Pazar , Aralık 15 2019
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Kullanıcı avatarı
benim aklıma ilk gelenler.

mousemd (komik satırların ergen kızı, eğer kendisi uyduruyorsa onları saygı duyuyorum ama çoktandır yazmaz oldu. tus çalışıyo zaaar. ona fırça attıydım git bu boş işleri bırak ders çalış diye ama hiç girme de demedim ki kardişim),

batur03 (bildiğin YAZAR. ama sanki biraz ara verdi drutus günlüklerine. tus kaygısı da yok tahmin ettiğim kadarıyla. o zaman siteyi niye mahrum eder ki o güzel hikayelerden uzun süre. sahalara dön batur03),

espoir (dilbilgisi hatalarına rağmen güzel yazan gurbetçi kız. siteye bi küsüyor gidiyor günlerce haftalarca gelmiyor. bi barışıyor bi espoir esintisi yaratıyor sitede. bu aralar tam arada. çok kararsız.),

rock (sitenin aykırı sesi. ama çoktandır suya sabuna dokunmuyor. ne de olsa tavşan yattığı kadar kaçarmış. yeniden ısınma turlarına başladığını gözlemliyorum son günlerde. ama şarkılarını ön plana çıkarma içgüdüsü yazılarını gölgeliyor biraz),

59.70 (farklı bir üslup tek kelimeyle. değişik bir tat. yazılarını okuduğunuzda tropikal bir meyveyi ilk kez tadıyormuş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. o meyveden kısa sürede sıkılmak da olası ama misal ben sıkılacağımı düşünmüyorum.)

sezai83 (yazılarını en beğendiğim üyelerdendi. biraz da kendimi bulurdum yazdıklarında. en son bir hanım efendi üyenin canını sıkıyor olmaklığına rast gelmiştim bir başlıkta. sonra bir daha rastlamadım. dön sezai kardeş. o kadar da ciddiye alma burayı. en nihayetinde burası SANAL BİR DÜNYA. ve gün gelicek hepimiz dağılıcaz buradan. drtus ne cevherler gördü. ne üyeler. ne yazarlar. ne dostluklar. ne aşklar. hepsi de geçti de gitti. değil mi ki hayatta HER DUYGU ÖLÜMÜ TADACAK.)

awara (vardı eskiden. sırra kadem basan üyelerden. belki bir başka rumuzda reenkarne olmuştur da biz bilmiyoruz. kimbilir.)

eskilerden daha niceleri vardır da biz hatırlamıyoruz. DOLDUR BOŞALT dünyası.

ANKET DE EKLİCEM DAHA SONRA BAŞLIĞA. aday eklemece serbesttir. ama benim yaptığım gibi. nedenleriyle birlikte. şu üyenin yazdıklarını çok beğeniyorum. neden? cevap yok. yok almayalım efendim. üstü kalsın.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: .......sitenin EN İYİ YAZAN üyeleri.......

#1964092  gönderen Simurg
 28.09.2012 - 19:59:50
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı:sen ıstatıstık meraklısısın her halde..
bingo. forumlara atılan mesaj sayılarıyla gurur duyan bir sitede istatistiği küçümseyen bir moderator.ilginç.
yoo aklına zırt pırt ıstatıstıkı baslıklar acası gelen bır uyeye sorumdur..

mesaj sayılarını da sıstem kendı sayıyor. ona bakarsan sureklı kendını yenıleyen mıllıyet.com.tr de en cok tıklanan gazeteyım dıyor :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Simurg yazdı:
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı:sen ıstatıstık meraklısısın her halde..
bingo. forumlara atılan mesaj sayılarıyla gurur duyan bir sitede istatistiği küçümseyen bir moderator.ilginç.

mesaj sayılarını da sıstem kendı sayıyor. ona bakarsan sureklı kendını yenıleyen mıllıyet.com.tr de en cok tıklanan gazeteyım dıyor :)
zırt pırt: zarf ikide birde, uygunsuzca, yerli yersiz, gereksiz yere, zırt fırt, zırt zırt. "zırt pırt değerini yitirmeyen zarardan söz ediyorlar." Ç.Altan

nezaket: isim başkalarına karşı saygılı ve incelikle davranma, incelik, naziklik.

nezaket göstermek: atasözü deyim ve birleşik fiiller. davranışlarında nazik olmak. örnek. "galiba beni tanımış olacak, ondan sonra biraz fazla nezaket göstermek istedi." M.Ş.Esendal.

(kaynkak: TDK.)

sıradaki üye yorumları lütfen...
Kullanıcı avatarı
rruki_vverh yazdı:sezai ksıakndıım yazarlardan biridir diğeride zexu....adu yu kıskanmıom :) ama ii yazıyo...
ruki seni unuttum. bolus tarzı anlamlar yüklüyorsun kısacık kelimelerine. genelde lafı gediğine koyan türden cümleler. illa edebiyat parçalamak gerekmiyo yani. yanlış anlama yüzün diye söylüyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: .......sitenin EN İYİ YAZAN üyeleri.......

#1964160  gönderen Simurg
 28.09.2012 - 20:31:02
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı:
hayalsatanadam yazdı: bingo. forumlara atılan mesaj sayılarıyla gurur duyan bir sitede istatistiği küçümseyen bir moderator.ilginç.

zırt pırt: zarf ikide birde, uygunsuzca, yerli yersiz, gereksiz yere, zırt fırt, zırt zırt. "zırt pırt değerini yitirmeyen zarardan söz ediyorlar." Ç.Altan

nezaket: isim başkalarına karşı saygılı ve incelikle davranma, incelik, naziklik.

nezaket göstermek: atasözü deyim ve birleşik fiiller. davranışlarında nazik olmak. örnek. "galiba beni tanımış olacak, ondan sonra biraz fazla nezaket göstermek istedi." M.Ş.Esendal.

(kaynkak: TDK.)

sıradaki üye yorumları lütfen...
birikim : belli bir sure dahilinde elde edilen şey. para , bilgi vs.

gözlem: belli bir kişi, konu, cevrede olan biteni fikir edinmek için izleme.

eleştiri: bildiğin eleştiri.

moderatör: bir konusmada ya da internet sayfasında ortamda teknık işlem yapabılme yetkısıne sahıp kişi.

ben bii işlem yaptım mı yazıda : yok demekki moderatör olarak yazmamısım.

gözlem ve birikimimle yaptıgım sey eleştiri..

tammmaaamm :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11