Perşembe , Ekim 17 2019
TUS tercihleri hakkında bilgiler ve paylaşım platformu... Nasıl tercih yapılmalı nereleri tercih etmeli & etmemeli...

2015 eylül tus eah tercih ve istifa ( YARDIMM )

#3404236  gönderen belonga
 19.12.2015 - 00:18:13
Arkadaşlar ben 8 ocaktan once istifa etmis olacak sekilde istifami verdim nisanda eah yakalayabilmek icin.ama bu tus icinde eah tercih etmek istiyorum olursa istifami geri cekerim diyorum ama tercihler 8 ocaktan sonra aciklanirsa istifa etmis ve kazanmis olacagim. Tercihler ne zaman aciklanir bu konuda yardım edebilecek olan var midir ????
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: 2015 eylül tus eah tercih ve istifa ( YARDIMM )

#3404352  gönderen mp007
 19.12.2015 - 02:30:52
belonga yazdı:Arkadaşlar ben 8 ocaktan once istifa etmis olacak sekilde istifami verdim nisanda eah yakalayabilmek icin.ama bu tus icinde eah tercih etmek istiyorum olursa istifami geri cekerim diyorum ama tercihler 8 ocaktan sonra aciklanirsa istifa etmis ve kazanmis olacagim. Tercihler ne zaman aciklanir bu konuda yardım edebilecek olan var midir ????
Hocam isterseniz üni ağırlıklı yazin , bir aksilik çıkar da ea.ya kayıt yaptiramazsanız puan kesintiniz olur önümüzdeki sınavda
Kullanıcı avatarı

#3410748  gönderen drnfk
 24.12.2015 - 17:08:25
Arkadaşlar ben mesela 7 ocakta istifa dilekçemi anabilim dalı Başkan'ına versem ve imzalatsam eah için sıkıntı çıkar mı, yani istifa işleri minimum 1günde halledilebilir mi karşılıklı anlaşılarak , bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi,bi de istifa için anabilim dalı başkanının imzası yetiyor mu başhekim dekan vs. uzatabilir mi?
Kullanıcı avatarı
drnfk yazdı:Arkadaşlar ben mesela 7 ocakta istifa dilekçemi anabilim dalı Başkan'ına versem ve imzalatsam eah için sıkıntı çıkar mı, yani istifa işleri minimum 1günde halledilebilir mi karşılıklı anlaşılarak , bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi,bi de istifa için anabilim dalı başkanının imzası yetiyor mu başhekim dekan vs. uzatabilir mi?
Şimdi asistan misiniz,pratisyen mi 657'ye tabii mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3411690  gönderen drnfk
 25.12.2015 - 11:57:49
JimmyF_Mcnulty yazdı:Ve hangi tusa gireceksiniz, hangi kontenjanı yazacaksiniz? Ne sebeple yazdığınızı pek anlayamadım.
asistanım, nisan 2016 için eah yazabilmek için sormuştum
Kullanıcı avatarı
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:Ve hangi tusa gireceksiniz, hangi kontenjanı yazacaksiniz? Ne sebeple yazdığınızı pek anlayamadım.
Anladigim kadariyla üniversitede asistansiniz. Yok kadrosunda olduğunuzu düşünüyorum, sağlık bakanlığı adına değil. Ne zamam istifa ettiğinizin bir önemi yok. İstediğiniz zaman edebilirsiniz.

Eah'de iseniz istifa onayını beklemeniz gerekir o da belli bir süre alır. En gec 25 Ocakta ayirlirsiniz. Teorik olarak 10 ocakta ayrılışının yapmış olmanız gerekir, ama artık tusun mahkemeye gittiğini de düşünürsek çok büyük ihtimalle bir sorun olmayacaktır.
Kullanıcı avatarı

#3412115  gönderen drnfk
 25.12.2015 - 17:50:43
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:
Anladigim kadariyla üniversitede asistansiniz. Yok kadrosunda olduğunuzu düşünüyorum, sağlık bakanlığı adına değil. Ne zamam istifa ettiğinizin bir önemi yok. İstediğiniz zaman edebilirsiniz.

Eah'de iseniz istifa onayını beklemeniz gerekir o da belli bir süre alır. En gec 25 Ocakta ayirlirsiniz. Teorik olarak 10 ocakta ayrılışının yapmış olmanız gerekir, ama artık tusun mahkemeye gittiğini de düşünürsek çok büyük ihtimalle bir sorun olmayacaktır.
aynen dediğiniz gibi ünv de asistanım yök kadrosunda, bizim için geçerli değilmi belli bi tarihten önce istifa etmek? Misal şimdi 8 ocaktan önce istifa etmek gerekiyor ya eah tercihi için, ünv.de asistan olunca farklı mı oluyor?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:asistanım, nisan 2016 için eah yazabilmek için sormuştum

aynen dediğiniz gibi ünv de asistanım yök kadrosunda, bizim için geçerli değilmi belli bi tarihten önce istifa etmek? Misal şimdi 8 ocaktan önce istifa etmek gerekiyor ya eah tercihi için, ünv.de asistan olunca farklı mı oluyor?
Tabi canım, istersen bir gün önce istifa et. İstediğin zaman eah yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı

#3412131  gönderen drnfk
 25.12.2015 - 18:00:46
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: Anladigim kadariyla üniversitede asistansiniz. Yok kadrosunda olduğunuzu düşünüyorum, sağlık bakanlığı adına değil. Ne zamam istifa ettiğinizin bir önemi yok. İstediğiniz zaman edebilirsiniz.

Tabi canım, istersen bir gün önce istifa et. İstediğin zaman eah yazabilirsiniz.
tus tan bir gün önce mi 8O
Kullanıcı avatarı
drnfk yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
drnfk yazdı:aynen dediğiniz gibi ünv de asistanım yök kadrosunda, bizim için geçerli değilmi belli bi tarihten önce istifa etmek? Misal şimdi 8 ocaktan önce istifa etmek gerekiyor ya eah tercihi için, ünv.de asistan olunca farklı mı oluyor?
tus tan bir gün önce mi 8O
İstediğiniz herhangi bir zaman yok kadrosundan istifa edebilirsiniz. Hiç bir şekilde eah yazmanın etkilemez. Birisi armut diğeri döner.
Bazen armut aç karna dokanir ama onu saymıyorum.