Cuma , Ekim 18 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

#3829979  gönderen -benekli-
 09.03.2017 - 00:29:27
ya herşeyi geçtim bu kadar kötü hissediyorsan bir psikiyatriye uğra derim. olabilir vs dense de herkes hakarete alışkın olmak zorunda değil, bir travma yaşamışsın sonuçta. geçmiş olsun.

#3829984  gönderen ruzgargibigecti_
 09.03.2017 - 00:38:20
okuluna git panpa olur böyle şeyler .hoca ahlaksızın teki diye derslerinden uzaklaşma.tıp fakültelerinde böyle hoca çok.özellikle temel tıp bilimlerinde dr kökenli olmayan hocalar tam başbelası.mayın tarlası gibi hergun birine patlarlar.ilk kez senin başına gelmiyor son da olmayacak hiç kafana takma bile.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3830023  gönderen _interminable_
 09.03.2017 - 01:21:41
Bana dnm 2 de boyle bsy yapsalar byk ihtimal snn gibi bi travma gecirirdim ama su an bana bunun zerresini yapmaya yeltenen meslektaslarim ve uzmanlar ya da hoca gerekli sozlu ve manevi travmayi yaşar. Net! Vedatmilor arkadasa kismen katiliyorum dava acilabilir ama guzide ulkemde dava acan acilandan daha cok yipranio. Bn de bunun icin bu tarz ataklarla savunma alanimda barcelona gibi tiki-taka oyun kurmaya calisanlari suarez gibi isiriyorum :lol:
Bana m.l misin cok cocukca falan diyenler olacaktir ama ben olsam bugune kadarki tum sinav sonuclarimi bi sekilde elde eder imali bi maile eteçleyerek bozuntuya gonderirdim. Lan o.ç sen nasil geldin oraya once onu bi anlat hele gece gece isirasim geldi ya

Re:

#3830044  gönderen yagmur92
 09.03.2017 - 08:14:26
O konumdaki bir hoca bunu söylemişse bence sen ona üzül, sana buraya nasıl girdin **** diyorsa, asıl kendi nasıl oralara kadar gelmiş, hoca olmuş onu düşün bence, sen ona üzül :))
Kullanıcı avatarı

Re:

#3830072  gönderen vedatmilor
 09.03.2017 - 10:30:23
Arkanda kimse durmasa bile ki ben böyle birşeye pek ihtimal vermiyorum dava aç. Olmadı finallerden sonra aç, hukuk mecraasının çakallıklarından faydalan.
Kullanıcı avatarı

Re: Aşağılandim

#3830092  gönderen Dr_sinco
 09.03.2017 - 11:09:56
Herkesin başına aynı şey gelmiştir boş ver...temel tıp hocalarının çoğu kıskanç ezik ve dengesiz...kimsenin seni konultuğuda yok emin ol...herkes kendi derdinde...keyfine bak derslerine dvm et
Kullanıcı avatarı

#3830106  gönderen Simurg
 09.03.2017 - 11:45:38
Funora yazdı:Herkese merhaba...ben donem 2 ogrencisiym.size gecen hafta yasadgm olayi anlatmak istiyorm.amfide hoca 400 kisinin onunde onu yanlis anlamam yuzunden bana sen bu okulu nasil kazandin s*lak dedi kendimi cok kotu hissediyrm 1 haftadir okula gitmedim gidemiyorm bana yardimci olur musunuz ne yapmam gerekiyor sanki herkes beni konusuyormus gibi hissediyorm
**** dıyen hocaya karsı mobbıng davası acabılırsın.. mahkemeyı kazanır daha sonrada yatay gecıs ıcın bunu kullanabıulırısın...

2 dk lık bır konusma ile kimsenin senin zeka seviyeni ölçmeye hakkı yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3830120  gönderen drkayzer
 09.03.2017 - 12:02:08
35 yaşındayım yan dal uzmanıyım daha 1 hafta önce hocam bana; bu serviste tek s...k kişinin Ahmet olduğunu sanıyordum başkaları da varmış dedi. Üstelik tüm hemşire,asistan ve öğrencilerin yanında. Sen neden bahsediyorsun genç :)
Kullanıcı avatarı

#3830129  gönderen JustAnotherKinase
 09.03.2017 - 12:25:36
drkayzer yazdı:35 yaşındayım yan dal uzmanıyım daha 1 hafta önce hocam bana; bu serviste tek s...k kişinin Ahmet olduğunu sanıyordum başkaları da varmış dedi. Üstelik tüm hemşire,asistan ve öğrencilerin yanında. Sen neden bahsediyorsun genç :)
Sen naaptın
Kullanıcı avatarı

