Cuma , Ağustos 23 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...

Beyin Cerrahisi, Genel Cerrahi kıyas

#4222798  gönderen dr.gokhan
 03.02.2019 - 19:35:53
Merhabalar, genel cerrahi ve beyin cerrahisini kiyaslayabilir misiniz?
Genel cerrahi özelde ve devlette daha cok is yapar daha cok kazanir gibi geliyor bana ama tam olarak bilemiyorum.
İkisini zorluk acisindan kiyasladigimda asistanligi esit zorlukta, meslekte genel cerrah daha cok cagrilir diye dusunuyorum. +/- dengesinde hangisi daha makul ikisi arasinda.
Bu kadar zorlukla mucadele edeceksek maddiyat da onem kazanir secimde etkili olur diye dusunuyorum. Sizlerin fikirlerini cok merak ediyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Beyin Cerrahisi, Genel Cerrahi kıyas

#4222841  gönderen Hitrisin
 03.02.2019 - 20:41:52
Hangisi daha çok çağrılır a takılmış adam
Buna takılan bu yerlerde ne işi var

Hemşire bin ağzından duydum
Ben bla blanin asistaniydim iyi drdu
Sonra başka beyin cerrahın yanına geçtim ameliyatta fıtığı ben gosterirdim biri ona ameliyat olacaktı hastaneden çıkarttım
Hasta seni tercih etmeyecekse o ışığı kendinde gormuyosan çöpçü ol daha iyi şerefini korumuş olursun
Başkası yapar sen ona bakma sen yapıp yapamayacağını bilmen lazım
Cerrah işte iyi yaparsan zengin olursun 55 yaşına kadar da belki hep öğrenci gibi olacan derler stres dedikodu bunlar olur bence sen kafan gotruecekm
Bugün prof burun ameliyatı yaptı noldu kız naz yapıyor dedi komada şuan
Gitti profun karışması kim ona amleyay olur şimdi halk komplikasyon riski bilmez reklam isime bakar
Bence kutsi karizmatik ama filimde

#4222966  gönderen dr_enivicivokke
 03.02.2019 - 22:04:44
Hitrisin yazdı:

Sonra başka beyin cerrahın yanına geçtim ameliyatta fıtığı ben gosterirdim biri ona ameliyat olacaktı hastaneden çıkarttım
Hasta seni tercih etmeyecekse o ışığı kendinde gormuyosan çöpçü ol daha iyi şerefini korumuş olursun
Cerrah işte iyi yaparsan zengin olursun 55 yaşına kadar da belki hep öğrenci gibi olacan derler stres dedikodu bunlar olur bence sen kafan gotruecekm
Gitti profun karışması kim ona amleyay olur şimdi halk komplikasyon riski bilmez reklam isime bakar
Yine zırvalamaya başladı
Kullanıcı avatarı

#4222977  gönderen keciboynuzu
 03.02.2019 - 22:15:56
Hitrisin yazdı:

Hocam senin decoderin falan yok mu ? ne dediğini anlamak için :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4232592  gönderen Drkemall
 21.02.2019 - 01:58:25
Sayın moderatörler hala bu Hitrisin neden engellenmiyor, sürekli insanları provoke etmeye çalışıyor. Bir insanın her mesajı böyle mi olur

#4232637  gönderen scabies11
 21.02.2019 - 11:22:03
Nrş komplikasyonları fazla vakaları uzun malign hocaları çok iş yükü olarak ağır bir branş bizzat kendisini yaşadım. Genel cerrahi vakaları nrş ye göre daha çeşitli daha kısa vakalar iş yükü bir tık daha fazla ama asistanların daha mutlu olduğu bir yer olarak gördüm özel imkanı kim nederse desin nrş de yok denilecek kadar az sirkülasyon gc de daha fazla daha fazlasi için om