Pazartesi , Eylül 16 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...
Kullanıcı avatarı

Re: 2015 eylül tus eah tercih ve istifa ( YARDIMM )

#3412148  gönderen drnfk
 25.12.2015 - 18:21:56
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: Tabi canım, istersen bir gün önce istifa et. İstediğin zaman eah yazabilirsiniz.
tus tan bir gün önce mi 8O
İstediğiniz herhangi bir zaman yok kadrosundan istifa edebilirsiniz. Hiç bir şekilde eah yazmanın etkilemez. Birisi armut diğeri döner.
Bazen armut aç karna dokanir ama onu saymıyorum.
hocam sağolun valla şimdi aydınlandım,ben bilmiyordum üniversite asistanlarında böyle bi durum olduğunu, çok teşekkür ederim,böyle istifa ile ilgili şeylerin yazılı olduğu kılavuz var mı ?nerden öğrenilir bu bilgiler( sizi saymazsak:)
Kullanıcı avatarı
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:tus tan bir gün önce mi 8O
İstediğiniz herhangi bir zaman yok kadrosundan istifa edebilirsiniz. Hiç bir şekilde eah yazmanın etkilemez. Birisi armut diğeri döner.
hocam sağolun valla şimdi aydınlandım,ben bilmiyordum üniversite asistanlarında böyle bi durum olduğunu, çok teşekkür ederim,böyle istifa ile ilgili şeylerin yazılı olduğu kılavuz var mı ?nerden öğrenilir bu bilgiler( sizi saymazsak:)
Valla biz alayliyiz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:tus tan bir gün önce mi 8O
Ya boşverin şimdi onu, nerde burger yenir en iyi? :D
Kullanıcı avatarı

#3412170  gönderen drnfk
 25.12.2015 - 18:33:41
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: İstediğiniz herhangi bir zaman yok kadrosundan istifa edebilirsiniz. Hiç bir şekilde eah yazmanın etkilemez. Birisi armut diğeri döner.
Valla biz alayliyiz
onu fark ettim hocam:)
Kullanıcı avatarı

#3412171  gönderen drnfk
 25.12.2015 - 18:34:30
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: İstediğiniz herhangi bir zaman yok kadrosundan istifa edebilirsiniz. Hiç bir şekilde eah yazmanın etkilemez. Birisi armut diğeri döner.
Ya boşverin şimdi onu, nerde burger yenir en iyi? :D
tabiki burger king😄😄😄

#3412887  gönderen drfeo
 26.12.2015 - 01:35:52
7 aralıkta ilk istifa dilekçemi verdim pratisyen olarak çalışıyorum şu anda eylül tusuylada eah tercihi yaptım ikinci dilekçeyi vermeden tus açıklanırsa ve eah kazanırsam sorun olur mu bilgisi olan var mı
Kullanıcı avatarı
drfeo yazdı:7 aralıkta ilk istifa dilekçemi verdim pratisyen olarak çalışıyorum şu anda eylül tusuylada eah tercihi yaptım ikinci dilekçeyi vermeden tus açıklanırsa ve eah kazanırsam sorun olur mu bilgisi olan var mı
O arada inşallah istifanı kabul etmezler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009