Pazar , Aralık 15 2019
Doktorca Haberin Adresi...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883728  gönderen bydy
 16.05.2017 - 18:38:39
drbuspiron yazdı:
dr_itachi yazdı:yazıyı okurken başlarda "neden böyle bir şey yapmış :roll: yazık laa :roll: " diye düşünürken, yazının sonunda "helal olsun :D çok güzel yapmış :D" dedim. :applaus:

dislike a boğulmussun
ama sana katılıyorum :D
düğün tarihi ayarlamıssınz daha nasıl evllk teklf edebilirdi :D
süprisin iyisi kötüsü olmas demiş
:lachtot: Üzülme itachi bende sana katılıyorum

Kel başa şimşir tarak :crazy:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883747  gönderen bydy
 16.05.2017 - 19:10:05
Haberde konu olan kişileri tanımam etmem. Burada yazan yorumları okuyorum, kimine doğru, kimine yanlış diyorum kendi düşüncelerim doğrultusunda. Ama her doğru bulduğuma doğru, her yanlış bulduğuma yanlış yazma gereği duymuyorum.
Evli ve çocuksuz biri olarak aile olmanın çocuk yapmış olmak demek olmadığını biliyorum.
Tdk beni doğrulamıyor ama olsun :P
Aile olmak bir kavramdır. Matematik formülü gibi formülüze edilemez. Yani 2+1 (en az) değildir. Aile olmak bir bağlılıktır, içten bir sevgidir.
Ne aileler gördüm içinde çocuk yoktu, ne çocuklar gördüm bir ailesi yoktu (Valla çok güzel oldu bu söz :D )
Benim bu konuda söyleyecek sözüm varmış, o yüzden bu konuda bir şeyler yazdım.
İsteyen istediği konuda yorum yapar kimse karışamaz :P

Naçizane tavsiyem aile olamayacağınız kişiyle evlenmeyin. Aile olmayı başaramadığınız kişiden de çocuk yapmayın. Önce aile olun sonra o mutlu huzurlu ailenin içine doğsun o çocuk. Aksi, çöle doğmuş çocuktan tüm dünyanızı yeşillendirmesini beklemektir ki bu olmayacak. Üzgünüm ama olmayacak.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883768  gönderen dr_itachi
 16.05.2017 - 19:52:28
drbuspiron yazdı:
dr_itachi yazdı:yazıyı okurken başlarda "neden böyle bir şey yapmış :roll: yazık laa :roll: " diye düşünürken, yazının sonunda "helal olsun :D çok güzel yapmış :D" dedim. :applaus:
dislike a boğulmussun ama sana katılıyorum :D
Dislike'lar içinde kaldığımdan haberim yoktu, dislike'laaar olsun :D

Aynen. Düğün tarihi alınmışken "Evlilik teklifini bekliyorum cınım" cümlesi anlaşılır gibi değil. :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883769  gönderen dr_itachi
 16.05.2017 - 19:53:12
bydy yazdı:
drbuspiron yazdı:

dislike a boğulmussun
ama sana katılıyorum :D
:lachtot: Üzülme itachi bende sana katılıyorum

Kel başa şimşir tarak :crazy:
:D Teşekkür ederim bydy :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883774  gönderen kumralada
 16.05.2017 - 20:00:19
komik.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883781  gönderen kizarmisekmek
 16.05.2017 - 20:13:41
Mesleğe bakmayan askeri ücret çalışan koca isteyen dr kızlar eklesin
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883783  gönderen bydy
 16.05.2017 - 20:16:09
kizarmisekmek yazdı:Mesleğe bakmayan askeri ücret çalışan koca isteyen dr kızlar eklesin
Onlar mesleğe bakmasın ben bakarım diyorsun :2thumbs:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3883784  gönderen prensesinuykusu
 16.05.2017 - 20:16:40
kizarmisekmek yazdı:Mesleğe bakmayan askeri ücret çalışan koca isteyen dr kızlar eklesin
kriterleri düşürmek yok😂devam kızlar almayın kamalayı😂😂😂
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883796  gönderen kizarmisekmek
 16.05.2017 - 20:29:09
bydy yazdı:
35 yaş üstü olsa daha iyi olur
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883798  gönderen kizarmisekmek
 16.05.2017 - 20:32:38
prensesinuykusu yazdı:
kriterleri düşürmek yok😂devam kızlar almayın kamalayı😂😂😂
neye devam :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883803  gönderen bydy
 16.05.2017 - 20:41:24
kizarmisekmek yazdı:
bydy yazdı:
Süpürüzlü teklüfün hazır mı? :D

