Cuma , Ekim 18 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

• 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 61
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197535  gönderen faberlodit
 13.02.2013 - 23:34:23
dr_mercan yazdı:ben aşırı demokratım

oldu mu böle :D
bence sen danisman olmasin :) siteye ilk uye olanlara kurallari anlatmali, site ici turlar duzenleyerek onlarin daha cabuk adapte olmalarini saglamalisin. bence bu yakisir sana. hatta sana ozel yetki verilmeli. copcatanlik masasi olmali :) evet evet sen mod olma, sen sitenin danismani ol :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197695  gönderen drjangeum
 14.02.2013 - 00:35:43
faberlodit yazdı:
leman yazdı:
faberlodit yazdı: oy kullanaydık iyiydi :) ama açıktan değil, gizli gizli :)

yine de bi ön anket yapılsa iyi olmaz mı? hem size de yardımcı olur belki bu anket ;)
adayin mi var gizli gizli yoksa faber,

bana gizli gizli faber mod olsun teklifleri geldi bak diyim :D
adayım yok sevgili mod-um. mevcut adayları tümüyle görüp değerlendirme yapmak isterim ;)

aday olmam konusunda sana mesaj atan eğer bir kişi ise biliyorum kim olduğunu. teşekkür ediyorum ona beni layık gördüğü için. tabi onu da doğru biliyorsam :) ama günlük hayattaki sorumluluklarımı sen biliyorsun. 2 kat arttı bi de. burada da sorumlulukların altına girebilir miyim bilmiyorum.

benden daha iyi yapacak arkadaşlar vardır. hem gönüllüler de var. onlara güveniyoruz ve merakla bekliyoruz ;)

Valla gizli söyleyen, mesaj atan kim bilmiyorum ama ben bu başlığın 2.ve 3. sayfasında açıktan demiştim Faber, espoir, batur, singa diye...
Ama faberden ses çıkmadı.Bence güzel de yapardın faber.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197697  gönderen drjangeum
 14.02.2013 - 00:36:57
faberlodit yazdı:
dr_mercan yazdı:ben aşırı demokratım

oldu mu böle :D
bence sen danisman olmasin :) siteye ilk uye olanlara kurallari anlatmali, site ici turlar duzenleyerek onlarin daha cabuk adapte olmalarini saglamalisin. bence bu yakisir sana. hatta sana ozel yetki verilmeli. copcatanlik masasi olmali :) evet evet sen mod olma, sen sitenin danismani ol :)

:) :) :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197703  gönderen akandemir
 14.02.2013 - 00:41:56
drjangeum yazdı:
faberlodit yazdı:
leman yazdı: adayin mi var gizli gizli yoksa faber,

adayım yok sevgili mod-um. mevcut adayları tümüyle görüp değerlendirme yapmak isterim ;)

aday olmam konusunda sana mesaj atan eğer bir kişi ise biliyorum kim olduğunu. teşekkür ediyorum ona beni layık gördüğü için. tabi onu da doğru biliyorsam :) ama günlük hayattaki sorumluluklarımı sen biliyorsun. 2 kat arttı bi de. burada da sorumlulukların altına girebilir miyim bilmiyorum.

benden daha iyi yapacak arkadaşlar vardır. hem gönüllüler de var. onlara güveniyoruz ve merakla bekliyoruz ;)

Valla gizli söyleyen, mesaj atan kim bilmiyorum ama ben bu başlığın 2.ve 3. sayfasında açıktan demiştim Faber, espoir, batur, singa diye...
Sen de güzel yaparsın aslında jange hocam, ama işte reelde sorumluluk daha çok diyordun
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197705  gönderen faberlodit
 14.02.2013 - 00:42:37
drjangeum yazdı:
faberlodit yazdı:
leman yazdı: adayin mi var gizli gizli yoksa faber,

tesekkur ederim jangeum. ama dedigim gibi gunluk hayatin stresini atmaya geliyorum buraya. bi de mod olursam gereksiz yere stres yaparim ben. ekstra sorumluluk almak istemem. aday arkadaslar arasinda hak eden kazansin diyerek politik bir sekilde noktalayayim sozlerimi :)
Kullanıcı avatarı

#2197708  gönderen drjangeum
 14.02.2013 - 00:45:50
Sağol Akandemir, biliyorum yaparım Allah'ın izniyle, hatta sitenin anne modu bile olabilirim de, dediğin gibi sorumluluk çok, bi de reeldeki sorumluluklardan burdaki görevimi aksatırsam üzülürüm, o yüzden baştan aday olmadım.

Benim oyum sana Akandemir, senin güzel yapacağına inanıyorum. :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197716  gönderen leman
 14.02.2013 - 00:51:03
modlugun stresli bisey oldugunu mu dusunuyorsun faber :D banlandmadin sen dimi hic :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197726  gönderen Simurg
 14.02.2013 - 00:55:01
akandemir... hemen de siyasiler gibi avatar olmuş..

ama uzgunum işe yaramaz, bizde mulakata bu sekılde gırsen de boş :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197735  gönderen drckara
 14.02.2013 - 00:57:40
secilemedi gitti ya yalan rüzgarı gibi oldu iyce meraklandık.:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197747  gönderen drjangeum
 14.02.2013 - 01:01:25
Simurg yazdı:akandemir... hemen de siyasiler gibi avatar olmuş..

:D

Ne yapması gerek adayların, siz de biraz tüyo verseniz ya.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197751  gönderen leman
 14.02.2013 - 01:02:04
cv yolladin mi cv :d
Kullanıcı avatarı

#2197758  gönderen akandemir
 14.02.2013 - 01:05:24
drjangeum yazdı:Sağol Akandemir, biliyorum yaparım Allah'ın izniyle, hatta sitenin anne modu bile olabilirim de, dediğin gibi sorumluluk çok, bi de reeldeki sorumluluklardan burdaki görevimi aksatırsam üzülürüm, o yüzden baştan aday olmadım.

Benim oyum sana Akandemir, senin güzel yapacağına inanıyorum. :)
Teşekkürler hocam :) bugünlerde biraz desteğe ihtiyacım vardı,ilaç gibi geldi :up:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197761  gönderen faberlodit
 14.02.2013 - 01:08:07
leman yazdı:modlugun stresli bisey oldugunu mu dusunuyorsun faber :D banlandmadin sen dimi hic :D
stressiz gorev mi olurmus :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197769  gönderen akandemir
 14.02.2013 - 01:11:41
drjangeum yazdı:
Simurg yazdı:akandemir... hemen de siyasiler gibi avatar olmuş..

:D

Ne yapması gerek adayların, siz de biraz tüyo verseniz ya.
Simurg Hocam :) walla çok çabalıyoruz , eskiden avatar bile koymazdım,adaylık için kravat takıyorum gene olmamış :)
olsun sonuna kadar mücadeleye devam...
Jange hocam hiç tüyo vermiyorlar :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2197775  gönderen akandemir
 14.02.2013 - 01:14:23
leman yazdı:cv yolladin mi cv :d
Yolladım çoktan :D hatta ilk sayfalarda ne vaatler ,ne mücadeleler atlattım
2 moda yolladım yeterli dediler :D Mülakata da gelebilirim ince siyah kravat,beyaz gömlek :)
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 61