Salı , Ağustos 20 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1758720  gönderen zexuwar
 30.05.2012 - 01:21:17
sekmet yazdı:acili kotu. tek hoca var. asıstanlar az. en son 2 kıdemlı vardı. gun asırı dıger asıstanlarla tutarladı onlarda ıstıfa edıp gıttı dıye duydum. hoca ıyıdır ama egıtım acısından kotu bence . ha su avantajı var cok az hasta gelır. cunku yuksek ıhtısasa devlete daha cok guvenır acıl olarak hastalar. 40-50 hasta gelmez. gercek acıl cok cok azdır. ben 1 aylık acıl stajımda 3 tane gercek acıl belkı gordum. arreste dırek anestezı asıstanı ıner veya kardıyolog. ıs yuku azdır. ama stresı fazla cunku organızasyon yaparsın sureklı. cocuk acılle bırlıktedır. ama pedıatrıst durmaz. bır problem olursa ınerler. oda bazıları harıc problem yaratmadan ya ınerler yada yukarı alırlar.
kıdemliler istifa etmedi uzmanlığını alıp gittiler. şuan 4 asistan var. hepsi yeni sayılır en kıdemlisi 2 yıllık bile değil. ayrıca pediatri acil ayrıldı. sadece travmalara bakılıyor büyük acilde. onun dışında bide yeni hastaneye geçme meselesi var.