Pazar , Ağustos 18 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 24
Kullanıcı avatarı

Re: slm

#3551942  gönderen esmacex
 13.05.2016 - 15:55:52
drbuspiron yazdı:
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: Zaten önce ais şifresini alacaksın evleneceğin kişinin.
bencede :) tüm önemli şifrelerini ve tc no aldınmı tamamdır o kişi artık senindir :)
Noter onayi da sart :D
:)
Kullanıcı avatarı

#3551943  gönderen esmacex
 13.05.2016 - 15:57:05
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı:
bencede :) tüm önemli şifrelerini ve tc no aldınmı tamamdır o kişi artık senindir :)
TC nosu ise yaramıyor :D babasının da :D keşke kendisinin şifresini bilebilseydik
olsu ne olur ne olmaz tc noda alacaksinki hiçbir şeyi riske etmeyeceksin belki bir yerlere lazım olur :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3551945  gönderen JimmyF_Mcnulty
 13.05.2016 - 16:00:29
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı: bencede :) tüm önemli şifrelerini ve tc no aldınmı tamamdır o kişi artık senindir :)
TC nosu ise yaramıyor :D babasının da :D keşke kendisinin şifresini bilebilseydik
olsu ne olur ne olmaz tc noda alacaksinki hiçbir şeyi riske etmeyeceksin belki bir yerlere lazım olur :)
Aynen : D ezberimde şu an.
Kullanıcı avatarı

#3551947  gönderen esmacex
 13.05.2016 - 16:01:46
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: TC nosu ise yaramıyor :D babasının da :D keşke kendisinin şifresini bilebilseydik
ooooo işte tüm önlemlerini almış bır vatandaş daha tebrik edıyoruz senı hocam :)

#3551948  gönderen drbuspiron
 13.05.2016 - 16:02:14
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı: olsu ne olur ne olmaz tc noda alacaksinki hiçbir şeyi riske etmeyeceksin belki bir yerlere lazım olur :)
ooooo işte tüm önlemlerini almış bır vatandaş daha tebrik edıyoruz senı hocam :)
Sizden korkulur :D
Kullanıcı avatarı

#3551950  gönderen JimmyF_Mcnulty
 13.05.2016 - 16:03:03
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı: olsu ne olur ne olmaz tc noda alacaksinki hiçbir şeyi riske etmeyeceksin belki bir yerlere lazım olur :)
Bir dahaki adımım pazardan dönerken annesnn posetlerine yardım etmek olcak. Bir de limonata ikram etse de eve girsem oohoo değme keyfime :D bu espri tabi
Kullanıcı avatarı

#3551953  gönderen JimmyF_Mcnulty
 13.05.2016 - 16:05:07
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
Yeni fark ettim " daha" mi :D :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3551970  gönderen esmacex
 13.05.2016 - 16:15:00
drbuspiron yazdı:
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: Aynen : D ezberimde şu an.
Sizden korkulur :D
:) kabusun oluruz
Kullanıcı avatarı

#3551972  gönderen esmacex
 13.05.2016 - 16:16:41
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı:
Bir dahaki adımım pazardan dönerken annesnn posetlerine yardım etmek olcak. Bir de limonata ikram etse de eve girsem oohoo değme keyfime :D bu espri tabi
:) sen onuda beceririsin hocam başarılısın bu konuda bence eve değil derilerine bile nüfus edersin merak etme sen

#3551981  gönderen tunde
 13.05.2016 - 16:25:10
İlk sayfayı okudum.
Bir tanesi demiş boşanamıyorsan trip at.
Melis diye biri demiş.
Bir trip makinesi olarak kadın :)
Kullanıcı avatarı

#3551982  gönderen JimmyF_Mcnulty
 13.05.2016 - 16:30:45
esmacex yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı: Aynen : D ezberimde şu an.
:) sen onuda beceririsin hocam başarılısın bu konuda bence eve değil derilerine bile nüfus edersin merak etme sen[/quote]

Nüfus zor da nüfuz da zor gerçi. :D yok benden bu kadar artık. :D

Ekleme :organofosfat miyim ben ya?! Aşk olsun :)
Kullanıcı avatarı

#3551990  gönderen esmacex
 13.05.2016 - 16:42:59
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı:
:) sen onuda beceririsin hocam başarılısın bu konuda bence eve değil derilerine bile nüfus edersin merak etme sen[/quote]

Nüfus zor da nüfuz da zor gerçi. :D yok benden bu kadar artık. :D

Ekleme :organofosfat miyim ben ya?! Aşk olsun :)[/quote]
:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3551997  gönderen conan
 13.05.2016 - 16:46:59
pazartesi 23;59 son değiştiren kazanır.
Kullanıcı avatarı

#3552026  gönderen elsco
 13.05.2016 - 17:27:51
tunde yazdı:İlk sayfayı okudum.
Bir tanesi demiş boşanamıyorsan trip at.
Melis diye biri demiş.
Bir trip makinesi olarak kadın :)
Bir trip makinesi olarak melisler pelinsu lar :))

#3552050  gönderen tunaboylu
 13.05.2016 - 17:49:35
JimmyF_Mcnulty yazdı:
esmacex yazdı:
İşe yaramaz olur mu?e devlet sayfasına girmiyonuz mu siz bu adamın :D her turlu dava,trafik cezası,aracıyla ilgili bilgileri hepsini ama hepsini gorebiliyosun. TC No şart hoca :))benim de ezberimde :D
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 24