#3883839  gönderen nuretta
 16.05.2017 - 21:21:42
hocam sizin fikirleriniz bana çok materyalist geldi.insan vahşi bi hayvan değil sadece içgüdüleri ile hareket etmiyor.yeme içme sex üçgeninde yaşamıyor.en azından öyle olması gerekiyor.dünya üzerinde kontrasepsiyon yapan başka canlı yok biz varız.ayrıca kendisini kandırmak isteyen insana ben hiç mani olmam .kendisinden 20 yas buyuk adamlarla evlenen genç kızlar adamlar muhteşem erkekler oldugu için evleniyor kara kaşı kara gözüne aşık oluyor evet.bu hemşire hanım dr olsa bu dy beyle yine evlenir miydi bilemem bence evlenmezdi .ayrıca ben aşka da inanmam.aşk bulabileceği en yakısıklı zengin güçlü güzel vs işte neyse ona duyulan sahip olma isteğidir.eğer daha iyisini bulsa ona aşık olur.tabi müstesna aşklar ve aşıklar vardır dünya üzerinde hala manevi meselelere saygı duyan ve yaşayan insanlar da var.bunlara çok saygı duyuyorum elbette.the end.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883855  gönderen kizarmisekmek
 16.05.2017 - 21:36:23
bydy yazdı:
kizarmisekmek yazdı:
bydy yazdı: Onlar mesleğe bakmasın ben bakarım diyorsun :2thumbs:
Süpürüzlü teklüfün hazır mı? :D
tabi ki:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3883869  gönderen nurullahs
 16.05.2017 - 21:58:49
arthur yazdı:
nurullahs yazdı:
arthur yazdı:Tam olarak ne zaman evlenme teklif etmiş onu kaçırdım ben Zira evlenme teklif edebilecek bir ortam göremedim 🤔
kalp krizi geçirdiğini fark edince teklifi edeyim demiş gibi duruyor..
zira intikam aldığını söylemiş zaten "hani direk dugundu?? sen misin bunu isteyen" diyip burnundan getirmis :roll:
Wauwww devamını okumamıştım :D Kız da evlenmeye hala razı takdire şayan bir çift :P :D
yazmıştır o bir kenara acısını çıkarır gibi duruyor??
Kullanıcı avatarı

#3883873  gönderen Jeanne
 16.05.2017 - 22:07:44
arzthamburg yazdı:
caffeinelove yazdı:
arzthamburg yazdı: velvele ve kaos
hiç çekilmez, ürperdim
Şöyle ki 35 yaş üstü kadın doktorla olabilmek zaten sağlam bir özgüven gerektirir ülkemiz şartlarında😎
Çekemem diyenler içinse yelpaze geniş her meslek her yaş😀
evlenmek için
35 yaş üstü kadın reprodüktif çağın sonuna daha yakın kadındır, özgüven gerektirecek sınırların dışına çoktan çıkmıştır. doktor olup olmaması hiçbir şeyi değiştirmez(35 yaş üstü riskli gebelik sınırı)
hele bu kadın 40 yaş üstüyse kırmızı bölgededir, uzak durulmalıdır, sağlıklı bir çocuğunuzun olma yüzdesi tek hanelere düşmüştür bile
çocuk yoksa aile yok, gelecek yok
katılıyorum
şu an menopoza girdikten sonra 'bu dünyadaki görevimi artık tamamladım, daha fazla oksijen ve besin tüketmemeliyim' aydınlanmasını yaşadım
adetten kesilir kesilmez ayağıma taş bağlayıp kendimi havuzda boğucam
teşekkür ederim
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8