#3830134  gönderen aoera
 09.03.2017 - 12:42:41
burda herhangi bi döneminde hocasından laf yedi diye dava açan biri var mı arkadaşlar çook merak ediyorum cidden ya :D dava aç,yerini değiştir,trump dahil herkesi alarma geçir falan hak aramak konsuunda anlamsız şeklinde görüş belirtiğim için yazmıyorum kesinlikle ama herkesin bi düzeni,planı falan var öyle dava aç gemileri yak tarzı yorum yapan arkadaşlar hiç mi başınıza bişey gelmedi? gelince dava açtınız mı? sosyal anlamda hele de şuanki mevcut durumda çok sayıda insanla muhattap olduğumuzdan biz doktorların hocalarından,hastalardan,hasta yakınlarından moral bozabilcek laf yeme ihtimalimiz çook fazla. hepsinde içerleyip dava açim yer değiştirim nolcak tarzında davranırsanız işiniz iş. mevcut duruma göre biraz absorbe etme yeteneği geliştirmek lazım :) pek de içerlencek, moral bozcak bi durum olduğunu düşünmüyorum he diyip geçebilmek lazım. köprüyü geçene kadar ayıya dayı hesabı.
Kullanıcı avatarı

#3830140  gönderen nefron35
 09.03.2017 - 12:53:50
Gerçekten okula gidemeyecek durumda hissediyorsan bir psikolog veya psikiyatristle görüş bence.Maalesef böyle şeyleri daha çok duyacaksın atlatmaya bak bir an önce.
Kullanıcı avatarı

#3830143  gönderen hera
 09.03.2017 - 13:01:44
Yazmaya usendim once ama sonra dayanamadim katkim olsun dedim.

Hocaların cogu boyledir kardes sana abla tavsiyesi eger bunlari kafana takarsan yapamazsin bu isi.Onlar konusur iki dk sonra unutur oysa sen kafana takarsin kurar da kurarsin ben mi hataliydim falan diye dusunursun oysa o keyfine dalmistir.Sen asistansindir oralara neler cekerek gelmissindir ne dirsek curutmussundur ama adam seni oyle bi asagilar ki kendini kafasiz biriymis gibi hissettirmeye calisir. Sen sorunun onda oldugunu cok sonra anlarsin.O asamaya biz kasarlanma evresi diyoruz (:

Simdi hemen napiyosun bunlarla ben cok karsilasacam diyosun.Ilerde hemsiresi hastasi hasta yakini da beni asagilamaya calisacak ama ben teorik ve pratik bilgimle ve durusumla izin vermicem diyosun.Bunlar herkesin basina gelmis diyosun.Asistan ablalar abiler bu ugurda ne gözyaşı dokmus sonradan da kendilerine ulan **** gibi aglamisim demisler diyosun.Ve gerizekalı insanlar icin kendini uzmuyosun.Cunku biliyosun ki onlardan cok var .

Neymis ozeti asil boyle biseyi kafamiza takarsak **** olurmusuz .Sana bi abla tavsiyesi kardes kafana takarsan yok olursun bu alemde.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3830174  gönderen drbuspiron
 09.03.2017 - 15:26:35
drkayzer yazdı:35 yaşındayım yan dal uzmanıyım daha 1 hafta önce hocam bana; bu serviste tek s...k kişinin Ahmet olduğunu sanıyordum başkaları da varmış dedi. Üstelik tüm hemşire,asistan ve öğrencilerin yanında. Sen neden bahsediyorsun genç :)
ama bu çok ayıp ya :roll:

#3830180  gönderen elemsaglam
 09.03.2017 - 15:43:42
sesini cıkarsan bı dert cıkarmasan bı dert. ondan ziyade how to get over a odaklanman lazım bence, ilk olsa bile son değil kardesim.bır an evvel toparlanmalısın.asıl bu laftan dolayı okula gitmemek zayıf gosterır senı.
banada cerrrraaaağın biri "beceriksizlerden hiç hoşlanmam " diye bagırmıstı hesmıre ve hastanın yanında. ben naptım ? gözlerim patlayana kadar ağladım.ne sacma !

#3830184  gönderen drkayzer
 09.03.2017 - 15:54:15
JustAnotherKinase yazdı:
Sen naaptın
Allah yarattı demedim, kafa göz ağız burun daldım hocaya