Pazartesi , Aralık 16 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Kbb mi Plastik mi?

#4121124  gönderen queenofspades
 21.05.2018 - 15:18:01
kbb'nin plastiğe göre avantajı ne olabilir ki ileride? belki asistanlığı daha rahattır ama sırf bu yüzden gelecek planları değiştirilmemeli.
Kullanıcı avatarı

#4121150  gönderen behcetuz
 21.05.2018 - 16:16:43
Aynı ikilemde ben de kaldim. Subat 18de plastik kotu sehir kbb iyi sehir oluyordu. Acilde çalışırken Plastigin cerrahilerin babasi oldugunu gordum. Estetik kismi hos ve ilgi cekici fakat, baba cerrahi yazarsam baba cerrahi yapmazsam mutlu olmam gibi dusundum. Sonucta acilde en cok bunaldigim sey age ve usye olmustu. Oysa ki en basit acil hastasi. Free flepler maksillofasiyal cerrahiler filan ogrenip botoks yapmak sac ekmek beni mutlu etmezdi diye düşündüm. Tercihimi kbbden yana kullandim. Nasipse kisa sure icerisinde baslayacagim. Bolumu tanimaya gittigimde rhinoplasty esnasinda boyun germe, yanaktan alip elmaciga ekleyen bu sayede gamze olusturan kbb hocasi gordum. Mutlu oldum. Bu arada bir sorum olacak babalar;
Botoks kasa enjekte edilen bir toksin degil mi? Dermatoloji neden sahiplenmis. Sonucta cildin ne alakasi var ach reseptörüyle kontraksiyonla?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4123166  gönderen invictus
 25.05.2018 - 23:11:39
Bu konunun bir kısmının özeti arkadaşlar:
-Bağyanlar cerrahi yapamaz. yazmasınlar. rörörörörörörörörö

#4123203  gönderen benkingim
 26.05.2018 - 01:40:52
behcetuz yazdı:Aynı ikilemde ben de kaldim. Subat 18de plastik kotu sehir kbb iyi sehir oluyordu. Acilde çalışırken Plastigin cerrahilerin babasi oldugunu gordum. Estetik kismi hos ve ilgi cekici fakat, baba cerrahi yazarsam baba cerrahi yapmazsam mutlu olmam gibi dusundum. Sonucta acilde en cok bunaldigim sey age ve usye olmustu. Oysa ki en basit acil hastasi. Free flepler maksillofasiyal cerrahiler filan ogrenip botoks yapmak sac ekmek beni mutlu etmezdi diye düşündüm. Tercihimi kbbden yana kullandim. Nasipse kisa sure icerisinde baslayacagim. Bolumu tanimaya gittigimde rhinoplasty esnasinda boyun germe, yanaktan alip elmaciga ekleyen bu sayede gamze olusturan kbb hocasi gordum. Mutlu oldum. Bu arada bir sorum olacak babalar;
Botoks kasa enjekte edilen bir toksin degil mi? Dermatoloji neden sahiplenmis. Sonucta cildin ne alakasi var ach reseptörüyle kontraksiyonla?

Kardes sen iyi çalışmısın botox ach reseptoruyle ilişkili birşey demek helal hakkını vermişin bu sınavın dermatolojinin kozmetoloji diye bir alt dalı var kozmetik ve estetik ile ilgili tüm non invaziv genel anestezi gerektirmeyen şeyleri yapma yetkisi var tüm dünyada böyle
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4279859  gönderen reuptaken
 15.06.2019 - 19:17:08
Kbb ile ankete katkıda bulunalım. Dismorfik bozukluklu obsesif hastalarla uğraşamazdım şahsen
Kullanıcı avatarı

#4279861  gönderen drbyzgl
 15.06.2019 - 19:19:27
reuptaken yazdı:
15.06.2019 - 19:17:08
Kbb ile ankete katkıda bulunalım. Dismorfik bozukluklu obsesif hastalarla uğraşamazdım şahsen
Öncesinde psi konsültasyonu yapılırsa sorun olmaz :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7