Pazartesi , Ocak 27 2020
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar selam. Forumda onlarca başlık var ama çoğu hort, yazanlara ulaşamıyorum, hastane rehberinde de önceden olan bilgiler sanki şu an görülmüyor.

İstanbuldaki eğitim araştırma hastanelerindeki aile hekimi uzmanlığı hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi lütfen? Teşekkürler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhaba, İstanbul' daki aile hekimliği asistanlıkları hakkında (üniversite veya eğitim araştırma fark etmez) bilgi alabilir miyim? Eğitimden memnun musunuz? Rotasyonlar verimli geçiyor mu? Maaş ne kadar? vb.
Kullanıcı avatarı
Venus7 yazdı:
19.09.2019 - 12:53:41
Merhaba, İstanbul' daki aile hekimliği asistanlıkları hakkında (üniversite veya eğitim araştırma fark etmez) bilgi alabilir miyim? Eğitimden memnun musunuz? Rotasyonlar verimli geçiyor mu? Maaş ne kadar? vb.
marmara eğitim ve maaş konusunda en iyilerinden bi de şişli eğitim araştırma.. ama aile hekimliğinde tatminlik yok,bi süre sonra belli bir alanım olsun yaptığım iş belli olsun deyip soğuyabilirsin,bunları iyi düşün.
dr_unblocked yazdı:
19.09.2019 - 13:58:07
Venus7 yazdı:
19.09.2019 - 12:53:41
marmara eğitim ve maaş konusunda en iyilerinden bi de şişli eğitim araştırma.. ama aile hekimliğinde tatminlik yok,bi süre sonra belli bir alanım olsun yaptığım iş belli olsun deyip soğuyabilirsin,bunları iyi düşün.
Teşekkür ederim.Lütfi kırdar ve haydarpaşa numune hakkında bilginiz var mı?