Perşembe , Eylül 19 2019
Aile hekimligi ve tus hakkinda genel paylasim platformu....
Sözleşmeli Aile Hekimliği Uzmanlık Eğitimi (SAHU)' de asistan alarak çalışana dhy de eş durumu ataması oluyor mu? Bu da bir asistanlık olduğu için muhtemelen eş durumu ataması yayapılıyordur.öyle tahmin ediyorum. Fakat net bilgi lazım bana. Özellikle SAHU statüsünde çalışıp eş durumu atamasından yararlanan var mı. Kesin bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
vulvadiiin yazdı:Sözleşmeli Aile Hekimliği Uzmanlık Eğitimi (SAHU)' de asistan alarak çalışana dhy de eş durumu ataması oluyor mu? Bu da bir asistanlık olduğu için muhtemelen eş durumu ataması yayapılıyordur.öyle tahmin ediyorum. Fakat net bilgi lazım bana. Özellikle SAHU statüsünde çalışıp eş durumu atamasından yararlanan var mı. Kesin bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
ben yapmadım ama aynı durumu bakanlığa sordugumda atama yapılabileceğini söylemişlerdi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
hocam bu konuyu bende araştırıyorum başlık açılalı bir kaç olmuş ama net bilgi alabildinizmi bakanlıktan? sahu yaparsam,eşim şu anda asistan;asistanlığı bittikten sonra mecburi hizmet ataması eş durumundan sahu da bulunduğum ile atanıyormu kesin olarak?