Salı , Mayıs 26 2020
Türkiyenin sağlık sektÖrünün iyi yanları kötü yanları eğrisi doğrusu ne yapılmalı ne yapılmamalı,görüşleriniz..

# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
en çok rahatsız Olduğum konu hastanın kendisinden önce Gittiği doktoru kötülemeleri. " Bacım ne yapmış sana bu doktor, bu ilaçlar yazılır mı? Bitirmiş bu ilaçlar seni." Herhalde bunu duyan hasta kendisine daha çok SAYGI duyacak ne kadar bilgili bi doktor diyecek. :breit:
sifresifre yazdı:Çünkü
birbirimizi kıskanıyoruz.
aldığımız parayı yaptığımız kariyeri.
eskidende muayenehanemize gelen hasta sayısını.
çalışma hayatı ile birlikte çıkar ilişkileri başlıyor,maddi ve manevi anlamda güç artıyor,güçlendikçe de ego artıyor,alıp başını giden egoya sahip çıkamamak birlik olmanın önündeki en büyük engel haline geliyor. işe, egoları terbiye etmekle başlamamız lazım!!
Kullanıcı avatarı
ulumemo yazdı:en çok rahatsız Olduğum konu hastanın kendisinden önce Gittiği doktoru kötülemeleri. " Bacım ne yapmış sana bu doktor, bu ilaçlar yazılır mı? Bitirmiş bu ilaçlar seni." Herhalde bunu duyan hasta kendisine daha çok SAYGI duyacak ne kadar bilgili bi doktor diyecek. :breit:

Aynen ben de hiç doğru bulmuyorum bu tavrı
Bunu en çok kuaförler yapıyor (kadınlar iyi bilir)
Hangi kuaföre gitseniz mutlaka bir önceki gittiğiniz kuaför hakkında atıp tutar, ben de sinir olurum.. Şimdi bi tane atmayan buldum, seviye az yüksek, oraya gidiyorum artık...

Atma kardeşim, ne kadar ayıp dimi, meslektaşın o senin
Maalesef aynısını biz yapıyoruz şimdi, hiç hoş değil..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
en sonunda da sıra yaşlanmış uzman doktorlara gelsin.
onlar yüzünden bugün biz bu haldeyiz.
zamanında vatandaşın ahını aldılar nefretini kazandılar.
şimdi vatandaş geçmişin acısını yeni mezun doktorlardan çıkarıyor.
sifresifre yazdı:
28.07.2015 - 15:58:27
en sonunda da sıra yaşlanmış uzman doktorlara gelsin.
onlar yüzünden bugün biz bu haldeyiz.
zamanında vatandaşın ahını aldılar nefretini kazandılar.
şimdi vatandaş geçmişin acısını yeni mezun doktorlardan çıkarıyor.
Ironi mi yapiyorsun iç sesini mi yansitiyorsun anlayamadim:)))