Cumartesi , Aralık 7 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

#3501756  gönderen tuszadeyiz
 21.03.2016 - 09:09:27
mormonhormon yazdı:
tuszadeyiz yazdı:Çok yazık ülkemize.
Terörün bir kolu AKP düşmanları olmuş.
Allah ülkemize yardım etsin ve her türlü düşmanın bile mert olanını versin.
Bu şahsı haddini bilmeye davet ediyorum. Açıkça benim gibi yandaş olmayanlar teröristtir diyor. Senin kafadakiler varken düşmana gerek yok.
Asıl sen haddini bil ve yaran yoksa gocunma.
Kullanıcı avatarı

#3501941  gönderen mormonhormon
 21.03.2016 - 17:27:15
tuszadeyiz yazdı:
mormonhormon yazdı:
tuszadeyiz yazdı:Çok yazık ülkemize.
Terörün bir kolu AKP düşmanları olmuş.
Allah ülkemize yardım etsin ve her türlü düşmanın bile mert olanını versin.
Bu şahsı haddini bilmeye davet ediyorum. Açıkça benim gibi yandaş olmayanlar teröristtir diyor. Senin kafadakiler varken düşmana gerek yok.
Asıl sen haddini bil ve yaran yoksa gocunma.
Yandaşsın ve inkar bile edemiyorsun. Sayın cumhurbaşkanımız hakkında yorum yapanları da esefle kınamışsın başka bir mesajında.Aferin.Yandaş olmayanların fikirlerine bile tahammül edeme,her yerde böyle konuş bolca prim yap.İktidar partili olmayan teröristtir diye sayıkladur. Batan gemiyi önce fareler terk eder,devran değişince yandaşlar ne tarafa kaçışacak hepimiz göreceğiz.

İktidar partili olmayan herkes teröristtir lafını okuyan onlarca meslektaşın senin hakkında fikir sahibi olmuştur doktor hanım. Kolay yandaşlıklar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3501972  gönderen tuszadeyiz
 21.03.2016 - 18:25:06
Niyetim yandaşlık filan değil.Ülkeyi bu zor zamanlarda sahiplenmek arka çıkmak gerekirken iktidar sırf kendi partisi değil diye terörü bile bu ötekileştirmede malzeme yapmaları beni üzüyor.Ha AKP nin yanlışları yok mu evet var sağlıktaki sıkıntıları en fazla çeken bir bölümdeyim(acil) ve bi ömür o bölümde kalacağım,ayrıca kürdüm ama herşeyden önce türk vatandaşıyım ve ülkemi bu zor günlerinde asla yalnız bırakmam.
(Terör meselesi bitince kendi bireysel bölümsel sıkıntılarımıza tabiki göz yumacak değiliz ve herkes için en adil çözümü isteyeceğiz ancak şu kötü günlerimizde kargaşalığa yeni bi malzeme de ben eklemek istemiyorum)

Re:

#3502021  gönderen tunde
 21.03.2016 - 20:10:36
Zaten şurada yazan kişileri görünce devlet=malum parti olduğunu anlıyoruz.
Tek partili sisteme geçtik zaten.
Sendika adı altında adamlar herkesi fişledi.
Bu fişlemeye göre illere, ilçelere müdür atanıyor.
Bu gün yönetici olup da malum partiden olmayan ilk okul müdürü bile kalmadı. Sadece önemsiz bir iki ufak tefek kırsal ilçede kaldı.

Zaten rejim değişti. Yeni Türkiye ya. Eee sen böyle ayrıştırıcı rejim kurarsan bu olanlara ses çıkarmayacaksın.

Oyunun büyüğü ne biliyor musunuz?
Oslo da anlaşma neydi acaba
Kullanıcı avatarı

Re:

#3502296  gönderen dr_zeugma
 21.03.2016 - 23:51:21
yahu insanlar ölüyor herkes yandaş medya misyonunu üstlenmiş medyadakiler para alıyor size ne oluyor onu anlayamıyorum cidden ... suriyeliler alınmasaydı terör bu kadar artmazdı suriye iç işlerine müdahale edilmeseydi terör artmazdı diyebilin lütfen .... zamanında ışide gönderdiğimiz resimli fotolu insani yardımlar şimdi bizim bi yerimizi tırmaalıyor çıkarı olanlara saygı duyuyorum ama çıkarı olmadan hala bazı insanları temize çıkarmaya çalışanlara üzülüyorum gerçekten

Re:

#3507608  gönderen negerekvardi
 30.03.2016 - 20:09:52
dr_samsa yazdı:maşallah deli gibi istihbarat birimlerimiz.
Gaziantepte bir vatandasimiz, suriyeli bir cocugun kacirip kafasini keserek oldurmus. Bu senaryo sana bir yerden tanidik geldi mi samsa?

...

