Pazartesi , Eylül 23 2019
Aile hekimligi ve tus hakkinda genel paylasim platformu....

asistanken mazeretsiz geçiş yardım

#1850789  gönderen dr-eam
 15.07.2012 - 20:49:45
arkadaşlar mazeretsiz geçişten yaralnan var mı aranızda süreç nasıl işliyor bi de herhangi bir zamanda başvuru yapabiliyır muyuz
Kullanıcı avatarı

#1850802  gönderen tuatte
 15.07.2012 - 20:52:49
istedigin zaman basvurabilirsin
tek etken hocanin onay vermesi ve gidecegin yerdeki hocaninda onayi tabiki
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1850826  gönderen tuatte
 15.07.2012 - 20:56:48
tuatte yazdı:istedigin zaman basvurabilirsin
tek etken hocanin onay vermesi ve gidecegin yerdeki hocaninda onayi tabiki
taban puanıda tutacak tabi

#1850835  gönderen dr-eam
 15.07.2012 - 20:59:06
tuk a baktım da orda tarıh filan vardı yoksa senenin bazı zamanlarında mı başvuruluyor dedim
Kullanıcı avatarı

#1850841  gönderen tuatte
 15.07.2012 - 21:00:02
dr-eam yazdı:tuk a baktım da orda tarıh filan vardı yoksa senenin bazı zamanlarında mı başvuruluyor dedim
bikfigim kadariyla yok

#1850847  gönderen dr-eam
 15.07.2012 - 21:01:33
tuatte yazdı:
dr-eam yazdı:tuk a baktım da orda tarıh filan vardı yoksa senenin bazı zamanlarında mı başvuruluyor dedim
bikfigim kadariyla yok
peki her iki taraf onay verirse ne kadar zaman sürüyor biiyor musunuz
Kullanıcı avatarı

#1850911  gönderen tuatte
 15.07.2012 - 21:17:05
dr-eam yazdı:
tuatte yazdı:
bikfigim kadariyla yok
peki her iki taraf onay verirse ne kadar zaman sürüyor biiyor musunuz
tuk ne zaman toplanirsa
onaylarsa
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1851425  gönderen CAMOUFLAGE
 16.07.2012 - 00:05:16
Hocanla birlikte başhekimin de onaylaması gerekiyor.Bizim hastanede en az 5 kişi başhekim onaylamadığı için gidemedi.Bakanlıktan üniversiteye geçeceksen süreç çok uzuyor,ama eğitim araştırmalar arası geçiş yapacaksan kısa sürede sonuçlanır.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3818027  gönderen drasas111
 20.02.2017 - 09:38:34
-mazeretsiz geçiş için önce tuk sayfasındaki belgeleri tamamlıyın.
-bahsedilen form 15a 15b gibi belgeler tukun sayfasında veya google da var.
-önce kendi üniversitenizin akademik personel birimine gidip belgelere baksınlar eksik var mı diye.
-sonra kendi hocanızın rızasını alın ve gitmek istediğiniz üniversitenin hocasına kendinizi kabul ettirin.
-gecmek istediğiniz birimin akademik personel birimine belgeleri verip bekleyin
-gitmek istediğiniz kurumda kadro açılması için toplanacaklar. (bu kısımlar tuk'tan bağımsız tuk artık asistanlıkta yatay geçişe bakmıyor tamamen yök yürütüyor)
-sonra da kurum yöke belge gönderecek. bu sırada 2 üniversite arasında yazışmalar ortalama 2 ayda bitecek.
-eskiden 2 ayda bitiyormuş bu işler ama artık atamanız yapılınca güvenlik soruşturmasını bekleyeceksiniz.
-ıyı sanslar

Re:

#3818490  gönderen Nergiskokusu
 20.02.2017 - 21:54:24
drasas111 yazdı:-mazeretsiz geçiş için önce tuk sayfasındaki belgeleri tamamlıyın.
-önce kendi üniversitenizin akademik personel birimine gidip belgelere baksınlar eksik var mı diye.
-sonra kendi hocanızın rızasını alın ve gitmek istediğiniz üniversitenin hocasına kendinizi kabul ettirin.
-gitmek istediğiniz kurumda kadro açılması için toplanacaklar. (bu kısımlar tuk'tan bağımsız tuk artık asistanlıkta yatay geçişe bakmıyor tamamen yök yürütüyor)
-sonra da kurum yöke belge gönderecek. bu sırada 2 üniversite arasında yazışmalar ortalama 2 ayda bitecek.
-eskiden 2 ayda bitiyormuş bu işler ama artık atamanız yapılınca güvenlik soruşturmasını bekleyeceksiniz.
-ıyı sanslar
hocam bahsedilen formları internette bulamadım, linklerini paylaşmanız veya mail atmanız mümkün olur mu?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3819002  gönderen drasas111
 21.02.2017 - 11:00:21
Nergiskokusu yazdı:
drasas111 yazdı:-mazeretsiz geçiş için önce tuk sayfasındaki belgeleri tamamlıyın.
-ıyı sanslar
hocam bahsedilen formları internette bulamadım, linklerini paylaşmanız veya mail atmanız mümkün olur mu?
ek 1 ve ek 2 için http://www.blog.usmer.org/2011/07/asist ... ik-mumkun/
belgeleri içeren metin http://www.tuk.saglik.gov.tr/dokumanlar ... rehber.pdf
http://tuk.saglik.gov.tr/dokumanlar/index.html
form 15a http://tuk.saglik.gov.tr/dokumanlar/for ... lekce).pdf
form 15b http://tuk.saglik.gov.tr/dokumanlar/for ... lekce).pdf