Salı , Ağustos 20 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

Re:

#1732832  gönderen dr_rocco
 17.05.2012 - 15:21:48
drhomm yazdı:
dr_rocco yazdı:
drhomm yazdı:kadın doğum...gebe karnı görmekten acayip rahatsız oluyorum :/ midem bulanıyor...garip bi şey farkındayım
yağ dııl o fetüs :D :D
:lepra: ciddi mi :lol:
şakacı senı :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1732871  gönderen zeynebb
 17.05.2012 - 15:33:28
mezenter yazdı:
candelabra yazdı:k.doğumdan ne çok nefret eden var ya bir zamanlar puanı yetmişti.ogünlerden buzamana ne değişti.
ben 1.sınıftan beri istemiyorum.hatta lisedeyken de sorsan istemezdim.kadınlarla uğraşılmaz hele gebeyle hiç uğraşılmaz
ben uğraşırım siz rahatınıza bakın.. :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1732889  gönderen dranestezi26
 17.05.2012 - 15:40:32
Bu tusta bu forumda Cok yanlis tercih yapacak olanlar var,idda ediyorum,bu tusta kazanıp istifa edecek Cok kisi olacak malesef
Kullanıcı avatarı

Re:

#1732925  gönderen dranestezi26
 17.05.2012 - 15:51:52
mezenter yazdı:anestezi ben de var mıyım o listede :( gerçi kbb istiyorum o da bi daaki tus
Hocam tecrübelerime dayanarak birkac kisiyi belirledim.o kisiler dikkat edilirse belli aslında
Kullanıcı avatarı

Re:

#1732935  gönderen ounana
 17.05.2012 - 15:55:24
K.D pediatri
Kullanıcı avatarı

Re:

#1732937  gönderen ounana
 17.05.2012 - 15:56:26
dranestezi26 yazdı:
candelabra yazdı:
dranestezi26 yazdı:Bu tusta bu forumda Cok yanlis tercih yapacak olanlar var,idda ediyorum,bu tusta kazanıp istifa edecek Cok kisi olacak malesef
for example:
Bosver,ben birkac kisiyi yazdım kenara,buraya istifa ettiklerinde yazarlarsa haklı olup olmadigimi anlayacağım ama idda ediyorum en fazla 6 aya istifa edecekler
vay arkadas...cok ıddıalı cumleler bunlar..inş etmezler yıne de
Kullanıcı avatarı

Re:

#1732944  gönderen dranestezi26
 17.05.2012 - 16:00:26
candelabra yazdı:ben de varmıyım ya anestezi lütfen söyle alınmam zaten arsız olduğum belli değil mi
Yoksun hocam,2-3 kisi var,soyle söyleyeyim bir yeri ne olursa olsun kabul ediyorum diye direten kisiler genelde istifa ederler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#1732959  gönderen uykusuzfaik
 17.05.2012 - 16:07:56
dranestezi26 yazdı:
candelabra yazdı:
dranestezi26 yazdı:Bu tusta bu forumda Cok yanlis tercih yapacak olanlar var,idda ediyorum,bu tusta kazanıp istifa edecek Cok kisi olacak malesef
for example:
Bosver,ben birkac kisiyi yazdım kenara,buraya istifa ettiklerinde yazarlarsa haklı olup olmadigimi anlayacağım ama idda ediyorum en fazla 6 aya istifa edecekler
abi nöro yazabilirim galiba ben varım o dediklerinin arasında ben de korkuyorum valla istifa etmekten ama:) napim ne yazacağımı bilemiyorum
Kullanıcı avatarı

Re:

#1732973  gönderen dranestezi26
 17.05.2012 - 16:14:04
uykusuzfaik yazdı:
dranestezi26 yazdı:
candelabra yazdı:for example:
abi nöro yazabilirim galiba ben varım o dediklerinin arasında ben de korkuyorum valla istifa etmekten ama:) napim ne yazacağımı bilemiyorum
Faik kardesim ben dedim diye illa edecek diye birsey yok,ben kim oluyorumki,sadece istifa ederlerse İnan kendim etmiş kadar üzülürüm,doktor kardeslerim istifa sıkıntısını çekmesin istiyorum,tek söylediğim olumsuz YANLARI Cok ama Cok iyi duşunun,o istifa eden dayanamamış ben dayanırım diye diertmeyin,bır duşunun.

