Salı , Kasım 12 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...

merkez tsm hekimleri bi bakabilir mi?

#3609104  gönderen fati_
 14.07.2016 - 15:15:25
hocam merkez tsm lerden aile hekimlerine yönelik mesai denetimi , esnek mesai denetimi , hafta sonu nöbet denetimi , mobil hizmet denetimi yapan tsmler varmı?
bunların hepsi yada bir kısmı yapılıyor mu?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: merkez tsm hekimleri bi bakabilir mi?

#3609141  gönderen fati_
 14.07.2016 - 16:11:53
hocam biz eskiden mobil denetimi merkez tsm diğer denetimleri müdürlük aile hekimliği şube yapıomus..artık 4 başlık da tsm den tarafından icra edilio..anladığım kadarıyla bu 4 işi de sizde tsm yapio?

#3609144  gönderen drbuspiron
 14.07.2016 - 16:16:09
fati_ yazdı:hocam biz eskiden mobil denetimi merkez tsm diğer denetimleri müdürlük aile hekimliği şube yapıomus..artık 4 başlık da tsm den tarafından icra edilio..anladığım kadarıyla bu 4 işi de sizde tsm yapio?
hepsi yapılıyor

#3609153  gönderen fati_
 14.07.2016 - 16:27:29
drbuspiron yazdı:
fati_ yazdı:hocam biz eskiden mobil denetimi merkez tsm diğer denetimleri müdürlük aile hekimliği şube yapıomus..artık 4 başlık da tsm den tarafından icra edilio..anladığım kadarıyla bu 4 işi de sizde tsm yapio?
hepsi yapılıyor
hepsi sadece tsm dr ları tarafından mı yapılıo

#3609154  gönderen drbuspiron
 14.07.2016 - 16:28:35
fati_ yazdı:
drbuspiron yazdı:
hepsi yapılıyor
hepsi sadece tsm dr ları tarafından mı yapılıo
evet hocam
6 aylık denetimleri sadece müdürlük yapıyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3609193  gönderen abdulhamidhan
 14.07.2016 - 17:19:37
Ya kim yapacak.Tsm demek müdürlüğün eli kolu demektir.sahadaki bütün işleri Tsm yapar.zaten Tsm mevzuatında da bu görevler Tsm ye tanimlanmıştır.Eskiden o işleri nasıl oldu da müdürlüğe yaptırdınız anlayamadim;şube müdürü çok iyi niyetliymis.Ya da Tsm başkanınız çok art niyetli,işten kaçan,işleri başkalarına yıkan birisiymis.

#3609232  gönderen fati_
 14.07.2016 - 19:16:47
abdulhamidhan yazdı:Ya kim yapacak.Tsm demek müdürlüğün eli kolu demektir.sahadaki bütün işleri Tsm yapar.zaten Tsm mevzuatında da bu görevler Tsm ye tanimlanmıştır.Eskiden o işleri nasıl oldu da müdürlüğe yaptırdınız anlayamadim;şube müdürü çok iyi niyetliymis.Ya da Tsm başkanınız çok art niyetli,işten kaçan,işleri başkalarına yıkan birisiymis.
Peki bu aile hekimleriniz bu denetimlerin yapilmasi konusunda zorluk cikarip hakaret tehdit hatta iftiraya varan edepsizlikler yapiomu ?
Bizdekilerin mi sıkıntısı var?
Şaka degil bu yazdiklarim
Tutanak tuttum yasadigim surece dair
Kullanıcı avatarı

#3609260  gönderen abdulhamidhan
 14.07.2016 - 19:53:24
fati_ yazdı:
abdulhamidhan yazdı:Ya kim yapacak.Tsm demek müdürlüğün eli kolu demektir.sahadaki bütün işleri Tsm yapar.zaten Tsm mevzuatında da bu görevler Tsm ye tanimlanmıştır.Eskiden o işleri nasıl oldu da müdürlüğe yaptırdınız anlayamadim;şube müdürü çok iyi niyetliymis.Ya da Tsm başkanınız çok art niyetli,işten kaçan,işleri başkalarına yıkan birisiymis.
Peki bu aile hekimleriniz bu denetimlerin yapilmasi konusunda zorluk cikarip hakaret tehdit hatta iftiraya varan edepsizlikler yapiomu ?

Aile hekimleri her yerde aşağı yukarı aynı kardeş. Onlar her istediklerini yapıp,kimsenin onlara karismamasini isterler.Hemen hemen her denetimde sıkıntı çıkaran aile hekimlerimiz var.Sürekli tutanagimizi tutup soruşturma actiriyoruz. Ceza puanlar arttıkça az biraz duzeliyorlar .Devlet çok simartti bunları.Şu anki Tsm baskanimiz bir ara çok üzerlerine gitti,mudurlukle arası açıldı.kimse arkasında durmadı.Hatta biz bile bize is çıkartıyor diye cephe aldık adama. Adam meğer gerekeni yapıyormuş anlayamadık.Şimdi o da yıldı sadece kağıt üstünde denetim olsun yeter diyor.Özellikle merkez Tsm başkanlığı çok zor is.

#3609271  gönderen fati_
 14.07.2016 - 20:11:47
Devletin haberi yok galiba ..
Normalde bu adamları bu kadar simartmamali..
Adam sanki padişah karsisindaki usak..
İdrak edemio bazilari karsisindakinin de hekim oldugunu..

#3611049  gönderen fati_
 18.07.2016 - 09:16:45
bi sorum daha olacak..
aile hekimliği birimleri boşaldığında (izin , rapor vs) oraların boş kalmama gerekçesi nedir?
tek gün bile izin alınsa geçici görevlendirme yapılmalımı?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3611078  gönderen fati_
 18.07.2016 - 11:37:07
mustafaguler1953 yazdı:görevlendirme tamamen müdürlüğün insiyatifinde.
peki asm ye görevlendirme yapmadık. arrest geldi aile şikayetci oldu.
savcılık niye görevlendirmediniz diye soruşturma açtırabilirmi?

#3611087  gönderen fati_
 18.07.2016 - 11:56:31
abdulhamidhan yazdı:
fati_ yazdı:

Aile hekimleri her yerde aşağı yukarı aynı kardeş. Onlar her istediklerini yapıp,kimsenin onlara karismamasini isterler.Hemen hemen her denetimde sıkıntı çıkaran aile hekimlerimiz var.Sürekli tutanagimizi tutup soruşturma actiriyoruz. Ceza puanlar arttıkça az biraz duzeliyorlar .Devlet çok simartti bunları.Şu anki Tsm baskanimiz bir ara çok üzerlerine gitti,mudurlukle arası açıldı.kimse arkasında durmadı.Hatta biz bile bize is çıkartıyor diye cephe aldık adama. Adam meğer gerekeni yapıyormuş anlayamadık.Şimdi o da yıldı sadece kağıt üstünde denetim olsun yeter diyor.Özellikle merkez Tsm başkanlığı çok zor is.
bizim de benzer bi durumumuz var tsm başkanı yeni değişti..aile hekimleriyle uğraşıcam diye bu tür denetimler yaptırmaya başladı..sonra ne olduysa aile hekimleriyle araları çok iyi oldu.. müdürlük ve tsm hekimleriyle arasını açtı..her gün sıkıntı yaşanıo..tsm hekimleri bütün iyi niyetiyle her konuda elinden geleni yapıo..her konuda destek olmamıza rağmen sorumlu hekim müdürlüğe ve tsm ye sürekli sorun yaşatıo..