#3507643  gönderen esra5149
 30.03.2016 - 20:33:07
Oğlu beratcani öldürten anne bugunlerde en çok dikkatimi çeken haber oldu..kadin cenazede ağlarken söylediği şeylere ben bile duygulanmistim meğer kendisi sucluymus direkt suçlu olmasa bile sebebi olduğu net.çok üzücü
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3507753  gönderen dr_samsa
 30.03.2016 - 22:04:00
negerekvardi yazdı:
Gaziantepte bir vatandasimiz, suriyeli bir cocugun kacirip kafasini keserek oldurmus. Bu senaryo sana bir yerden tanidik geldi mi samsa?
gelmez mi.o da ortadoğunun yüksek ahlaklı eğitimli bir bireyi işte.geçen de elli tane suriyeli internet kafe mi ne basmış bir vatandaşımızı bi güzel benzetmişler.elleri dert görmesin.

Re:

#3507941  gönderen negerekvardi
 30.03.2016 - 23:57:39
dr_samsa yazdı:
negerekvardi yazdı:
gelmez mi.o da ortadoğunun yüksek ahlaklı eğitimli bir bireyi işte.geçen de elli tane suriyeli internet kafe mi ne basmış bir vatandaşımızı bi güzel benzetmişler.elleri dert görmesin.
Ah samsa ah, insanligimizin acilen CPR a ihtiyaci var.
Gecen gun komsumun 4 yasindaki kiziyla eski masallarimizi ogrensin diye kirmizi baslikli kiz cizgifilmini internetten buldum izlemeye basladik. Filmin ortasinda nasil buyuk bir hata yaptigimi anladim. Kirmizi baslikli kizi ormanda tek goren kurt onun icin hain planlar duzenledi, ananesini yedi, sonra da kizi yemeye calisti, ustune avci gelip kurdun karnini yardi ve ananeyi cikardi, sonra da icine tas doldurdu. Biz bu feci sahnelerle buyuyen nesiliz, bizden nasil bir davranis turu bekliyorlar ki.. Bunlarla buyuyen nesil tabi ki kafa keser, sokakta yalniz dolasak kadinlari taciz eder..
Kullanıcı avatarı

Re:

#3507972  gönderen acilci_haji
 31.03.2016 - 00:20:58
beyler yerinizde olsam burada boyle riskli seyler konusmazdim. sonucta burasi bir Twitter degil uyelerinin kimlik bilgilerini koruma guvencesi olan. yarin bigun burda yazdiginiz biseyden dolayi hakkinizda suc duyurusu fln olursa Riza Abi sizi aninda satar. unutmayin ki bu siteye telefonumuza gelen dogrulama kodu ile uye olduk.. yani hani ben yine de uyarayim da.

Antepteki vatandaslarimiza simdiden gecmis olsun. canli bomba yakalamak oyle kolay bisey degil. burda herkes bir anda guvenlik uzmani kesilmesin lutfen. bu is elinizin altindaki hastanin apandisitinin capinin olcmeye benzemez. doktorlar ellerinin pudrasiyla Terorle Mucadele politikalarina karismasinlar. Devletimiz gerekli tum tedbirleri almaktadir. Terorle mucadelede 2 taraf vardir: 1. Devlet 2. Terorist.
tarafinizi ona gore belirleyin.
Son olarak boyle soylentilere inanmayin, AlisVerisMerkezlerine gidip alis-veris yapin.

Achtung! Aforementioned comment contains extreme irony.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3508058  gönderen dr_samsa
 31.03.2016 - 09:15:39
negerekvardi yazdı:
dr_samsa yazdı:
negerekvardi yazdı: Gaziantepte bir vatandasimiz, suriyeli bir cocugun kacirip kafasini keserek oldurmus. Bu senaryo sana bir yerden tanidik geldi mi samsa?
Gecen gun komsumun 4 yasindaki kiziyla eski masallarimizi ogrensin diye kirmizi baslikli kiz cizgifilmini internetten buldum izlemeye basladik. Filmin ortasinda nasil buyuk bir hata yaptigimi anladim. Kirmizi baslikli kizi ormanda tek goren kurt onun icin hain planlar duzenledi, ananesini yedi, sonra da kizi yemeye calisti, ustune avci gelip kurdun karnini yardi ve ananeyi cikardi, sonra da icine tas doldurdu. Biz bu feci sahnelerle buyuyen nesiliz, bizden nasil bir davranis turu bekliyorlar ki.. Bunlarla buyuyen nesil tabi ki kafa keser, sokakta yalniz dolasak kadinlari taciz eder..
kırmızı başlıklı kız sadece ortadoğuda yayınlandı o zaman.baksana bi isveçlinin bi norveçlinin kafasını kestiğini hala duyamadık.

Re:

#3508089  gönderen negerekvardi
 31.03.2016 - 10:47:39
dr_samsa yazdı:
negerekvardi yazdı:
dr_samsa yazdı: gelmez mi.o da ortadoğunun yüksek ahlaklı eğitimli bir bireyi işte.geçen de elli tane suriyeli internet kafe mi ne basmış bir vatandaşımızı bi güzel benzetmişler.elleri dert görmesin.
kırmızı başlıklı kız sadece ortadoğuda yayınlandı o zaman.baksana bi isveçlinin bi norveçlinin kafasını kestiğini hala duyamadık.
O dönemde batıda da dazlaklar varmış ama çocuk masallarının bile şiddet içerikli olmasının etkisi vardir diye düşünüyorum. Şimdikiler ne güzel, misafirliğe gidiyorlar birbirlerine, halay filan çekiyorlar :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009