Salı , Eylül 17 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990040  gönderen dreamer_blues
 20.09.2014 - 21:45:27
gerçekten çılgın bir organizasyon var aslında aklımdan geçen ama nasıl desem, bilemiyorum ki; hımm, mesela şöyle, en az 8-10 erkek ile 10-15 kadar kadının dahil olacağı türden, içten bir organizasyon... istanbul'da olabilir, ama illa başka şehirde olacaksa uğruna yol tepilmeye de değer...
ön rezervasyonlar için öm açıktır; gerekli, dengeli ve yeterli sayıya ulaşılabilirse, organizsayonda içecekler komple benden ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990056  gönderen dr_itachi
 20.09.2014 - 21:54:02
yesillensler yazdı:
dr_itachi yazdı:
yesillensler yazdı: kimler yazmış itachi (:
sen de yaz bana gönder ((:
Ben bu defteri almadan önce bu başlığın tamamını okudum taam mı. Sen oh valla ne kebap "kimler yazmış itachi". :P
iyiii küseyimm ben de o zaman ((:
Şu an küsmesini istediğim en son kişi sensin :))
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990071  gönderen emredostnaberla
 20.09.2014 - 22:05:51
dreamer_blues yazdı:gerçekten çılgın bir organizasyon var aslında aklımdan geçen ama nasıl desem, bilemiyorum ki; hımm, mesela şöyle, en az 8-10 erkek ile 10-15 kadar kadının dahil olacağı türden, içten bir organizasyon... istanbul'da olabilir, ama illa başka şehirde olacaksa uğruna yol tepilmeye de değer...
ön rezervasyonlar için öm açıktır; gerekli, dengeli ve yeterli sayıya ulaşılabilirse, organizsayonda içecekler komple benden ;)
parti türünden bişe olsa gerek.. ö.m yağıyodur şimdi sana dreamer_blues..
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990343  gönderen DRresha
 21.09.2014 - 12:28:14
emredostnaberla yazdı:
dreamer_blues yazdı:gerçekten çılgın bir organizasyon var aslında aklımdan geçen ama nasıl desem, bilemiyorum ki; hımm, mesela şöyle, en az 8-10 erkek ile 10-15 kadar kadının dahil olacağı türden, içten bir organizasyon... istanbul'da olabilir, ama illa başka şehirde olacaksa uğruna yol tepilmeye de değer...
Sitede böyle bi teklif geldi hem de maskelisinden. Yeterli katılım sağlanamadı. Parti burjuvazi bi fikir. Alternatif uretmelisin.

Değişik bi fikri olan yokmu?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990415  gönderen emredostnaberla
 21.09.2014 - 13:45:19
DRresha yazdı:
emredostnaberla yazdı:
Sitede böyle bi teklif geldi hem de maskelisinden. Yeterli katılım sağlanamadı. Parti burjuvazi bi fikir. Alternatif uretmelisin.

fikri üreten ben değilim zaten.. dreamer blues.. ama benim mesajım alıntılandığından mıdır üzerime alınmam ne?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990420  gönderen dea-
 21.09.2014 - 13:51:43
59.70 yapamadıysa parti olayını, kimse yapamaz.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990427  gönderen dr_mirkan
 21.09.2014 - 14:00:35
dea- yazdı:59.70 yapamadıysa parti olayını, kimse yapamaz.
karamurat benimmm
biz yaparızz senle:p
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990439  gönderen dea-
 21.09.2014 - 14:13:14
dr_mirkan yazdı:
karamurat benimmm
Öyle mi dersin .p
Senin kıvrak zekan ile benim mükemmelliğim birleşince ortaya süper bi organizatör çıkıyor değil mi .p
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990440  gönderen dr_mirkan
 21.09.2014 - 14:15:31
dea- yazdı:
dr_mirkan yazdı:
karamurat benimmm
Öyle mi dersin .p
Senin kıvrak zekan ile benim mükemmelliğim birleşince ortaya süper bi organizatör çıkıyor değil mi .p
hıhı değill :P
senin mükemmelliğin daha ön planda,ben arka planda kalmaya razıyım.xd
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990445  gönderen dea-
 21.09.2014 - 14:17:53
dr_mirkan yazdı:
dea- yazdı:
dr_mirkan yazdı: karamurat benimmm
Öyle mi dersin .p
Ya ona yapacak bi şey yok, kim olsa yanımda sönük kalıyor :(
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990451  gönderen dr_mirkan
 21.09.2014 - 14:21:24
dea- yazdı:
dr_mirkan yazdı:
dea- yazdı: Öyle mi dersin .p
Ya ona yapacak bi şey yok, kim olsa yanımda sönük kalıyor :(
senin de işin zor yaaa üzüldümm:p
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990475  gönderen DRresha
 21.09.2014 - 14:37:48
emredostnaberla yazdı:
DRresha yazdı:
emredostnaberla yazdı: parti türünden bişe olsa gerek.. ö.m yağıyodur şimdi sana dreamer_blues..

fikri üreten ben değilim zaten.. dreamer blues.. ama benim mesajım alıntılandığından mıdır üzerime alınmam ne?
Beraberce konuşuyoz diye şe'tmiştim ben. Arkadaş görürse bişe yazar belki.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990503  gönderen emredostnaberla
 21.09.2014 - 15:13:59
DRresha yazdı:
emredostnaberla yazdı:
DRresha yazdı: Sitede böyle bi teklif geldi hem de maskelisinden. Yeterli katılım sağlanamadı. Parti burjuvazi bi fikir. Alternatif uretmelisin.

şe'tmen iyi olmuş.. arkadaşın görmesini bekleyecez zaar..
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990513  gönderen DRresha
 21.09.2014 - 15:19:52
emredostnaberla yazdı:
DRresha yazdı:
emredostnaberla yazdı: fikri üreten ben değilim zaten.. dreamer blues.. ama benim mesajım alıntılandığından mıdır üzerime alınmam ne?
şe'tmen iyi olmuş.. arkadaşın görmesini bekleyecez zaar..
Işimizi garantiye alalım o zaman;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2990516  gönderen DRresha
 21.09.2014 - 15:20:53

• 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36