Salı , Ağustos 20 2019
Uzman hekimlerin genel bilgi paylasim platformu...
Düzce Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı; 5 Dr. Öğr. Üyesi ve 4 Öğretim Görevlisi olmak üzere toplam 9 öğretim elemanı ilanına çıkarak, nitelikli öğretim kadrosunu daha da güçlendiriyor.

İlana başvurular 07.08.2019 - 21.08.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, detaylı bilgilere https://personel.duzce.edu.tr/Duyuru/24 ... i-ilanimiz internet adresinden ulaşabiliyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Üstteki yorumları dikkate almayın. Elit bir lokalizasyona sahip olan Düzce'mizi kıskanıyorlar. İstanbul'a çok yakın olduğunu söylemiş miydim? Ayrıca acili öyle rahattır ki intörn bile döndürebiliyor olaya öyle bakın :D

Maaş da öyle değil. 50bin artı prim :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drbune06 yazdı:
11.08.2019 - 07:39:25
Ya benim dikkatimi duzce devlet hastaneside çekiyor neden her dhy de kadro var orada durmuyor mu doktorlar
Bi ara vardiya sistemi vardı 23:00 e kadar poliklinik yapılıyordu ve çok yoğun oluyordu bildiğim kadarıyla. Bi arkadaş Kocaeline geçmişti bu yüzden şimdi var mı bilmiyorum
normalde bu nitelik kısmında kolon ca evre 2 de bla bla bla araştırması yapmış olmak diye adrese teslim nitelik isterlerdi sıkışınca nasıl da acil uzmanı olsun yeter yazmışlar noldu ya torpil yapacağınız kimse de mi kalmadı o kadar mı kötü durumlar ahahahahahagfgfsf :)

not:intörnler candır
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
78dhyatama yazdı:
12.08.2019 - 01:57:48
normalde bu nitelik kısmında kolon ca evre 2 de bla bla bla araştırması yapmış olmak diye adrese teslim nitelik isterlerdi sıkışınca nasıl da acil uzmanı olsun yeter yazmışlar noldu ya torpil yapacağınız kimse de mi kalmadı o kadar mı kötü durumlar ahahahahahagfgfsf :)

not:intörnler candır
Şşş bütün oyunu bozdunuz :D