Pazar , Eylül 15 2019
Cerrahi branslarla ilgili klupler paylasim platformu....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
surgeon17 yazdı:ARKADAŞLAR MARMARA ÜNİ. İÇİN KLAVUZDA EK AÇIKLAMALAR MADDE 4 DE SEMİNER VEREBİLECEK DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLMELİ DENİYOR BU KONUDA BİLGİSİ OLAN YADA ŞUANDA MARMARADA ASİSTANLIK YAPAN VAR MI?
BEN DEmerak ediyorm ing. sınavı var mııı
banayanzonana yazdı:
surgeon17 yazdı:ARKADAŞLAR MARMARA ÜNİ. İÇİN KLAVUZDA EK AÇIKLAMALAR MADDE 4 DE SEMİNER VEREBİLECEK DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLMELİ DENİYOR BU KONUDA BİLGİSİ OLAN YADA ŞUANDA MARMARADA ASİSTANLIK YAPAN VAR MI?
yaaa forum nasılll açılıyorrr
Kullanıcı avatarı
banayanzonana yazdı:

ingilizce sınavı varda nasıl bir sınavdır o? onu bilmiyorum marmara çrs yi kazanan bir yakınımızı sınava almışlardı....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dralmond yazdı:
banayanzonana yazdı:

ingilizce sınavı varda nasıl bir sınavdır o? onu bilmiyorum marmara çrs yi kazanan bir yakınımızı sınava almışlardı....
dralmond arkadaşım duyarlılığın için teşekkürler:)
Kullanıcı avatarı
livia yazdı:bolumune gore degisiyor heralde. hangi bolumu yazacaksaniz oranin asistanina sorun bence.
Ben baslarken ingilizcen nasil diye sordular sadece. Ama sinav yapan hic bir bolum de duymadim.
valla kuzenimin sınıf arkadaşıdır kendisi hatta kıdemli bile oldu 2 yıl öncesiydi bu dediğim bende bu kadar biliyorum ama bende marmara yazacam arayıp sorayım bari
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009