:
Tipdisibikiz yazdı:
hangi kitapmış o 6 yılda bitirdiğimiz ? örnek verirken kafatasınız içindeki organı kullanın.

Ilk once duzgun okuyun. Orda kocaman bi ornek olarak yaziyor demi ? Madem o kadar istemiyorsunuz bizi bizim yerlerimizede yerlese biliyorsunuz yerlesin o zaman :) ve hatirlatmak isterimki bu ulkede tipdisi olup tus birincisi olanlar oldu
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3963564  gönderen lappbalsam
 09.08.2017 - 19:07:01
Tipdisibikiz yazdı:
the_dr yazdı:
Tipdisibikiz yazdı: Bakin ornek olarak siz 1 kitabi 6 yilda bitip sinava giriyorsunuz bizde o kitabi bitirip sinava giriypruz onemli olan kac yilda bittigimi ? Neden 4 yil gorevimiz olmadigini bilmiyorum ama olsa bizde giderdik bu konuda hicbi sıkıntımız yok sevmeye bilirsiniz ama dislamak cok farkli birsey

Ilk once duzgun okuyun. Orda kocaman bi ornek olarak yaziyor demi ? Madem o kadar istemiyorsunuz bizi bizim yerlerimizede yerlese biliyorsunuz yerlesin o zaman :) ve hatirlatmak isterimki bu ulkede tipdisi olup tus birincisi olanlar oldu

farkındaysan bir bir yerleşiyoruz artık. tıpçılar o bölümleri tercih ettikçe tıp dışıların yüzüne bakılır mı sanıyorsun. hocaların bizlere tıpçılar tercih etmediği için onlar gelebiliyor işte dediğini biilmiyorsun tabi ki

#3963566  gönderen Tipdisibikiz
 09.08.2017 - 19:08:30
Iyimser2016 yazdı:Az kumda oyna sn tipdisikiz
Ne bu ya ne bu ya ? Bu dislamak neden ? Kimin size bi zarari dokunduda bu kin kusmalarini yapiyorsunuz ? Ilk once insan olmakta marifet gerisi zaten olur
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3963568  gönderen the_dr
 09.08.2017 - 19:10:43
"Cahillerle tartışmaya girmeyin, zira ben hiç yenemedim." İmam-ı Gazali

ne yazarsanız yazın saçmalayacak, o yüzden kaçıyorum erkenden. kalanlara sabır dilerim

#3963569  gönderen Tipdisibikiz
 09.08.2017 - 19:11:42
lappbalsam yazdı:
Tipdisibikiz yazdı:
the_dr yazdı: hangi kitapmış o 6 yılda bitirdiğimiz ? örnek verirken kafatasınız içindeki organı kullanın.

farkındaysan bir bir yerleşiyoruz artık. tıpçılar o bölümleri tercih ettikçe tıp dışıların yüzüne bakılır mı sanıyorsun. hocaların bizlere tıpçılar tercih etmediği için onlar gelebiliyor işte dediğini biilmiyorsun tabi ki
Iste bende tam olarak onu dedim yukarda yer yoksa giremeyiz yer varsa ve sizden fazla aldiysak gireriz ne yani siz bizi istemiyorsunuz diyr bize hak tanilan yerlere girmeyelimmi ? Bizim sucumuz ne yani

#3963571  gönderen Tipdisibikiz
 09.08.2017 - 19:14:12
the_dr yazdı:"Cahillerle tartışmaya girmeyin, zira ben hiç yenemedim." İmam-ı Gazali

ne yazarsanız yazın saçmalayacak, o yüzden kaçıyorum erkenden. kalanlara sabır dilerim
(En şerliniz, katı kalbli ve kibirli olandır.) [İ. Ahmed]
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8