Pazar , Ekim 20 2019
Cerrahi branslarla ilgili klupler paylasim platformu....

Re: gaziantep acil hakkında herşey

#3423715  gönderen Drozguce
 01.01.2016 - 18:05:58
gariban yazdı:gnc
1-Gantep acilin asistan, intörn eğitimi veya hasta işleyişi ile ilgili herhangi bişeyi kimse söylemedi biraz sakin olursan diğer yazdığın şeyleri olumlu gördüğüm için kabul edip sadece güvenlikle ilgili eleştirilerim olduğunu anlamış olman gerekirdi.
2- Eziyet çekmekten kastımı farklı anlamış olacaksın ki olayı intörn-asistan boyutuna taşımışsın,intörnlük hakkında yanlış fikirlerin olduğunu beyan eden,oldukça nahoş bi hareket.
3-Kalite ve şahsiyet hakkında analiz yapmak 'doktor yok mu burda!' diye çığlık atan hasta yakını aceleciliğiyle yapılmaz önce iyi bi anamnez almak,iyi gözle yapılan tahlil ve tenkit gerektirir bizler sadece doktor değil aynı zamanda Meslektaş oluyoruz

4- Değerli meslektaşım; Rabbim çalışma hayatın boyunca seni muvaffak etsin.Güvenlik sorunu şu bu çözülür de bu ülkeye perspektifi geniş, kaliteli doktorlar lazım ;)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: gaziantep acil hakkında herşey

#3953762  gönderen zzltn
 28.07.2017 - 04:09:06
Baya bitirenler oldu son dönemde 20 civarı asistan var 6 kişi daha gelince sayı tatmin eder..ortalama 600 hasta girişi var günlük..triaj internlerle dönüyor servis kısmına aşırı bir hasta yükü düşmüyor ..10 gece 9 gündüzle başlanıyor maaş yaklaşık 8.5k gibi..internlüğü orda yaptım ortamı çok iyi tavsiye ederim kendim de düşünüyorum yazmayı bakalım😁