Cuma , Ekim 18 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
nickthechopper yazdı:
MertDuman yazdı:
nickthechopper yazdı:Bir psikiyatri doçenti de senin gibi biyoloji vb okumadığını söylemişti,
Bi aralarsistem bötleymiş. Bak ama hoca olmuş
Temeli olmadan fakülteye devam etti demek istediniz değil mi?
Evet ve de prof oldu:)
Psikiyatrist
Aslında düşününce çok haklısınız:) tarih sınıf tekrarı yapan ünlü profesörlerle dolu:)
Kullanıcı avatarı
lagrange yazdı:
nickthechopper yazdı:
MertDuman yazdı: Temeli olmadan fakülteye devam etti demek istediniz değil mi?
Psikiyatrist

tebrik ederim hocam siz de doçent olmuşsunuz :D
Sağol yeni üye, yalnız benim Temel'in çok iyidir:))
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
MertDuman yazdı:
nickthechopper yazdı:
MertDuman yazdı: Temeli olmadan fakülteye devam etti demek istediniz değil mi?
Psikiyatrist
Aslında düşününce çok haklısınız:) tarih sınıf tekrarı yapan ünlü profesörlerle dolu:)
Önemli olan dinamizmayı kaybetmemektir, yani morali bozmucan, çalışcan, aksiyon içinde olcan
Bunları diyorum da gerçi bu dediklerim bu ara bana da lazım:)
Kendime ve sana nasihat olsun
nickthechopper yazdı:
MertDuman yazdı:
nickthechopper yazdı: Evet ve de prof oldu:)
Psikiyatrist
Önemli olan dinamizmayı kaybetmemektir, yani morali bozmucan, çalışcan, aksiyon içinde olcan
Bunları diyorum da gerçi bu dediklerim bu ara bana da lazım:)
Kendime ve sana nasihat olsun
İlgilendiğiniz için sağolun hocam:)
Kullanıcı avatarı

#3346661  gönderen fenerlialper
 24.10.2015 - 02:27:39
Yazdıklarında samimi olduğunu düşünüyorum.Sen mert ol,tıpı duman edersin :)

#3346730  gönderen madeninmaden
 24.10.2015 - 03:38:20
Enjektörde hava olmasın yeter..

#3346930  gönderen MertDuman
 24.10.2015 - 13:17:45
fenerlialper yazdı:Yazdıklarında samimi olduğunu düşünüyorum.Sen mert ol,tıpı duman edersin :)
Hocam emin olabilirsiniz samimi olma konusunda:) ahah hocam biz duman olmayalım da :d
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
MertDuman yazdı:
acilci_haji yazdı:olum bosver birak bu isleri. bi donerci ac, geceden bayatlamis tavuklari aralarina bol bol domates biber iteleyerekten doner miline diz. sonra uzerine cik, iyice zipla yerlessin. sabah 10 gibi dukkani ac, doner ayran 5 tl'den basla. 6 seneye sermayeni 2ye katlamis olursun. sonra arkadaslarin doguya mecburi hizmete giderken sen asagi mahalleye ikinci dukkani da acarsin. ordan yurur gidersin...
Ee sen niye yapmadın madem :D ben parasında değilim diye belirttim ama :D
10 sene önce senin yaşındayken bana böyle akıl veren olmadı çünkü.
acilci_haji yazdı:
MertDuman yazdı:
acilci_haji yazdı:olum bosver birak bu isleri. bi donerci ac, geceden bayatlamis tavuklari aralarina bol bol domates biber iteleyerekten doner miline diz. sonra uzerine cik, iyice zipla yerlessin. sabah 10 gibi dukkani ac, doner ayran 5 tl'den basla. 6 seneye sermayeni 2ye katlamis olursun. sonra arkadaslarin doguya mecburi hizmete giderken sen asagi mahalleye ikinci dukkani da acarsin. ordan yurur gidersin...
Bana kalsa iyiki de vermemişler, şu an ki mesleğin seni mutlu ediyor olmalı, napacan döneri dürümü :ppp
Kullanıcı avatarı
Önceki dönemlerden çıkmış soruları al,döndürüp döndürüp aynısını soracaklar zaten. Böylelikle konunun önemli yerlerini öğrenmiş olursun neye çalışman gerektiğini bilirsin.Oturtana kadar böyle yapabilirsin. Ben de dönem 1im ilk sınavımızı olduk sadece sorulara bakanlar bile iyi bekliyor.
Kullanıcı avatarı
acilci_haji yazdı:
MertDuman yazdı:
Dönersen soğuttun iş mi yani yaptığın :D
pinkfreud yazdı:
acilci_haji yazdı:
MertDuman yazdı: Ee sen niye yapmadın madem :D ben parasında değilim diye belirttim ama :D

Çok hoş ya herkese saldırıyo bu işin yok mu senin ! Mecburi hizmete gideydin ya bi dayak yiyeydin :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
tusuyorum87 yazdı:
pinkfreud yazdı:
acilci_haji yazdı: 10 sene önce senin yaşındayken bana böyle akıl veren olmadı çünkü.

Çok hoş ya herkese saldırıyo bu işin yok mu senin ! Mecburi hizmete gideydin ya bi dayak yiyeydin :)
Sana komik olduğunu söyleyen oldu mu :D
heartquakeee yazdı:Önceki dönemlerden çıkmış soruları al,döndürüp döndürüp aynısını soracaklar zaten. Böylelikle konunun önemli yerlerini öğrenmiş olursun neye çalışman gerektiğini bilirsin.Oturtana kadar böyle yapabilirsin. Ben de dönem 1im ilk sınavımızı olduk sadece sorulara bakanlar bile iyi bekliyor.
benim komite 5 gün sonra ve çakacam galiba:) hayırlısı
Kullanıcı avatarı
MertDuman yazdı:
heartquakeee yazdı:Önceki dönemlerden çıkmış soruları al,döndürüp döndürüp aynısını soracaklar zaten. Böylelikle konunun önemli yerlerini öğrenmiş olursun neye çalışman gerektiğini bilirsin.Oturtana kadar böyle yapabilirsin. Ben de dönem 1im ilk sınavımızı olduk sadece sorulara bakanlar bile iyi bekliyor.
benim komite 5 gün sonra ve çakacam galiba:) hayırlısı
Buralarda takılırsan çakarsın :roll: