Salı , Ekim 22 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

• 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199192  gönderen Dr_mfy
 14.02.2013 - 23:50:58
drckara yazdı:
Dr_mfy yazdı:
drckara yazdı: mod olunca bişeyler değişiyor.lemanla hergece muahbbet ederdik 2 yıl önce tabi grup kalabalıktı,online gececiler grubu.mod oldu bizi unuttu,gerci coğusu yok burda ben de yoktum asisstanlığı bırakınca drtusa döndük geri:)
dimi dimi :P
bende aynı kanaatteyim :yes:
ckara hocam heyy gidi eski drtus ekibi demeden edemiyorum :yes:
mercan da şimdi mod olursa artık ancak uyarı öm ü yolladığında yada bizi banladığında görüşürüz :lol:
mfy m gelmiş.nasılsın kardeş.sen naptın ?agrıdaydın sanırım asistanlık?
ayrıldım 8) nasipse yarın başlıyorum asistanlığa :P senden naber ;) nasıl gidiyor işler :P ?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199199  gönderen drckara
 14.02.2013 - 23:53:05
Dr_mfy yazdı:
drckara yazdı:
Dr_mfy yazdı: dimi dimi :P
mercan da şimdi mod olursa artık ancak uyarı öm ü yolladığında yada bizi banladığında görüşürüz :lol:
mfy m gelmiş.nasılsın kardeş.sen naptın ?agrıdaydın sanırım asistanlık?
ayrıldım 8) nasipse yarın başlıyorum asistanlığa :P senden naber ;) nasıl gidiyor işler :P ?
bu süper haber nereyi kazandın?ankara oldu mu sonunda.ben tusa döndüm yine bakalım hayırlısı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2199202  gönderen dr_mercan
 14.02.2013 - 23:53:56
akandemir yazdı:
dr_mercan yazdı:önce paşa olcam sonra mod :D en çok makamlar benim olcak :D

mod olsam da sohbet ederim ben mod yazınca kimse benle sohbet etmez mi acaba hatta yoksa yoksa :D
evet gider bütün popülarite :D olma bence de hem tusu da riske atmış olacaksın değer mi yani :) sen forumun pasası olacaksın o yeter işte ;)
Ben olursam arada sana modluk veririm :D 19 mayıslarda

valla ya benim aklımda yokken aklıma düşürrdüler mercan olsun diye şimdi de olma diyolar :D

ama bana kıyamıyolar gene çok sevdiklerinden hep bunlar :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199606  gönderen DR-H0USE
 15.02.2013 - 14:22:38
benim adayımmm.....: QUAKER ..
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199731  gönderen leman
 15.02.2013 - 16:42:20
Dr_mfy yazdı:
drckara yazdı:

mod olsam da sohbet ederim ben mod yazınca kimse benle sohbet etmez mi acaba hatta yoksa yoksa :D
mod olunca bişeyler değişiyor.lemanla hergece muahbbet ederdik 2 yıl önce tabi grup kalabalıktı,online gececiler grubu.mod oldu bizi unuttu,gerci coğusu yok burda ben de yoktum asisstanlığı bırakınca drtusa döndük geri:)
cık cık cık ne kadar ayip cok teesuf ederim, mod oldugumda da sabahlara kadar buralarda degilmiydim yazip cizip esip gurlemiyormuyudum , sohbet etmiyormuyduki karistirmayiniz lutfen, suralarda gorunemedigim epi topu 3 aydir, o da sebeplerini biliyorsunuz, biraz fazla calisip hasta bakmaktan bitap dustum gencler..

bak uzuldum simdi boyle soylemenize :(
Kullanıcı avatarı

Re:

#2202436  gönderen Simurg
 17.02.2013 - 00:15:40
nickosilin yazdı:mercan sen niye mod oluyosun ki.. olma.. ne guzel sohbet ediyoz sen olma..
kamala da olmasın..
niye modlarla muhabbet edılemıyor mu ??
Kullanıcı avatarı

Re:

#2202444  gönderen cerebrum80
 17.02.2013 - 00:16:56
Simurg yazdı:
nickosilin yazdı:mercan sen niye mod oluyosun ki.. olma.. ne guzel sohbet ediyoz sen olma..
kamala da olmasın..
evet modlar insan değil mi
bende kınıyorum
aaaa
:twisted:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2202859  gönderen faberlodit
 17.02.2013 - 09:52:21
Simurg yazdı:
kamala da olmasın..
insan yine de cekiniyor. tirsiyor. sonucta "yetkili biri" var karsinda :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2202893  gönderen Simurg
 17.02.2013 - 11:10:57
faberlodit yazdı:
Simurg yazdı:
kamala da olmasın..
ya bırak hacı.. ayak yapma bıze :D

ya bız de etten kemıkten ınsanlarız .. oyle kurum amırı moduna sokmayın bızı..

:D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2203218  gönderen hanci
 17.02.2013 - 16:24:19
nickosilin yazdı:
Simurg yazdı:
kamala da olmasın..
ediliyor da..
çok aşırı seviyeli dikkatli muhabbet edilmesi gerekiyor..
normal bir üyeyle yaptıgın muhabbeti bir mod la yapamayabiliyorsun..
mesela gecen bi ark moda 'şampiyon' dedigi icin banlandı..
kısaca durmamız gerekn yer çok yakın mesafa olabiliyor.. dolayısıyla cok fazla yol alamayabiliyoruz..
Adamın sitedeki ömrü 1 saat olmadı herhalde :) sonrasında gitti kendine şampiyon1 adlı üyelik aldı gene yok ortada gene banlanmış olabilir :) Bu durumdan şunu çıkardım ben muhabbet gördün gir mod gördün kaç :)

#2203248  gönderen minta52
 17.02.2013 - 16:48:42
kim olursa olsun lütfen saygılı olsun ismini vermeyeceğim bi moderatör merak ettiğim bir konuda soru sorduğum başlığı kilitledi bi de dengesiz dedi valla siteden soğudum
Kullanıcı avatarı

Re:

#2203250  gönderen Simurg
 17.02.2013 - 16:50:24
nickosilin yazdı:
Simurg yazdı:
kamala da olmasın..
ediliyor da..
çok aşırı seviyeli dikkatli muhabbet edilmesi gerekiyor..
normal bir üyeyle yaptıgın muhabbeti bir mod la yapamayabiliyorsun..
mesela gecen bi ark moda 'şampiyon' dedigi icin banlandı..
kısaca durmamız gerekn yer çok yakın mesafa olabiliyor.. dolayısıyla cok fazla yol alamayabiliyoruz..
adam sampıyon dıye buraya yazmıstır ama baska bır yamugu olmustur kesın..

burada kımlerle ne geyıkler cevırıyorum, bana kusse kusse kamala kuserdı en basında :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2203251  gönderen drbounlife
 17.02.2013 - 16:50:24
drckara yazdı:

mod olunca bişeyler değişiyor.lemanla hergece muahbbet ederdik 2 yıl önce tabi grup kalabalıktı,online gececiler grubu.mod oldu bizi unuttu,gerci coğusu yok burda ben de yoktum asisstanlığı bırakınca drtusa döndük geri:)
asistanlıkta daha guzel muhabbet olur gıbı gelıyo bana da...mecburıde acil nobetlerımde daha sık gırebılıyodum mesela:), nobetlerde de daha cok muhabbet olur gibi gelıyo bana:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2204022  gönderen Dr_mfy
 17.02.2013 - 23:00:41
leman yazdı:
Dr_mfy yazdı:
drckara yazdı: mod olunca bişeyler değişiyor.lemanla hergece muahbbet ederdik 2 yıl önce tabi grup kalabalıktı,online gececiler grubu.mod oldu bizi unuttu,gerci coğusu yok burda ben de yoktum asisstanlığı bırakınca drtusa döndük geri:)

cık cık cık ne kadar ayip cok teesuf ederim, mod oldugumda da sabahlara kadar buralarda degilmiydim yazip cizip esip gurlemiyormuyudum , sohbet etmiyormuyduki karistirmayiniz lutfen, suralarda gorunemedigim epi topu 3 aydir, o da sebeplerini biliyorsunuz, biraz fazla calisip hasta bakmaktan bitap dustum gencler..

bak uzuldum simdi boyle soylemenize :(
üzülme ;) takılıyoduk öyle

Re:

#2204047  gönderen dr_mercan
 17.02.2013 - 23:04:55
faberlodit yazdı:
Simurg yazdı:
kamala da olmasın..

ben de makam aracı olanlarla konuşurken tırsıyom o nolcak :D

drrıza da modlara makam aracı verse ya :D
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61