Cuma , Ekim 18 2019
YouTube,Metacafe,Rapidshare vs vs vs,tüm videolarınızı burada paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Re: Wake up people!

#2835438  gönderen drela64
 03.04.2014 - 09:18:59
güzel etkileyici bi konuşma...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#2835443  gönderen tobirama
 03.04.2014 - 09:45:38
The Pentagon claimed Begg was an enemy combatant and al-Qaeda member, who recruited for al-Qaeda, provided money for their training camps, and trained at their camps in Afghanistan to fight U.S. or allied troops.[4][5] Begg has said he spent time at two Islamic training camps in Afghanistan, supported militant Muslim fighters, bought a rifle and a handgun, and was acquainted with persons linked to terrorism, but he denies the remainder of the U.S.'s allegations.[3][6][7][8][9]

Bence biraz sen wake up
Kullanıcı avatarı

#2835532  gönderen asclb
 03.04.2014 - 13:01:49
tobirama yazdı:The Pentagon claimed Begg was an enemy combatant and al-Qaeda member, who recruited for al-Qaeda, provided money for their training camps, and trained at their camps in Afghanistan to fight U.S. or allied troops.[4][5] Begg has said he spent time at two Islamic training camps in Afghanistan, supported militant Muslim fighters, bought a rifle and a handgun, and was acquainted with persons linked to terrorism, but he denies the remainder of the U.S.'s allegations.[3][6][7][8][9]

Bence biraz sen wake up
Adamı tanımam etmem, bahsettiği Moazzam Begg'i de tanımam etmem. Adam zaten konuşmasında sistemleri eleştiriyorken, kapitalist ve emperyalist güçleri eleştiriyorken ''The Pentagon claimed bla bla..'' ile başlayan tanımlama getirmen çok ifade arzetmiyor hocam. Ayrıca videoyu gördükten sonra ben de senin paylaştığın şeyi okumuştum. Bu algı ile alakalı bir durum. Velhasıl-ı kelam ne el-kaide taraftarıyım, ne de adamları tanırım. Ben sadece adamın konuşma içeriğinde vurgu yaptığı adaletli olma konusunu, insanlara gerçek adaleti temin etme konusunu, en büyük düşmanın kapitalizm olduğu vurgusunu, bir kavme olan kin nedeniyle adaletten vazgeçmemek gerektiği konusunu önemsedim. Ki söylediklerine hak verdim.

Ak partili bile değilim hatta konuşmasını dinleyince müslüman çizgide olduğunu iddia edenlerin gerçek adaleti dağıtmadığını düşündüm. Ak partinin cemaate olan kini nedeniyle adaletten saptığını, cemaatin de aynı kin nedeniyle adaletten saptığını, ya da farklı görüşten oldukları için örneğin gezicilere karşı adaletten sapıldığını, ya da örneğin halka sağlık hizmetinde kolaylık sağlayacağım derken sağlık çalışanlarına adaletten sapıldığını falan çıkardım. Ben tamamen vurguladığı doğru şeyleri önemsedim. Keşke siz de sonuna kadar dinleseydiniz Tobirama hocam elbette siz de bazı sonuçlar çıkarırdınız. Yoksa adam kimmiş neymiş, yok Pentagon bilmem ne claim etmiş benim için bir şey ifade etmedi çünkü o kısmıyla ilgilenmedim.

Ama önerinizi dikkate alıp wake uparım hocam. Tşkler :)
Kullanıcı avatarı

#2835534  gönderen Carlito
 03.04.2014 - 13:10:33
Müslümanlar böyle hararetli konuşan liderleri severler. Amerika'daki çürümüşlüğü çözecekse tebrike ederim iyi bir hatip.
Kullanıcı avatarı

#2835602  gönderen dr_nlp
 03.04.2014 - 15:03:24
yeni malkom x diye paylaşılmıştı sosyal medyada... yurt dışında bu şekilde konuşmlara sık rastlanır aslında her cenahtan...

#2836083  gönderen ruzgargibigecti_
 04.04.2014 - 00:35:05
bu adam kim bahsettiği şeyler ne bilmiyorum ama 1 saat konuşsa gözümü kırpmadan dinlerim gibi geldi dinamizmi olsun hitabeti olsun beden dili olsun tam bir parlayan yıldız :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2836096  gönderen DrGulsever
 04.04.2014 - 00:56:02
Çeşke herkes konuşabildiği gibi yaşayabilse. Malcom X bir noktadır. Sadece konuştuğu için değil Malcom X değildir, insanları değiştirebildiği için Malcom X'dir.

Abartı benzetme olmuş.

#2836102  gönderen erva_
 04.04.2014 - 01:10:29
Tecrubem sonucu bu tur kisiliklere cok septik yaklasirim. ozellikle sonradan islamiyeti secenlerde... buyuk soylemler, buyuk hitabeler...sonra bi oturup derine daliyorsunki...fos!
Liderlik kavraminada dikkat etmeli.
Kullanıcı avatarı

#2836171  gönderen akandemir
 04.04.2014 - 09:25:34
ruzgargibigecti_ yazdı:bu adam kim bahsettiği şeyler ne bilmiyorum ama 1 saat konuşsa gözümü kırpmadan dinlerim gibi geldi dinamizmi olsun hitabeti olsun beden dili olsun tam bir parlayan yıldız :)
işte hitabetin gücü,kim olursan ol dinlettiriyor
siyasette iyi iş yapar bu adam
Kullanıcı avatarı

Re:

#2836286  gönderen asclb
 04.04.2014 - 14:04:01
DrGulsever yazdı:Çeşke herkes konuşabildiği gibi yaşayabilse. Malcom X bir noktadır. Sadece konuştuğu için değil Malcom X değildir, insanları değiştirebildiği için Malcom X'dir.

Abartı benzetme olmuş.
Katılıyorum hocam. Ama benzetmeyi ben yapmadım, başlık öyleymiş..