Re:

#1732992  gönderen uykusuzfaik
 17.05.2012 - 16:23:19
dranestezi26 yazdı:
uykusuzfaik yazdı:
dranestezi26 yazdı:Bosver,ben birkac kisiyi yazdım kenara,buraya istifa ettiklerinde yazarlarsa haklı olup olmadigimi anlayacağım ama idda ediyorum en fazla 6 aya istifa edecekler
Faik kardesim ben dedim diye illa edecek diye birsey yok,ben kim oluyorumki,sadece istifa ederlerse İnan kendim etmiş kadar üzülürüm,doktor kardeslerim istifa sıkıntısını çekmesin istiyorum,tek söylediğim olumsuz YANLARI Cok ama Cok iyi duşunun,o istifa eden dayanamamış ben dayanırım diye diertmeyin,bır duşunun.
abicim sonuna kadar haklısın da ben de mecburiden istifa ettim, hiç param yok ve eylül tusuna kalacak gücüm yok açıkçası. gönül isterdi ftr olsun ama her istediğimiz olmuyo maalesef. araştırıyorum bölümleri hiç kimse memnun değil bu nasıl iş diyorum. hangi bölümü düşünsem asla yazılmaması gerektiğine ikna oluyorum. ne yapsam şaşırdım :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1733004  gönderen vulcanus
 17.05.2012 - 16:30:29
30 tercih yerleşmeyi artıracak.ama inş istifaları artırmaz.emin değilseniz çok düşünün çok.nöro dan emin değilim diyenler var .ben nöro istifalıyım.nöro fakültede iyi tanınmıyo.çok çok yoğun bi bölüm.polknge her başı ağrıyan ve acile her orası burası uyuşanın geldiğinin düşünün.ve siz bunları evine gönderemezsıınz belki konversiyon ama belki ms,tm
Kullanıcı avatarı

Re:

#1733006  gönderen dranestezi26
 17.05.2012 - 16:30:58
Faik kardesim noroloji diger tüm tip branşları gibi Cok değerli bır branstir,ama Cok zahmetlidir,yogun bakımı yorucudur,nöbetleri yogundur,uzmanlığında icapları Cok can sıkar,maddi getirisi de verdigin emeğe gore azdır,noroloji yazacağına bana sorarsan dahiliye yaz,dahiliye de yan dalsiz artık bır halta yaramaz ama en azından asistanligi daha rahattir,uzmanken de bır norolog kadar kazanır.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#1733028  gönderen uykusuzfaik
 17.05.2012 - 16:39:15
dranestezi26 yazdı:Faik kardesim noroloji diger tüm tip branşları gibi Cok değerli bır branstir,ama Cok zahmetlidir,yogun bakımı yorucudur,nöbetleri yogundur,uzmanlığında icapları Cok can sıkar,maddi getirisi de verdigin emeğe gore azdır,noroloji yazacağına bana sorarsan dahiliye yaz,dahiliye de yan dalsiz artık bır halta yaramaz ama en azından asistanligi daha rahattir,uzmanken de bır norolog kadar kazanır.
teşekkürler abi önerin için ama dahiliye yazmayı hiç düşünmüyorum. perifer psikiyatri veya istediğim bi şehirde nöro yazmak arasında gidip geliyorum. psikiyatri rahat güzel bölüm ama bana göre olduğundan emin değilim. intörnken grup terapilerinde falan ' off yeter artık başka bişey konuşalım' diyesim geliyodu. bi de o hastaları kafeye, sinemaya falan götürüyoduk biz ondan da o kadar nefret etmiş olabilirim psikiyatriden :D

Re:

#1733034  gönderen uykusuzfaik
 17.05.2012 - 16:42:09
dranestezi26 yazdı:Faik kardesim noroloji diger tüm tip branşları gibi Cok değerli bır branstir,ama Cok zahmetlidir,yogun bakımı yorucudur,nöbetleri yogundur,uzmanlığında icapları Cok can sıkar,maddi getirisi de verdigin emeğe gore azdır,noroloji yazacağına bana sorarsan dahiliye yaz,dahiliye de yan dalsiz artık bır halta yaramaz ama en azından asistanligi daha rahattir,uzmanken de bır norolog kadar kazanır.
teşekkürler abi önerin için ama dahiliye yazmayı hiç düşünmüyorum. perifer psikiyatri veya istediğim bi şehirde nöro yazmak arasında gidip geliyorum. psikiyatri rahat güzel bölüm ama bana göre olduğundan emin değilim. intörnken grup terapilerinde falan ' off yeter artık başka bişey konuşalım' diyesim geliyodu. bi de o hastaları kafeye, sinemaya falan götürüyoduk biz ondan da o kadar nefret etmiş olabilirim psikiyatriden :D

Re:

#1733212  gönderen drburcudeniz
 17.05.2012 - 18:08:53
uykusuzfaik yazdı:burada bedava verseler girmem dedikleri bölümlere sonradan girmek için bi tarafını yırtan arkadaşlar olacaktır. ÖR bana 1. sınıfta ftr ci olacaksın deseler hiç düşünmez okulu bırakırdım veya intörnken nöroloji yazacaksın deseler imkansız derdim. ama şimdi ftr için çabaladım olayacak gibi nöro yazacağım diyorum :D
ya sana komik gelecek belki ama benim bi arkadaşım nörodan istifa etti.konya nörodan
sebebini sordugumda en iyi hasta kendi yemegini yiyebilen hastadır bıktım demansla alzheimerle parkinsonla ugraşmaktan demişti.ne biliyim:))
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11